Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li torba ima ostecenje ili ne kako tvrdi clanica od 1100 pozitivnih ocena?

Sve clanice koje su joj na novom profilu ostavile utisak su dobile negativan od Administratora kao opomenu.
2022 09 04
https://mojekrpice.rs/items/zene/8913176/original-cool-moon-cizme-novo Evo vam jos jedan netacno tagovan oglas. U naslovu novo, u tagu novo, u opisu noseno jednom. I takav je skoro svaki na sajtu...
2022 09 05
Hvala Bogu da je neko raskrinkao ovu osobu. Ja sam imala previše posla i nisam mogla da se raspravljam ali članica mi je uvalila pocepanu torbu koju je navela kao novu bez oštećenja i fejk izgrebane naočare nakon čeka sam prestala da naručujem bilo šta preko sajta. Pritom sam je pitala jel novo i jel original rekla tj rekao je da pošto muškarac stoji iza profila.
2022 09 06
Da..Ja iskreno prvo pogledam ocene..opise predmeta i ne gledam,uvek pitam za ostecenja i video> Esprit21: > https://mojekrpice.rs/items/zene/8913176/original-cool-moon-cizme-novo > Evo vam jos jedan netacno tagovan oglas. U naslovu novo, u tagu novo, u opisu noseno jednom. I takav je skoro svaki na sajtu...
2022 09 06
Zao mi je sto niste dali negativnu..Ja sam ostala bez 6300 din…I ja sam razumela da je musko,kada je rekao,reko sam da je kao nova,a ne nova.Po meni bracni par je drxao profil,uplaceno na Vidosava Rakic,a poslao Veljko Rakic.Njenjam: > Hvala Bogu da je neko raskrinkao ovu osobu. Ja sam imala previše posla i nisam mogla da se raspravljam ali članica mi je uvalila pocepanu torbu koju je navela kao novu bez oštećenja i fejk izgrebane naočare nakon čeka sam prestala da naručujem bilo šta preko sajta. Pritom sam je pitala jel novo i jel original rekla tj rekao je da pošto muškarac stoji iza profila.
2022 09 06
I zato sto neki nece da ostavljaju negativne prevaranti haraju i prevare vise njih, sve dok ne nalete na nekog ko ide do kraja.... Nemam reci za clanice koje ne ostavljaju ocene.
2022 09 06
https://mojekrpice.rs/coco28-292988 novi profil vide 74.
2022 09 10
Na žalost potpuno očekivano, od blokiranja nema koristi.
2022 09 10
Promenila grad i broj. Definitivno nesto mora da se uvede sa ovim registracijama da im se stane na rep. Blokirana je, obrisala slike ponovo i opet ce da napravi novi profil sa drugim stvarima/slikama/ambijentom. Treba pratiti sve nove profile
2022 09 10
Bukvalno nista..prepoznala sam haljinu,nacin pisanja,opise kratke.
2022 09 10
admini, skinite osvetničku negativnu članici docekuce, dobila ju je od profila čije ste naloge blokirali.
2022 09 11
Oh jos jedan osteceni kupac sa negativnom!!! :@ Verujem da je sada -pravda zadovoljena- jer je blokirana, ali ostaje negativna kupcu, i nepovratnih 6000 dinara. Jako mi je zao. Ali ovaj odgovor administratorke, ne mogu vam pomoci jer ste kupili nedozvoljeni predmet, me je izbacio iz takta. I to vidim da je takodje AdminRS, koji i mene sada bojkotuje, ali izgleda da je Admin MK uradio barem nesto.
2022 09 11
EsBeBe hvala vam na zapazanju.Mislim da mi je ostavljena odvetnica negativna jer sam kupila nedozvoljen predmet i jer sam bila drska 🤣🤣🤣🤣🤣> EsBeBe: > admini, skinite osvetničku negativnu članici docekuce, dobila ju je od profila čije ste naloge blokirali.
2022 09 11
Da! Ne vidim razlog sto je meni ostavljena jer sam zeni uplatila dan ranije za torbu 😅🤣 Moje misljenje je jer ssm bila drska u naletu besa,a i jer sam kupila nedozvoljen predmet(posto su se time vodili u smislu tvoj problem) > LanaDelRey: > Oh jos jedan osteceni kupac sa negativnom!!! :@ > Verujem da je sada -pravda zadovoljena- jer je blokirana, ali ostaje negativna kupcu, i nepovratnih 6000 dinara. > Jako mi je zao. > Ali ovaj odgovor administratorke, ne mogu vam pomoci jer ste kupili nedozvoljeni predmet, me je izbacio iz takta. > I to vidim da je takodje AdminRS, koji i mene sada bojkotuje, ali izgleda da je Admin MK uradio barem nesto.
2022 09 11
Vida konstantno pravi nove profile.Cuvajte se,profili su uglavnom sa imenom natasa nesic,nesic,novi i sa mnogo utisaka novih.Adminu su svi prosledjeni,blokirao je svaki.Pozdrav za njih.
2022 09 23
1 2 ... 5 6 7