Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Lutka, ofinger ili pod?

Mogu da slikaju gde hoće, samo da vidim dobro kroj i materijal i da je ok cena. Pod tim *gde hoće*, ne podrazumevam kontejner, trotoar i slično, naravno. Tj. može trotoar ako su roleri u pitanju. Gadljivost na pod mi je smešna, razumem da nekog odbija prljav krevet na kom je uslikan predmet, ali čist pod je skroz ok i lepo se vidi predmet kad se raširi. Više mi se svide stvari na ofingeru, nego na lutkama, ne znam zašto. Možda me lutke asociraju na izloge i radnje, a radnje na štancovanu robu iz nove kolekcije, koju svi redom kupuju, te svi nose isto
2022 09 03
Cupavi tepih,stazica/krevet kako bi se lepo stvar videla. Ili ofinger. Lutke ne i one bele pozadine , nikako ne vidis stvar kako treba pogotovo dzemperi, sve nesto visi na Lutki. Nije bitno gde je uslikano, sve dok stigne u pristojnom stanju. Ja ga svakako perem posle toga ☺️ Da li vi mislite da stvari u Zari magicno dodju do ofingera?🤣🤣🤣radila sam u Zari kao student , znam sta smo mi radili sa stvarima a to gde sve bude dok ne stigne u radnju sam Bog zna 🤣🤣🤣
2022 09 03
> bloodytears: > Ponasate se kao da nikad u zivotu niste spustili ni jednu stvar na pod, niste nikad videli odecu na podu u prodavnicama? Po ovome koliko vam smeta slikanje na podu ja bih samo rekla da ne cistite isti x-) sta znam licno volim da sedim na tepihu, igracke mi stoje po podu, a volim i da legnem tako na pod i slusam muziku, a vidjam i ljude deca im puze po patosu zamislite tek to x-) Ne znam stvarno sta vam tu smeta pa nije slikano napolju na betonu xD Dokle god se predmet vidi lepo ceo mozes da ga slikas i na lusteru, generalno smatram da su stvari od clanice koja je postavila temu sasvim lepo slikane i na dobrim pozadinama Isto pomislih.Meni se dete igralo na podu,puzalo,bas sam pomislila kakvo je" ponizenje" slikati dete na podu dok se igra..vrv posto se po podu gazi i dete je "djon"Ne znam mozda se tudja deca igraju na ofingeru lusteru plafonu,svak im cast na domisljatosti
2022 09 03
Ne znam mozda se tudja deca igraju na ofingeru lusteru plafonu,svak im cast na domisljatosti 😂😂😂 Salu na stranu, podrazumeva se da se pod cisti. Koliko puta ste dobili predmet koji ne odgovara opisu, a okolo sve sija, plus je slikan na ofingeru?! Verujem da ima parketa koji plaču za hoblovanjem i odbiće Vas od kupovine, ali predmet može biti u super stanju, jer je prodavac korektan. Pade mi na pamet jedna tema, gde je članica dobila Zarin blejzer koji se sav iskrivio, novija kolekcija, mnogo plaćen u radnji, skupio se delimično tokom mašinskog pranja i prodat za lepe pare. Upotrebljiv uz ozbiljno prepravljanje. Na slikama odličan, kao i sve okolo, ali reklamacija nije prihvaćena
2022 09 03
90% stvari koje sam ovde kupila bile su slikane na podu, nikada me nije privuklo slikano na lutkama. Ja slikam na podu/cupavom tepihu najcesce
2022 09 03
@Jecaikaja....Sve i da se ne cisti.Ko tvrdi da je prodavac cist i da nema npr neko gljivicno/bakterijsko oboljenje,virusne bradavice ili sta god....Gluposti jednostavno..Stvar se svakako pere cim stigne ili nosi na hemijsko,,posto se naravno pregleda da nema nekih ostecenja ili sl.koji prodavac nije naglasio.Ja cak i u radnji kad god je to moguce isprobavam stvari preko svoje garederobe,jer ko zna koliko je zena pre mene ostavilo svoje "mirise",na toj stvari..
2022 09 03
Ma nije ni problem da se napise da se nekom eto ne dopada slikanje na podu kao sto se mnogima ne dopada na lutkama Boze moj stvar ukusa ali napisati da je to "vid nekulture, pa cak i vređanja kupca." mislim da je malo previse, toliko su zgrozene tom pojavom prosto mi nije jasno zbog cega pogotovo zato sto znam koliko ja provodim vremena cisteci kucu non stop to me opusta x-) a i znam da svima deca dok su mala po ceo dan provode na podu puzeci, setajuci stavljajuci svakakve stvari sa poda u usta x-) i sad se neko vredja i zgrozva zbog slikane stvari na tepihu :|
2022 09 03
Pa naravno..to je i bila tema.Koji vid/nacin forografije privlaci kupca.Psihoanalize su poprilicno besmisle.Bar da su duhovite,cega je i bilo,kada su se u nekim slucajevima komentarislae fotografije,pa da se nasmejemo..I sama sam se zezala na racun svojih fotografija,posebno u pocetku,kada su mi slike bile haoticne..
2022 09 04
> bloodytears: > Ponasate se kao da nikad u zivotu niste spustili ni jednu stvar na pod, niste nikad videli odecu na podu u prodavnicama? Po ovome koliko vam smeta slikanje na podu ja bih samo rekla da ne cistite isti x-) sta znam licno volim da sedim na tepihu, igracke mi stoje po podu, a volim i da legnem tako na pod i slusam muziku, a vidjam i ljude deca im puze po patosu zamislite tek to x-) Ne znam stvarno sta vam tu smeta pa nije slikano napolju na betonu xD Dokle god se predmet vidi lepo ceo mozes da ga slikas i na lusteru, generalno smatram da su stvari od clanice koja je postavila temu sasvim lepo slikane i na dobrim pozadinama Meni se Vaš komentar baš sviđa. 👌🙂
2022 09 04
Gospodjetine!
2022 09 06
1 2