Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Mozda bi se opralo...

U potrazi za nekom dugackom haljinom, naletim na ovo. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b2d43e42ae25fd3e36ed03b0ca75df5f.jpg) Mozda da ti kao prodavac operes predmet koji prodajes i proveris da li bi se opralo? Svasta.
2022 09 04
Ahahhahahahaha meni je ovo hit 😂
2022 09 04
Haos :s Svega ima.
2022 09 04
Meni nije jasno zašto ljudi ne peru svoju odeću?! 😶 Ajde što je sebi ne opere, ali barem da opere ono što prodaje... Dešavalo se da mi stignu predmeti iz kojih ni mašinsko pranje nije moglo smrad da izvuče!!! Ja ne znam gde ti ljudi žive?! 🤷‍♀️
2022 09 04
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/306b7f2e2b3fa08ded8af43958aa21a2.jpg) Ni šivenje nije jača strana 🤣
2022 09 04
Sivenje manje vise, ja npr nemam u kuci konac i iglu, realno bih napravila i vise stete nego koristi pa mi i ne treba, a krojacica iz zgrade pored nekad nije slobodna, svakako taj posao radi dopunski. Kacila sam i ja x puta nesto sa naglaskom da je rupica negde, ili sav... To oduvek, i pre ovih pravila sada, spada u ostecenje i mora se naglasiti. Ali pranje... Kako poslati nekom nesto neoprano?? Pogotovo sa opisom "mozda bi se opralo". Pa, mozda da operes i probas? Ja zivela bez ves masine u stanu, svoje i za prodaju nosila u perionicu pa nisam nikad slala prljavo, maltene deceniju unazad. Valjda se cisto ubaci u ormar?
2022 09 05
> MojMaliKutakNS: > > DzoDzo: > > Sivenje manje vise, ja npr nemam u kuci konac i iglu, realno bih napravila i vise stete nego koristi pa mi i ne treba, a krojacica iz zgrade pored nekad nije slobodna, svakako taj posao radi dopunski. Kacila sam i ja x puta nesto sa naglaskom da je rupica negde, ili sav... To oduvek, i pre ovih pravila sada, spada u ostecenje i mora se naglasiti. > > Ali pranje... Kako poslati nekom nesto neoprano?? > > Pogotovo sa opisom "mozda bi se opralo". Pa, mozda da operes i probas? > > Ja zivela bez ves masine u stanu, svoje i za prodaju nosila u perionicu pa nisam nikad slala prljavo, maltene deceniju unazad. > > Valjda se cisto ubaci u ormar? > Možda zato što ima puno preprodavaca koji stvari drze po džakovima.. Ovaj profil više liči na profil aljkave klinke... Naravno, naglasak je svakako više na neopranom nego neušivenom, nego mi je to zapalo za oko zajedno sa ovim brljanjem slova...
2022 09 05
> DzoDzo: > U potrazi za nekom dugackom haljinom, naletim na ovo. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b2d43e42ae25fd3e36ed03b0ca75df5f.jpg) > Mozda da ti kao prodavac operes predmet koji prodajes i proveris da li bi se opralo? > Svasta. Ovo opravdava jedino ako se posle jednog običnog pranja nije skinulo, pa je mislila ako se tretira sa nečim i opere opet, možda uspe. Bude da se ne primeti, pa da ne bi opet prali, možda napišu tako... Mada moguće da nije ni oprano, jer i meni su stizale neoprane stvarčice.
2022 09 05
Sta znam, meni je ok da ubacim cistu stvar u ormar i ne mora da mirise da kida, ali kad treba da se salje, da nema ustajali miris. Licno mi smetaju neki mirisi omeksivaca zbog alergija koje imam, ne valja ni da se pretera sa mirisom, ali svakako momenat "mozda bi se opralo" ukazuje na "nosila sam je i izluftirala i eto kupcu nek pere". Zamisljam tragediju da se flekica normalno opere u masini na 30c, puj kako aljkavo slanje i stroka.
2022 09 05
Vrlo moguće... Svega ovde ima...
2022 09 05
Strasno 🤭
2022 09 06
> SonjaStardust: > Meni nije jasno zašto ljudi ne peru svoju odeću?! 😶 > Ajde što je sebi ne opere, ali barem da opere ono što prodaje... Dešavalo se da mi stignu predmeti iz kojih ni mašinsko pranje nije moglo smrad da izvuče!!! Ja ne znam gde ti ljudi žive?! 🤷‍♀️ Takodje.
2022 09 06
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/594b506560e3db2234391aedc1b1f9c0.jpg) Ja u potrazi za jaknom...🙄
2022 09 06
Moze se skinuti... Sto ne skines, aljkavi prodavcu 🙄🙄
2022 09 06
Prosle ili pretprosle zime ne secam se tacno koje, prodavala sam deciji skafander i clanica me zamolila da joj oprem pre slanja jer joj je hitno trebao za zimovanje, a ona ne bi stigla da ga opere pre polaska. Tako da se meni to pranje i slanje cistih stvari podrazumeva. I decije patike sam oprala u masini i postavila na prodaju. Smatram da ce tako pre naci kupca nego obrnuto jer odvraca od kupovine bez obzira koliko se nekome dopao predmet.
2022 09 06
1 2