Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Mozda bi se opralo...

> DzoDzo: > U potrazi za nekom dugackom haljinom, naletim na ovo. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b2d43e42ae25fd3e36ed03b0ca75df5f.jpg) > Mozda da ti kao prodavac operes predmet koji prodajes i proveris da li bi se opralo? > Svasta. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d482b16052c10bba92f4994532568f90.jpg) Evo bas i ja u potrazi za espadrilama, naletela na ove tvoje kojima je duša izvađena od nošenja, a oglašene kao nove. Ajde nemojmo davati sebi toliko za prava da blatimo druge, a ne vidimo sebe prvo. Jako jadno i nisko je moralisati i srati po drugima da bismo sebe promovisali i uzdigli.
2022 09 06
Ne znam gde su nosene kada je fotografisan djon koji je apsolutno NOV? Espadrile ne mogu da stoje kruto, zato i "pada materijal" jer su bile smotane u kesu. Ako si ikad imala espadrile koje su stajale umotane u kesu, onda bi trebalo da znas kako i koliko zguzvano mogu da izgledaju posle vadjenja iz iste. Ili da promenis dioptriju.
2022 09 06
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e0bdea7817515ab0e951bdacf30cee7b.jpg) Nemoj me zajebavati molim te. Desna je narocito nova... Nemojmo se lagati i igrati zabavista.
2022 09 06
Nisam kuci, ali cim dodjem, bice ti ufotkano. A onda bih ti ih poslala BESPLATNO, ali pod uslovom da snimis video kako ih jedes. Objasni ti meni kako djon nema ni jednu rupicu od asfalta? Znas, mi u Beogradu imamo asfalt, ne gacamo iz moranja po zemlji i blatu, djon mora i posle jednog nosenja da ima vidljivo da su izasle na asfalt. Kako guma na espadrilama na delu pete nema ni jedan trag, makar bi poceo rub da uleze i oblikuje se. Kao i ovaj znak na djonu na delu pete, ne bi vise bio reljefni. Parkiraj bicikl, ratovanje ti je bez argumenata i nesto ti ne ide. ;)
2022 09 06
Dosla si na sajt pre tri i po dana i nasla da se kacis za nekog ko je ovde od pocetka sajta bez ijedne mrlje. Na ove utiske mi fali barem pola od toga, za ponovljene saradnje. Bolje ti da se uhvatis mokrim rukama za strujno kolo nego sto si nasla na mene da se kesas, na ovom sajtu si sada jer sam se ja sa pojedinim clanicama svojevremeno borila protiv prevaranata i isla po policiji sa laptopom i dokazima protiv istih. Sajt bi bio davno ugasen, s' obzirom sta se sve desavalo, koliko je bilo bubamarinica, Andrei i kojekakvih lopina ovde. I ti mene optuzujes da prodajem vidljivo nove espadrile kao nove, umesto da naznacim polovno? Pun mi je kufer vise vas psihopata. Ti bese devojka iz prvog skrina. Mog? Obrisala predmet? Eto, nek se zapita svako da li su ti i ostale stvari koje prodajes ciste.
2022 09 06
> DzoDzo: > Dosla si na sajt pre tri i po dana i nasla da se kacis za nekog ko je ovde od pocetka sajta bez ijedne mrlje. > Na ove utiske mi fali barem pola od toga, za ponovljene saradnje. > Bolje ti da se uhvatis mokrim rukama za strujno kolo nego sto si nasla na mene da se kesas, na ovom sajtu si sada jer sam se ja sa pojedinim clanicama svojevremeno borila protiv prevaranata i isla po policiji sa laptopom i dokazima protiv istih. > Sajt bi bio davno ugasen, s' obzirom sta se sve desavalo, koliko je bilo bubamarinica, Andrei i kojekakvih lopina ovde. > I ti mene optuzujes da prodajem vidljivo nove espadrile kao nove, umesto da naznacim polovno? > Pun mi je kufer vise vas psihopata. > Ti bese devojka iz prvog skrina. Mog? > Obrisala predmet? > Eto, nek se zapita svako da li su ti i ostale stvari koje prodajes ciste. Sa manipulatorima ne ulazim u raspravu. Pogotovo ne sa " direktorima" ovog sajta. 😂 Espadrile mi ne bi trebale ni da ih prenesem do kante za otpatke, jer sam zgrozena od prve sekunde od kad sam ih videla. Hvala... Ne znam kome je bila namenjena tema. Paznju mi je privuklo samo pljuvanje po nekome i nacin uzdizanja sebe na osnovu utisaka. Daleko si od ozbiljne osobe... Koliko sam videla clan je barem iskreno stavio opis. Toliko od mene. Pozdrav.
2022 09 06
> DzoDzo: > Dosla si na sajt pre tri i po dana i nasla da se kacis za nekog ko je ovde od pocetka sajta bez ijedne mrlje. > Na ove utiske mi fali barem pola od toga, za ponovljene saradnje. > Bolje ti da se uhvatis mokrim rukama za strujno kolo nego sto si nasla na mene da se kesas, na ovom sajtu si sada jer sam se ja sa pojedinim clanicama svojevremeno borila protiv prevaranata i isla po policiji sa laptopom i dokazima protiv istih. > Sajt bi bio davno ugasen, s' obzirom sta se sve desavalo, koliko je bilo bubamarinica, Andrei i kojekakvih lopina ovde. > I ti mene optuzujes da prodajem vidljivo nove espadrile kao nove, umesto da naznacim polovno? > Pun mi je kufer vise vas psihopata. > Ti bese devojka iz prvog skrina. Mog? > Obrisala predmet? > Eto, nek se zapita svako da li su ti i ostale stvari koje prodajes ciste. Sa manipulatorima ne ulazim u raspravu. Pogotovo ne sa " direktorima" ovog sajta. 😂 Espadrile mi ne bi trebale ni da ih prenesem do kante za otpatke, jer sam zgrozena od prve sekunde od kad sam ih videla. Hvala... Ne znam kome je bila namenjena tema. Paznju mi je privuklo samo pljuvanje po nekome i nacin uzdizanja sebe na osnovu utisaka. Daleko si od ozbiljne osobe... Koliko sam videla clan je barem iskreno stavio opis. Toliko od mene. Pozdrav.
2022 09 06
Iskreno, prljavo. Necemo o tome sto si corki pa ne vidis lepo. Iskreno, i ja nocu imam problem prilikom voznje, ali ja sam bar svesna toga pa cu posetiti oftalmologa. Necemo ni o tome sto si sada sabijena argumentima. U zivotu nauci da sa direktorima i ne treba da ulazis u rasprave nikada, pogotovo kada nisi u pravu, jer lako moze da se dobije otkaz. A ti sad ovo tumaci kako god zelis.
2022 09 06
1 2