Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant sa nikom Radica44

Poštovani članovi, Prvi put sam naišla na neprijatnost i prevaranta na stranici. Gospođa sa navedenim nikom predstavlja se kao pošteni kupac. Od mene je zahtevala korekciju cene za Pandora narukvicu, što smo i dogovorile, zatim je pokušala da dobije još veći popust sa silnim nekim izgovorima, da to kupuje za ćerku, da pošto je poklon kupila je negde drugde pakovanje jer ga ja nemam, pa do ujutru da sačuvam. Usput druga članica kojoj sam iste te svoje snimke poslala pre 10ak dana kada se interesovala za kupovinu, javlja mi se i kaže da je od dotične persone dobile moje snimke i fotografije (koje je prepoznala jer ih je imala u galeriji), koja joj prodaje tu narukvicu od svoje jetrve, za višu cenu. I jednoj i drugoj traži da joj uz to pošaljemo šminku sa isteklim rokom, ukrasne kutije, jer joj se ćerka bavi umetnošću. U pitanju je klasičan preprodavac koji manipuliše, koristi Vaše snimke predstavljajući ih dalje kao svoje. Oprez! ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c5064c58689220d50a3e8f3282a562c6.jpg)
2022 09 05
Obavezno prijavite adminu.
2022 09 05
Hvala na upozorenju ❣️
2022 09 05