Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Izvinjavam se, ali ne merim robu?

Clanicu sam zamolila da mi posalje mere za pantalone koje mi se dopadaju posto mi varira tezina, a ona se izvinila i rekla da ne meri robu. Ukoliko ste prodavac kog cesto pitaju za mere, da li ste i vi ovakvog stava?
2022 09 07
P.S. Ne osudjujem clanicu, svako radi kako misli da je najbolje. Samo pokusavam da razumem
2022 09 07
Preskocite takve ili kupite macku u dzaku pa ako odgovara super. Uvek sam merila, cak i kad nisam bila kuci, a stigne mi poruka ili ako sam prezauzeta poslom, uvek sam rekla da saljem mere kasnije ili sutra i tako je i bilo.
2022 09 07
Njeno pravo ali ona je na gubitku,jer ko ce kupiti nepoznati mkodel bez mera..I kada kupujemo online novo niko ne meri robu ali imamo mogucnost da vratimo,ovde ne.
2022 09 07
Pa ja se cak trudim u opis oglasa da stavim mere. Veličine su različite krenuvši od brendova, pa to u kojoj državi su kupljene. I ovde je sasvim normalno da se traze mere jer vecina ne želi stvar nazad ako nam ne odgovara. Tako da sasvim ne logičan stav prodavca, ali slažem se sa članicom, ona je na gubitku, svakako
2022 09 07
Ne kupujem od takvih prodavaca. Ja uglavnom okačim mere u oglasu, ako nešto fali kad me pita kupac ja premerim i štaviše ohrabrujem da pitaju sve što ih zanima da ne bude posle problema
2022 09 07
Merim po potrebi, nije nikakav problem. Ali me nervira jer u većini slučajeva ne dobijem posle ni hvala... Bar nekakav odgovor očekujem, ono tajac😂
2022 09 07
Više cenim to što se izvinila i rekla da ne meri garderobu, nego one sto u opisu profila napišu slobodno pitajte sve što vas interesuje, pa kad postaviš pitanje za mere, pročitaju i naravno ne odgovore, a takvih je sve više. Ali što je neko iznad napisao - njihov gubitak. Licno saljem mere ukoliko nije navedeno u oglasu i nije mi problem.
2022 09 07
Postoje osobe koje ne znaju da izmere. Nekoliko puta sam dobila pogresne dimenzije, tako da ih vise i ne trazim pri kupovini. Oslanjam se na naznacenu velicinu i proizvodjaca.
2022 09 07
Meni nije problem da izmerim i slikam da kupac vidi kako je mereno.Takodje saljem slike dodatne cak kad kupac i ne trazi..Snimke iz svih uglova obavezno kada je skupa stvar u pitanju.Postujem sto se clanica izvinila, svakako je kulturno.Ruzno je da pored bezbroj slika mera i snimaka ne dobijete ,,HVALA '
2022 09 07
> JasnaVujic: > Meni nije problem da izmerim i slikam da kupac vidi kako je mereno.Takodje saljem slike dodatne cak kad kupac i ne trazi..Snimke iz svih uglova obavezno kada je skupa stvar u pitanju.Postujem sto se clanica izvinila, svakako je kulturno.Ruzno je da pored bezbroj slika mera i snimaka ne dobijete ,,HVALA ' Slažem se sa vama, isti slučaj 😊
2022 09 07
Nije mi teško da izmerim, ali za nakit to retko kada i traže. Za garderobu (koju ja i nemam na profilu) je već druga stvar, jer ako veličina ne odgovara bukvalno može biti neupotrebljiva.
2022 09 07
Ja mere ubacim odmah cim ubacujem oglas jer mi je tako lakse. Kupci odmah imaju informacije o merama a za sva dodatna pitanja sam uvek na raspolaganju <3
2022 09 07
Isto > Esprit21: > Preskocite takve ili kupite macku u dzaku pa ako odgovara super. > Uvek sam merila, cak i kad nisam bila kuci, a stigne mi poruka ili ako sam prezauzeta poslom, uvek sam rekla da saljem mere kasnije ili sutra i tako je i bilo.
2022 09 08
Milion puta sam izmerila, a znala sam da neće kupiti, mada je sasvim realna veličina farmerki sa elastinom npr. Ako dobijem odgovor da ne mere, a bas sam zainteresovana za predmet, pitam je li realna veličina, imaju li elastina i slično. Ako je cena niska, mogu da ih prosledim na sajtu ukoliko ne odgovaraju, da ih realno opišem i prodam za cenu predmeta plus poštarinu ili razmenim za nešto drugo. Ako mi je cena visoka da ih kupujem na slepo bez mera, zahvalim se i produžim. Izlazila sam u susret i da probaju predmet, imala sam peripetije oko isprobavanja u radnjama, uz date mere nisu bili sigurni, tako da sve razumem- da nema ličnog preuzimanja, isprobavanja i da ne mere. Ako imaju dosta pozitivnih utisaka, bez negativnih, imaju pravo
2022 09 08
1 2