Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Izvinjavam se, ali ne merim robu?

Nikad ne stavljam mere u oglasu ali se podrazumeva bez dileme da cu da izmerim svaki predmet za koji kupac to trazi..cak i napravim fotografiju gde se vidi metar na tkanini, tu nema zabune..pa i sama trazim da mi se izmeri, to je valjda normalno ..
2022 09 08
> Lanana: > Clanicu sam zamolila da mi posalje mere za pantalone koje mi se dopadaju posto mi varira tezina, a ona se izvinila i rekla da ne meri robu. > Ukoliko ste prodavac kog cesto pitaju za mere, da li ste i vi ovakvog stava? Merim sve. Dam komentara tipa: dzemper se rasteze ali odgovara bas za navedenu vel da ne bude sapet. Ali izmerim. Čak i širinu gajke na farmerkama sam jednom merila.
2022 09 09
I kad kupujem smaram da mi se meri...pobogu
2022 09 09
Znate sta, izmerim,ali brate mili ima debila nevidjenih. Kako neko ko nosi m i l moze da trazi mere za farmerice 26broj? Jos napisem kom broju odgovaraju, ili za cipele 37,pise odgovaraju tom broju i onda mi pise devojka koja nosi 39, klikcu bez da su pogledale oglas jer ih mrzi. Pa ako njih mrzi da gledaju, sta ja da merim? Mada,uvek uradim sto traze ali sad ih vec pitam koji broj nose ,pre nego merim bilo sta. Mene vise nervira kad mi ne odgovore na poruku ili recimo trazim sliku kako stoji jakna i ona mi posalje snimak na ofingeru na kom se ni kroj ne vidi. Sta ja sa tim da radim?
2022 09 14
> LelaHNikoloski: > Znate sta, izmerim,ali brate mili ima debila nevidjenih. Kako neko ko nosi m i l moze da trazi mere za farmerice 26broj? Jos napisem kom broju odgovaraju, ili za cipele 37,pise odgovaraju tom broju i onda mi pise devojka koja nosi 39, klikcu bez da su pogledale oglas jer ih mrzi. Pa ako njih mrzi da gledaju, sta ja da merim? Mada,uvek uradim sto traze ali sad ih vec pitam koji broj nose ,pre nego merim bilo sta. Mene vise nervira kad mi ne odgovore na poruku ili recimo trazim sliku kako stoji jakna i ona mi posalje snimak na ofingeru na kom se ni kroj ne vidi. Sta ja sa tim da radim? Ja iskreno nikada ne isprobavam garderobu na sebi i ne slikam se nikome u stvarima, ali apsolutno nikome. Drugo svi smo mi drugacije ,visine i gradje i ne stoji svaki komad odece svima isto.Desavalo se par puta da se slikala u garderobi, a sa druge strane mukkkk, ne udostoje se cak da kazu ,hvala na trudu jaavicu se ako odlucim i tome slicno. A sto se tice mera, uvek pisem mere u opisu predmeta i naravno da cu clanici odgovoriti uredno ako ima dodatnih pitanja.
2022 09 18
Ali valjda slikate tako da se vidi kroj?Ovde je rec o predmetu koji visi rasireno na ofingeru i uopste se ne vidi kroj,nema slike kad je zakopcana jakna,jedna slika,isto takva kao snimak. Ne volim ni ja da se slikam,ali ni da pravim milion slika,da merim uzduz i popreko za muk sa druge strane.
2022 09 30
1 2