Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Sta je pobogu sa sajtom?!??

Od juce popodne sajt ne radi, ne ucitava slike ili samo delimicno! ucita.. sta je ovo vise?!??
2022 09 08
I ja se to pitam.
2022 09 08
Vec neko vreme baguje, meni je pobrisao nekoliko oglasa koje sam okscila pre neki dan, a od ovih sto su ostali na pola se ne prikazuju slike.. Ili se prikazuju na kompjuteru a kad gledam preko mobilnog ne. A trebalo mi je jedno 1000 godina da ih uploadujem.. Sajt bukvalno vise ne moze da se koristi! Ovo je vecne znam koja otvorena tema na forumu na temu bagovanja sajta, a niko nista ne radi po tom pitanju! Vidim da su ljudi pisali na prethodnim temama da dosta njih napusta sajt zbog ovoga
2022 09 08
Isto mi se desava..
2022 09 08
Imam jedno pitanje, pokusavam upravo da nadjem u pravilima da li ima nesto vezano za oglase parfema sto ne znam, ali ne nalazim, a vec nekoliko puta su mi obrisali oglase postavljenih parfema. Parfemi su originali, moje slike, uslikan kod, i kutija i bocica i naveden opis tacan, i militraza tacna,sa tagovima samo tog parfema, i nije kataloska prodaja, i nisu avon i sl. Ali oglas bude obrisan. Je l’ zna neka zasto? 🤭 Hvala puno unapred
2022 09 08
Kada oglasavate parfeme, treba da uslikate rok trajanja i kod, a zatim iste ispisete u opis predmeta. Sve dok to ne uradite, brisace Vam oglas. > MorganaS: > Imam jedno pitanje, pokusavam upravo da nadjem u pravilima da li ima nesto vezano za oglase parfema sto ne znam, ali ne nalazim, a vec nekoliko puta su mi obrisali oglase postavljenih parfema. > Parfemi su originali, moje slike, uslikan kod, i kutija i bocica i naveden opis tacan, i militraza tacna,sa tagovima samo tog parfema, i nije kataloska prodaja, i nisu avon i sl. Ali oglas bude obrisan. Je l’ zna neka zasto? 🤭 Hvala puno unapred
2022 09 08
Uslikala jesam, ali nisam stavila u opisu. Moguce da je to onda. Hvala Vam puno
2022 09 08
Meni normalno radi, kacila sam predmete. Samo sto mi sa telefona okrene fotke, a sa lap topa ne.
2022 09 08
Meni uopste ne ucitava fotke … :(
2022 09 08
Ali kako neko moze a neko ne moze da ucita?!? U cemu je fora..??
2022 09 08
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/65a439928ab9364482899cd5a1173669.jpg) Ovako mi je sa SVAKIM OGLASOM :( I ono sto sam danas stavila i one od Pre 5 meseci. Nadam se da samo necemo izgubiti te slike starijih oglasa Jer treba to sve ponovo uslikati prepakovati itd itd 😭
2022 09 08
Isti slucaj, uzas!
2022 09 08
To je zbog rata u Ukrajini
2022 09 08
Meni danima koci prilikom unosenja, bas se namucim , okrece slike, nece da ih ucita ali na kraju uspem nekako da unesem
2022 09 08
Isto i kod mene🤯
2022 09 08
1 2 3