Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li sam ja jedina ili vas ima jos

Pitate za odredjeni predmet, trazite detaljniji opis za stvar za koju ste zainteresovani a dobijete kratak odgovor bez trunke ljubaznosti i pravog pojasnjenja, ne znam da li i drugima to zasmeta do mere da odustanete od kupovine od takve clanice. Ne ocekujem romane odgovora i nikada ne gnjavim, pa i sama, kao prodavac, odgovaram i slikam dodatno po potrebi ali ljubaznost i izdvojeno vreme na dodatan opis predmeta jako cenim i to mi je vazno.
2022 09 10
Meni se dešava da čvrsto odlučim da kupim stvar, tražim podatke za uplatu a članica ne odgovori. Ili kada pitam za mere i dodatnu sliku, pa ili ne odgovore ili napišu da šalju sutra a ja sliku/mere nikada ne dobijem. Posle mi prosto bude ponižavajuće da opet pišem, jer zašto da prisiljavam nekoga i molim da mi proda predmet. Posebno nisam tip koji puno zapitkuje, kada se javim u 80% slučajeva stvar i kupim i javljam se sa tom namerom...
2022 09 10
Kao kupac imate svako pravo da se raspitate o predmetu, jer predmet nemate pred sobom da ga sami procenite vec se to radi na osnovu slika (koje su na sajtu loseg kvaliteta), opisa, tagova i svih dodatnih pitanja i slika. Posto vecina predovaca ne prihvata vracanje onda je vase pravo da se o predmetu detaljno raspitate i trazite nove i bolje slike skroz legitimno iako to prodavca moze da "smara". Svaki odgovoran prodavac se nece buniti jer je i sam svestan ovoga.
2022 09 10
Ja se bas retko da ne kazem nikada ne oglasavam na teme ali cu se ovoj prikljuciti.Tri poruke sam poslala clanici za Mona torbu nisam dobila odgovor.Clanica se redovno loguje al odgovora nema. Znaci jasno sam rekla da zelim da je kupim bez dodatnih pitanja ,slika ali clanica ne odgovara a redovno je tu. Jako neprijatna situacija jer doslovce kulira poruke tako da pocinjem da sumnjam da torba uopste postoji i da je u prodaji Ne znam zasto oglasava predmete ako ne zeli da proda. Pa sve da zeli sa torbom da privuce paznju na profil osnovna kultura je kratko i jasno odgovoriti.
2022 09 11
> JelenaDuletic: > Ja se bas retko da ne kazem nikada ne oglasavam na teme ali cu se ovoj prikljuciti.Tri poruke sam poslala clanici za Mona torbu nisam dobila odgovor.Clanica se redovno loguje al odgovora nema. > Znaci jasno sam rekla da zelim da je kupim bez dodatnih pitanja ,slika ali clanica ne odgovara a redovno je tu. > Jako neprijatna situacija jer doslovce kulira poruke tako da pocinjem da sumnjam da torba uopste postoji i da je u prodaji > Ne znam zasto oglasava predmete ako ne zeli da proda. > Pa sve da zeli sa torbom da privuce paznju na profil osnovna kultura je kratko i jasno odgovoriti. Torba nije na prodaju, samo je tu da privuce clanice da pogledaju profil. To mi je uzasno i nekulturno od strane tih clanica. Bar nek odgovori nesto tipa da je dogovorena prodaja itd
2022 09 11
Ja sam prosla tako na kupujemu, da je prodavac toliko drsko odgovarao, da nisam mogla da verujem. U pitanju je bio prodavac sa vise od 700 pozitivnih ocena koji prodaje markirane polovne patike (ck, tommy hilfiger, itd.). Trazila sam video snimak o patikama koje sam htela da kupujem, koji i ja saljem ovde ako neko zeli. Ne mogu da ih vratim ako mi ne odgovaraju... Odmah sam odustala od kupovine.
2022 09 11
> carobni_ormaric: > > JelenaDuletic: > > Ja se bas retko da ne kazem nikada ne oglasavam na teme ali cu se ovoj prikljuciti.Tri poruke sam poslala clanici za Mona torbu nisam dobila odgovor.Clanica se redovno loguje al odgovora nema. > > Znaci jasno sam rekla da zelim da je kupim bez dodatnih pitanja ,slika ali clanica ne odgovara a redovno je tu. > > Jako neprijatna situacija jer doslovce kulira poruke tako da pocinjem da sumnjam da torba uopste postoji i da je u prodaji > > Ne znam zasto oglasava predmete ako ne zeli da proda. > > Pa sve da zeli sa torbom da privuce paznju na profil osnovna kultura je kratko i jasno odgovoriti. > Torba nije na prodaju, samo je tu da privuce clanice da pogledaju profil. To mi je uzasno i nekulturno od strane tih clanica. Bar nek odgovori nesto tipa da je dogovorena prodaja itd Verujete mi da mi nije palo na pamet da je tu samo zbog toga da bi privukla paznju na profil (torba pritom ima preko hiljadu pregleda i preko 100 clanica ima u omiljenim predmetima) Ali jako nekulturno biti tu I ne odgovoriti apsolutno nista . Sto se mene tice i da odgovori sada nikada nista ne bih kupila od te clanice jer je vrlo dilsutabilno za sve sa profila obzirom na to kakvu komunikaciju /ne komunikaciju ima na sigurnim kupcem (u ovom sllucaju Ja za torbu )
2022 09 11
> Judit89: > Ja sam prosla tako na kupujemu, da je prodavac toliko drsko odgovarao, da nisam mogla da verujem. U pitanju je bio prodavac sa vise od 700 pozitivnih ocena koji prodaje markirane polovne patike (ck, tommy hilfiger, itd.). Trazila sam video snimak o patikama koje sam htela da kupujem, koji i ja saljem ovde ako neko zeli. Ne mogu da ih vratim ako mi ne odgovaraju... Odmah sam odustala od kupovine. Razumem vas.
2022 09 11
Meni se desava da pitam za predmet, obicno dimenzije, a clanica ne odgovara... Koliko god mi se nesto svidja necu nikog da molim da mi nesto proda... Stvarno ne razumem takvo ponasanje - pa valjda joj je u interesu da proda...?!?!
2022 09 11
> Pahulja: > Meni se desava da pitam za predmet, obicno dimenzije, a clanica ne odgovara... > Koliko god mi se nesto svidja necu nikog da molim da mi nesto proda... > Stvarno ne razumem takvo ponasanje - pa valjda joj je u interesu da proda...?!?! Takvi clanovi bi da prodaju ali bez i malo truda i ljubaznog i kulturnog ponasanja sto mene strahovito odbija ma kako mi se stvar svidjala.
2022 09 11
> EnaElena: > > Pahulja: > > Meni se desava da pitam za predmet, obicno dimenzije, a clanica ne odgovara... > > Koliko god mi se nesto svidja necu nikog da molim da mi nesto proda... > > Stvarno ne razumem takvo ponasanje - pa valjda joj je u interesu da proda...?!?! > Takvi clanovi bi da prodaju ali bez i malo truda i ljubaznog i kulturnog ponasanja sto mene strahovito odbija ma kako mi se stvar svidjala. Slazem se, ali opet ne razumem plus me strasno nervira... :@ Da se ja pitam uvela bih neku vrstu sankcija I za takve clanove...
2022 09 11
> Pahulja: > Meni se desava da pitam za predmet, obicno dimenzije, a clanica ne odgovara... > Koliko god mi se nesto svidja necu nikog da molim da mi nesto proda... > Stvarno ne razumem takvo ponasanje - pa valjda joj je u interesu da proda...?!?! Takodje, nikoga ne vucem za rukav da mi nesto proda. Ne cini on meni uslugu, nego ja njemu jer mu dajem pare. Ja sam inace par puta bila iskulirana, jednom me je prodavac vrteo u krug i davao neke nebuloze od odgovora i lazi. Lekcija je naucena, jedino mi je zao sto ne postoji opcija da se takvi ubace u licnu blok listu.
2022 09 12
> Esprit21: > > Pahulja: > > Meni se desava da pitam za predmet, obicno dimenzije, a clanica ne odgovara... > > Koliko god mi se nesto svidja necu nikog da molim da mi nesto proda... > > Stvarno ne razumem takvo ponasanje - pa valjda joj je u interesu da proda...?!?! > Takodje, nikoga ne vucem za rukav da mi nesto proda. Ne cini on meni uslugu, nego ja njemu jer mu dajem pare. Ja sam inace par puta bila iskulirana, jednom me je prodavac vrteo u krug i davao neke nebuloze od odgovora i lazi. Lekcija je naucena, jedino mi je zao sto ne postoji opcija da se takvi ubace u licnu blok listu. Ili to ili da se daju negat. ocene... Osecam da bi onda bilo drugacije...ili se bar nadam...
2022 09 14
Pozdrav svima! Želim da obavestim da i na ovom sajtu ima prevaranata. Devojka je tražila torbu, ostavila podatke , rekla je da je uplatila, a onda, kada sam tražila da mi pošalje sliku uplate, odjednom je promenila priču i rekla da ne šaljem jer putuje. Pogledala sam njen profil i ko je prati, i ko nju prati...pa to su njeni lažni profili ili drugarice, sa 0 pozitivih ocena do maksimalno 6.. Sramota. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/53e13a3b0146135cecf8d177d8d7332b.jpg)
2022 09 16
Dobro jutro, na ovom sajtu ih ima najvise jer ih niko ne prijavljuje pa se sire kao kuga. Jedino sto dobiju je blok na prevarantskom profilu i onda jovo nanovo sa drugog. https://mojekrpice.rs/natasail-256643/feedback?tab=1 Prevarila je jednu clanicu vec, moguce i da nije jedina prevarena.
2022 09 17
1 2