Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li sam ja jedina ili vas ima jos

Imam i ja takva iskustva.Skoro sam htela da kupim cipele od članice(cifra nije baš zanemarljiva).Odgovori na moje upite o cipelama za koje sam baš bila zainteresovana su bili kratki,tipa da-ne.Stekla sam utisak ,kao da članicu mrzi da odgovara,da je mrzi da baš u tom trenutku proda tu stvar...Loša me komunikacija baš odbije od kupovine.
2022 09 18
> gigabyte: > Imam i ja takva iskustva.Skoro sam htela da kupim cipele od članice(cifra nije baš zanemarljiva).Odgovori na moje upite o cipelama za koje sam baš bila zainteresovana su bili kratki,tipa da-ne.Stekla sam utisak ,kao da članicu mrzi da odgovara,da je mrzi da baš u tom trenutku proda tu stvar...Loša me komunikacija baš odbije od kupovine. Upravo to! To se i meni desilo i nekako mi je skroz bezveze, bas kao da neki i ne zele da prodaju a onda se postavlja pitanje-pa zasto su postavili te stvari za prodaju jel.
2022 09 18
Ja ne mogu da verujem da čak i ovde ima prevaranata. A isto ne odgovaranje na upite je skroz nekorektno. Ako već postaviš predmet znači odlučio si da ga prodaš, višak ti je. Malo truda i ljubaznosti nije na odmet. Uostalom ponašaj se onako kako želiš da se ophode prema tebi. ❤️
2022 09 20
> Jellena1305: > Ja ne mogu da verujem da čak i ovde ima prevaranata. A isto ne odgovaranje na upite je skroz nekorektno. Ako već postaviš predmet znači odlučio si da ga prodaš, višak ti je. Malo truda i ljubaznosti nije na odmet. > Uostalom ponašaj se onako kako želiš da se ophode prema tebi. > ❤️ Bas tako.
2022 09 21
1 2