Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Problem - Da li je neko sarađivao sa članicom Dunja99?

Zdravo, da li je neko sarađivao sa članicom https://mojekrpice.rs/dunja99-126386 ? Imam problem, u utorak smo se dogovorile za razmenu (na njenu inicijativu) i ja sam joj u sredu poslala moj predmet nakon čega ona potpuno nestaje sa Krpica, koliko ja znam, od tada nije bila na sajtu… Međutim, prateći broj pošiljke, ustanovila sam da je ona paket uredno preuzila u četvrtak u 14h, iako mi svoj predmet nikad nije poslala. 😪 Napisala sam joj više poruka i ni na jednu nije odgovorila, navodno od dana kada sam poslala paket ona nije ulazila na sajt… Iskreno želim da verujem da nije u pitanju prevera (još je reč o članici sa 88 pozitivnih utisaka!), možda se devojci stvarno nešto desilo… Da li imate neki savet, koliko da čekam, šta da uradim…prvi put imam ovakvu situaciju 😞
2022 09 25
Da li imate njen broj mobilnog ...a trebalo bi da imate kazem trebalo bi jer ne mozete da joj posaljete ukoliko vam ne da broj fona.. pozovite je... e ako se i tu ne javi onda ....
2022 09 25
Članica je ostavila svoj broj telefona i na profilu.
2022 09 25
Hvala na savetima, uradiću tako, kontaktiraću je ujutru. 🙂 Imam telefon, tako je, a i vidim da je ostavljen u opisu profila. Samo sam mislila da to nije najbolja ideja jer kako sam razumela, na ovom sajtu admini konverzaciju koja se odvijala negde drugde, van sajta, neće uvažiti (za slučaj da se stvarno ispostavi da je reč o prevari). Ali svakako razumem da je najbolje rešenje da prvo probam tako da je kontaktiram, nadam se najboljem…
2022 09 25
Jeste uspeli da kontaktirate članicu?
2022 09 26
Poslala sam joj jutros poruku na WhatsApp (s obzirom da joj u opisu piše da je kontaktiramo tako ili na Viber) i poruka joj ne stiže, jednom je samo štiklirano, a ne mogu ni da vidim kad je poslednji put viđena, pa sam joj ubzro poslala i SMS, ali ne odgovara uopšte… Pre pola sata sam pokušala i da je pozovem, ali je nedostupna, ništa mi nije jasno…
2022 09 26
Da li je moguce da kad god pogledam forum, a ono neke nove prevare. Ovo je sve na isti sablon. Nije li skoro isto bila tema o drugom profilu koji je isto uradio samo sto je bila prodaja, a ne razmena?
2022 09 27
Bas me zanima sta se desilo, clanica ima dosta pozitivnih ocena, nije mi logicno da bi prevarila u razmeni. Javljajte sta se desava.
2022 09 27
Evo šokirana sam… Pošto mi je bilo toliko čudno da je samo odjednom propala u zemlju sad sam pokušala da je pronađem na Instagramu i Fejsbuku… Uspela sam da je nađem na Instagramu, otključan joj je profil i definitivno je ona, profilna koju ima na Viberu joj je među objavama… Pre neki dan je okačila selfi, ima storije od danas, ukratko - sve je normalno, živa je, zdrava, kači objave na instagram…🤯 Zbog čega mi nije poslala paket i zašto joj je broj nedostupan stvarno ne znam. Pošto je nedelju dana prošlo, sve mi deluje da sam stvarno prevarana, ali mi je i dalje potpuno neobjašnjivo…
2022 09 27
> Esprit21: > Da li je moguce da kad god pogledam forum, a ono neke nove prevare. Ovo je sve na isti sablon. Nije li skoro isto bila tema o drugom profilu koji je isto uradio samo sto je bila prodaja, a ne razmena? Sad sam baš našla tu objavu… Strašno, ista fora, žena je prevarila dve osobe, one joj uplatile novac a ona im paket nikad nije poslala i na poruke naravno ne odgovara 😪
2022 09 27
Kolika je vrednost stvari bila koje ste joj poslali u razmeni? Ja bas ne mogu da verujem da bi se neko ko ima dosta utisaka ovde tako obrukao
2022 09 27
3000 din, u pitanju je Moschino parfem… Slažem se, i meni je bilo neverovatno, zato sam i čekala nedelju dana da vidim da li će se javiti… Ako ikada dobijem objašnjenje ili odgovor, podeliću ga ovde, naravno Pretpostavljam da će u nekom trenutku upaliti taj telefon (ili ne?!)
2022 09 27
Pišite joj na instagram. Odgovorite joj na story : Do ovde osećam kako lepo miriše Moschino. 😂
2022 09 27
Ja bih samo dala negativan utisak jer ako je mogla da podigne Vaš paket mogla je i da pošalje njen. Ako se udostoji da odgovori, recite da će ocena biti brisana ukoliko dobijete predmet razmene.
2022 09 28
> oneblackcat: > Pišite joj na instagram. Odgovorite joj na story : Do ovde osećam kako lepo miriše Moschino. 😂 🤣🤣👌🏼
2022 09 29
1 2