Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Platila sam haljinu koja nikada nije stigla

Pozdrav. Imam jedan problem. Kupila sam na ovom sajtu haljinu i uplatila sam novac unapred. Clanica mi je poslala paket navodno pre 19 dana kao CC a tog paketa nigde nema, nisam dobila obavestenje da je dosao a clanica nema potvrdu o slanju da bih mogla da vidim gde se paket nalazi i sta je sa njim. Bila sam do pošte i uzela sam sve pakete koji su stigli osim tog jer ga nema. Clanica me zavlaci danima, govori da ima ispite, da ce ici da proveri "sutra", pa zatim ponovo "sutra". Zamolila sam je da bar pozove poštu i da pita za podatke odnosno šifru paketa da bih ja mogla da ga preuzmem ako je zaista stigao. Rekla je da će "sutra" otići lično i opet se nije javila. Govori da je jedino objašnjenje to što je paket poslat kao CC ali ja sam prodavac i znam da i CC stiže inače danas za sutra a ne za 20 dana, ta mi priča ne pije vodu. Da li imam pravo da tražim svoj novac nazad i da kontaktiram admina? Ovo mi se do sada nije dešavalo, zaista neprijatna situacija.
2022 10 03
Po meni se podrazumeva da i kupac i prodavac treba da pošalju jedno drugom potvrdu o uplati/posiljci. I na potvrdi pošiljke piše broj preko koga obe mogu da prate paket. To je neka garancija sa obe strane.
2022 10 03
Ako nije sačuvala dokaz o slanju paketa, a isti nije stigao, traži povraćaj novca. To što nije proverila i vadi se na CC paket je bezobrazno. Svaki takav paket mi je stigao, kao i onima kojima sam ja poslala i to sutradan
2022 10 03
Cc paket je mojim kupcima stizao sledeci dan a jednom se desilo da stigne za 48h. Verujem da haljinu necete ni dobiti jer nije poslat paket :(
2022 10 03
Nije ta paket ni poslala cim oduglovaci danas sutra, cim posaljem paket odmah saljem broj posiljke, paket moze da kasni ali 19 dana bas i ne jedino ako se paket izgubio ali u tom slucaju da si normalna osoba ne bi ti bilo svejedno nego bih odma otisla u postu da vidis sta se desava tako da meni su tu neka mutna posla kao i kod clana koji se meni ne javlja sto znaci da ce mi se paket koji sam poslala vratiti... Posto nema dokaz da je paket poslala ako ti ga ne dostavi i to ja bi joj rekla do sutra trazi novac nazad, negativna, admin i sve ostalo ljudi su postali jako bezobrazni
2022 10 03
> bloodytears: > Nije ta paket ni poslala cim oduglovaci danas sutra, cim posaljem paket odmah saljem broj posiljke, paket moze da kasni ali 19 dana bas i ne jedino ako se paket izgubio ali u tom slucaju da si normalna osoba ne bi ti bilo svejedno nego bih odma otisla u postu da vidis sta se desava tako da meni su tu neka mutna posla kao i kod clana koji se meni ne javlja sto znaci da ce mi se paket koji sam poslala vratiti... > Posto nema dokaz da je paket poslala ako ti ga ne dostavi i to ja bi joj rekla do sutra trazi novac nazad, negativna, admin i sve ostalo ljudi su postali jako bezobrazni Potpuno se slažem.
2022 10 03
Nema od tog posla ništa čim nema broj paketa koji da je izgubila bi otišla i javila ti. Verujem i da od povraćaja novca nema ništa čim se članica tako ponaša. Nadam se da nisi prevarena za veću svotu.
2022 10 03
> carobni_ormaric: > Cc paket je mojim kupcima stizao sledeci dan a jednom se desilo da stigne za 48h. Verujem da haljinu necete ni dobiti jer nije poslat paket :( Slažem se, zavlačenje klasično. Nažalost 99% neće stići ni haljina a neće ni da vrati novac. To je ponovoljen scenario po ko zna koji put do sad ovde
2022 10 03
Meni Cc paket uglavnom stize za 24/48 h.Verujem da vam nije ni poslato…
2022 10 03
Ostavite link clanice
2022 10 03
I CC paket ima pracenje
2022 10 03
Kako baš da ne stigne haljina i ona baš da izgubi broj pošiljke?Fazoni,fore i vređanje nečije inteligencije.Nećete je nikada ni dobiti.Neće stići jer sigurno nije ni poslata.Jadno i odvratno.
2022 10 03
Ja stvarno ne mogu više da verujem da postoje ovakve osobe.Čista prevara.Nema od haljine ništa a ni od novca.Zao mi je sto je tako.Ako znate ime i prezime mesto pošiljaoca možda da se proveri u posti,ali ne znam koliko na takav način mogu da pomognu.
2022 10 04
To prodavac treba da proveri i rešava ako je ona napravila grešku da je bacila potvrdu a ne kupac. I meni se jednom desilo da su pomešali adresnicu za dva paketa i sve sam se digovorila sa članicama da pošalju jedna drugoj paket a ja im refundirala dodatne troškove. Što se tiče ovakvih članica, ima ih puno i biće sve više jer im novac bitniji od obraza, vaspitanja ili bilo čega drugog. Bahatost je kancer našeg društva.
2022 10 04
U posti mogu da provere na osnovu imena primaoca gde je paket AKO postoji. Ali AKO je poslat pa zagubljen, to moze resiti samo posiljalac. U krajnjem, ako posiljalac izgubi adresnicu, njegovo je da vrati novac i da se vija gde je poslati predmet, ako ga dobije nazad ikada od poste, jer je greska njegova. U ovom slucaju, mislim da je obicna prevara u pitanju.
2022 10 04
1 2