Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sestrin rodjendan

Nemam pojma sta bih mogla pokloniti sestri za rodjendan Bliznakinje smo, puni 20 godina Radi jednoj firmi i može sebi da priljusti sta god ona hoće , zato ne znam sta da joj poklonim a i realno ne treba joj nista😅 Ne voli uramljene slike, svaki dan je sa svojim dečkom, ide u teretanu i nikad nije kuci🤣 Ne treba joj ni časa jer je dobila od svekrve iz Grčke i samo koristi nju🤣 Ima dosta parfema, nakita, šminke i odeće Rodjendan nam je 2 novembra, imam vremena ali nemam ideje Nadam se da na ovo nece naići jer kako sam je opisala ubila bi me hahaha
2022 10 13
Da li voli neke ručne radove ili neku vrstu umetnosti? Mozda helanke za teretanu ili neku opremu vezanu za trening.😃
2022 10 13
> MaagicniOrman: > Da li voli neke ručne radove ili neku vrstu umetnosti? > Mozda helanke za teretanu ili neku opremu vezanu za trening.😃 Nije neki obozavatelj😅 Pokušaću da nađem nesto zanimljivo za teretanu😄
2022 10 13
Mozda neki album koji mozes sama da napravis sa vasim slikama.Kao neki spomenar vasih uspomena. Ja sam pre mesec dana sestri napravila video sa nasim slikama od detinjstva pa do danas i bas se odusevila.🙂
2022 10 13
Pade mi na pamet, možda da je odvedeš na neku zanimljivu sportsku/fizičku aktivnost, ako je to zanima, na primer ono penjanje po veštačkim stenama 😄 Karte za neki događaj koji je interesuje isto mogu biti dobar poklon, kao i mesec dana teretane/grupnog fitnesa/crossfit, ako ima nešto što nije probala a znaš da je interesuje… ☺️
2022 10 13
Zavisi kakvog je karaktera, ako je inace emotivna i ima lepa secanja iz detinstva ja bi napravila album sa najlepsim slikama. Mozda ima Vasa mama nesto sta je sacuvala a da sestra ne zna, cipelice ili tako nesto. Ako ste kreativni mozete i pesmicu da napisete o blizancima ili vasem zajednickom detinstvu. Inace torta u obliku necega sta ona bas voli. Karikatura vas dve, mozda u podzadini nesto sta i Vama i njoj puno znaci, ili neko mesto znacajno. Rekli ste da ne voli slike u ramu, ali karikatura je nesto posebno
2022 10 13
Oprema za trening, neka majica ili helanke, ranac za opremu
2022 10 13
Zajednicki dan u spa centru.
2022 10 15
Možda neka zanimljiva knjiga?
2022 10 15
Hvala svima na idejama, sekana je komplikovana ali cu pokušati nesto zanimljivo smisliti iz vaših ideja❤
2022 10 15