Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta raditi u ovakvoj situaciji?

Ona ima broj post net uputnice, ako je ime i prizime dobro, onda može samo preko broja uputnice da podigne, da ličnu i pročita broj post neta. Meni se jednom desilo da mi nije stigla poruka od pošte ali sam imala broj uputnice pa sam tako podigla 😊
2022 10 14
Upravo tako. I meni se desila situacija da je broj telefona pogrešan, ali sam bez problema podigla novac sa brojem post net uputnice i ličnom kartom.
2022 10 14
> teodorazajecar: > Pozdrav devojke, imam situaciju koja se upravo desila i ne znam sta da radim. Devojka je trebala da uplati PostNetom, ostavila sam joj tacne podatke (nigde nisam pogresila), ali ona je uplatila na pogresan broj telefona. Sta da radim sada? Problem u najavi ...sta drugo reci
2022 10 14
Pokusacu da podignem novac, ali mi je krivo sto je tako ispalo. Ne bih da budem nekulturna, ali imam problem i da razumem clanicu sta zeli da napise i kaze, jer ne ispise lepo recenicu, pa ne bih da shvatim nesto pogresno😕
2022 10 14
Nista.Samo neka vam sa uplatnice izdiktira broj uplatnice.I sa tim brojem i licnom kartom podizete novac.Desilo mi se pre dva dana isto.Samo mi je poslala broj uplatnice i podigla sam novac.
2022 10 14
Da, da, pokusacu ja sa tim brojem sto mi je devojka dala da podignem uz licnu, valjda nece praviti problem sto je pogresila broj telefona, a meni nije stigla njihova poruka iz Poste. Samo cu im izdiktirati broj, pa ce valjda biti sve u redu :")
2022 10 14
Nece.Meni nisu trazili broj telefona.Samo broj post net uplatnice i lk.Ona je isto,tj radnica u posti upisala pogresan broj,a devojka zurila pa nije pogledala da li je dobro napisan.Ispalo je sve ok
2022 10 14
Odlicno onda. :") Hvala svim devojkama na odgovorima, pomogle ste mi <3
2022 10 14
treba vam samo broj uplate,neka Vama javi i dignite novac,sve je u redu
2022 10 16
1 2