Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel ovo po vama korektno?

Clanica je kupila od mene jaknu i cipele, prvo je trebalo licno, ali je mrzelo da dolazi, pa me je zamolila da joj izadjem u susret i posaljem, patike su joj 'sigurno' dobre, ima identican model, a jaknu bi probala, pa ako ne odgovara odmah poslala nazad.. Danas mi se javlja i kaze kako mi salje paket, patike su joj male, a jakna ipak ne odgovara. Novac cu joj svakako vratiti, ali ako kazete da nesto sigurno odgovara, i da stoji dogovor samo za jednu stvar, a onda trazite za obe, bez pitanja duzine gazista ili bilo cega, smatram da je tracenje tudjeg vremena. Kakvo je vase misljenje?
2022 10 18
Jedno je kad roba ne odgovara opisu oglasa - skriveni nedostaci, a drugo ako je promasila broj, model, ne dopada joj se kako stoji itd. Mislim da ne treba da joj vracate novac. Cemu sluze dodatne informacije, fotografije, video zapis..
2022 10 18
Ako ste joj za jaknu rekli onda jaknu neka vam samo posalje,patike ne nikako,dodatne informacije postoje,slike,mere,ja na vasem mestu i pre saradnje ne bih pristala na probanje pa vracanje ni jakne,time ste je vec ohrabrili da moze i patike da vrati kada vec vraca jaknu.Ptt se podrazumeva da je njen.
2022 10 18
Mislim da svakako nije korektno sto se tice patika, kad Vas je toliko ubedjivala da ce joj odgovarati… Stvarno ljudi svasta sebi dozvoljavaju…
2022 10 18
Vrlo je moguce da je samo "pozajmila" Vaše stvari za neku priliku i nikada nije ni želela da kupi trajno 😕
2022 10 18
Sigurno je nosila i vraća, neka vrati samo jaknu, takav je bio dogovor
2022 10 18
Do Vas je kako cete...Ja za patike ne bih vracala novac,a ni patike nazad ako je bio dogovor da ih sigurno uzima.Vec sta dovoljno izasli u susret sto 97 posto clanica ne bi ovde uradilo,a to je da vrati jaknu ukoliko joj ne odgovara.Vi ste ispali ok.
2022 10 18
Hvala puno svima na odgovorima❤️
2022 10 18
Ne bih prihvatila nazad. Tu su slike, dodatna pitanja, slike i mere. Ako ste za jaknu vec unapred pristali onda okej, ali za cipele ne. Videli smo vec da ima clanova koji uzimaju robu da nose jednom pa bi da vrate. Osim ako se ne bavite iznajmljivanjem garderobe, kao sto postoji iznajmljivanje vencanica ne vidim poentu da prihvatate nazad?
2022 10 19