Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta je, brate, sa cenama

Dajte, molim vas, jakne po 4, 5000, odoh sutra u textile house da kupim jaknu za 800 din i jos da je probam, jer su cene ovde katastrofe. Besmisao.
2022 10 20
Brate,kriza je. :P
2022 10 20
Zato kad vide kod mene za 800,1h,2h bude im čudno pa ne kupuju 😂
2022 10 20
Cene su skocile zbog ovakvih poruka :') :') "Je l u normalnom stanju? zbog cene pitam bas je jeftin a izgleda ok"
2022 10 20
Bukvalno ne znam zašto se ljudi ne javljaju kada stoje niže cene, to ne znači da im nešto fali. Ja prva želim samo da se otarasim stvari koje samo stoje u ormaru i zauzimaju prostor
2022 10 21
A i odusevim se kad kupim neku dobru stvar za malo para 😊
2022 10 21
Znači skinuli ti ban sa foruma konačno. Ja se dugo pitam čemu ovakve cene? Retko uzimam stvari skuplje od 3000-4000 hiljada na sajtu. Bukvalno sam uvek tražila neke krpice koje mi se dopadaju, deluju kao nove i prodaju se po pristojnoj ceni. Da uzmem jaknu ili kaput za 8000-10000, pa na tu cenu dodam još malo i mogu da probam, vidim materijal, kako stoji itd. A što je najvažnije, ne strahujem da li će mi i poslati to što sam platila. A vi u BG i većim gradovima imate još veći izbor u radnjama.
2022 10 21
Pa, da, ali ja bas zato kupujem polovno, da prodajem jeftino, a ne da platim astronomsko cenu za nosenu stvar
2022 10 21
Pa, da, ali ja bas zato kupujem polovno, da prodajem jeftino, a ne da platim astronomsko cenu za nosenu stvar
2022 10 21
Kao što je druga članica rekla, ljudi su nesigurni kad su cene preniske. Iskreno i ja sam. Dosad sam većinom platila onoliko koliko predmet vredi. Retko kad je neka članica baš potcenila svoj komad te sam prošla mnogo bolje od očekivanog. Isto vidim da se i kod mene sve prodalo sa većim cenama nego kad su bile simbolične. Valjda to ukazuje na očuvanost i kvalitet predmeta ili šta već... :/
2022 10 21
Ja ne znam šta se dešava ako stavim veću cenu nečega ne valja ako manju ne valja ali brade pre ću da tražim da mi se pošalju dodatne slike za nešto što je jeftino da vidim jel sve ok nego da platim polovno 5000 dinara, znaš kožno jekrzno original, alooo polovno ćao... na ne viđeno da dam za cipele 6000 dinara pa nisam pukla.
2022 10 21
Pa i forum je porilicno doprineo tome..Dobar deo clanica smatra da ne moze da bude,kvalitet,original,stanje za odredjeni novac.Vise puta sam ulazila u prepirku oko toga.Izvori nabavke/ kupovine garderobe su razliciti,tako da ako kod nas nesto kosta astronomski,ne znaci da u outletu u inostranstvu kosta toliko ili na snizenjima.Stavise...nametnuta je prica,da ne moze da bude jeftino i dobro.Evo jednog primera..moja poznanica kupuje neku okolocnu kremu koja kosta 25000 u Jasminu,za 5000.Poznaje osobu koja tamo radi i preko nje uzima.Kada bi postavila ovde da zaradi i stavi istu za 7000 vrv bi svi rekli da je prevara/fejk..
2022 10 21
Ja sam spomenula vec Versace haljinu koja ej Placena vise od 1000 maraka, a verujte bila je kao juce iz radnje da je izasla, jedva sam prodala za 1200 dinara. A to je nesto sto ce trajati sigurno jos 20 godina. Ovde se prodaju po 5, 6 000 turske stvari ono kao na instagramu,katastrofa. Meni se ovaj sajt svidjao kada sam se registrovana, jer je bilo tolikoooo nekih vintage stvari i dizajnerskih i nesvakidasnjih po smesnim cenama, sada vise nista ne moze da se nadje. Pritom, obrnem 10 strana i ne vidim bas nista sto bi mi se dopalo, sve stvari lice jedna na drugu, a ne volim da pratim trendove, ima i nas koji ne bolujemo da nosimo sve isto sto i ostali, ali igleda da su prodavci za nas nestali sa sajt
2022 10 21
>bloodytears: >Cene su skocile zbog ovakvih poruka 😂 😂 >"Je l u normalnom stanju? zbog cene pitam bas je jeftin a izgleda ok" Upravo! sve mere okacim sve potencijalne nedostatke, sastav, slike i OPET pitaju... sad razumem sto clanice lupaju cene. Evo pre neki dan mi je clanica trazila slike i snimke cizama, receno joj je da nemaju falinku ali njoj deluju izbledelo... ja joj kazem takav je materijal, ne moze lepo da se slika, nisu izbledele. Ona nije htela da rizikuje, mozda je mislila da je lazem zbog nize cene, sve je to ok i njeno pravo da odustane ali sam ja izgubila 3 dana u natezanju. Da sam stavila duplo vecu cenu dosad vec uveliko bi bile prodate 😒 I opet pored svih prepreka zaista odbijam da naplatim polovnu stvar tipa 20% jeftinije od nove stvari u radnji, jednostavno nema smisla za ovakav vid kupovine ali ocigledno da mi svi ispadamo budale jer prodajemo polovne stvari po polovnim cenama 😂
2022 10 21
> Debela_devojka: > Meni se ovaj sajt svidjao kada sam se registrovana, jer je bilo tolikoooo nekih vintage stvari i dizajnerskih i nesvakidasnjih po smesnim cenama, sada vise nista ne moze da se nadje. Pritom, obrnem 10 strana i ne vidim bas nista sto bi mi se dopalo, sve stvari lice jedna na drugu, a ne volim da pratim trendove, ima i nas koji ne bolujemo da nosimo sve isto sto i ostali, ali igleda da su prodavci za nas nestali sa sajta Sve si rekla DD... tesko se nalazi ali nije da nema, ima ih samo clanice koje prodaju ne taguju lepo i ne napisu dovoljno deskriptivan oglas i jedino kad uspem da nadjem dobar komad je kad slucajno naidjem na njega... u vecini slucajeva budu opskurni oglasi, a komad fenomenalan i povoljan. I na sve to, samo se uguše u moru turske i Zara pretprodaje...
2022 10 21
1 2