Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Je l vama iko pise?

Meni nesto slabo. Stvarno imam osecaj da prodajem "krpe", a uopste nije tako. Cak i neke sa etiketama imam. Imala sam jednu prodaju u poslednja dva meseca. Kako je kod vas? Je l ovo opste stanje? 😥😥😥
2022 10 25
Isto 🙈
2022 10 25
Više kupujem,nego što prodajem u poslednje vreme,a pun mi orman 🙀🙈
2022 10 25
I meni je pun i mesta vise nema. Hocu da ga napravim, al tesko ide. 😥
2022 10 25
Ne, vec mesecima.🙊
2022 10 25
Ne, ali pišem ja. 😁
2022 10 25
Ista prica proteklih godinu dana... Stvari moderne, vecina cak i nove s etiketama, cene snizene na minimalne cifre i opet mozda jedna prodaja u par meseci. :|
2022 10 25
Ma mrtvo more.
2022 10 25
Bio je neki talas poruka i kupovina, sad nekih nedelju dana ništa posebno...
2022 10 25
Slabo. Generalno sam nova clanica, od juna sam tu, cula sam od drugih da idu stvarcice brzo, medjutim bas retko neko pise, cak i spustam cene i nudim sama u nadi da ce se nesto pokrenuti, medjutim nista :/
2022 10 25
Jako slabo, vec sam 2 godine na sajtu, prodajem i nove a i polovne stvari. Clanice koje su kupile od mene su jako zadovoljne, cene su mi jako niske, cak i prihvatam predloge cena , ali idalje nista...
2022 10 25
> NatašaIvana: > Slabo. Generalno sam nova clanica, od juna sam tu, cula sam od drugih da idu stvarcice brzo, medjutim bas retko neko pise, cak i spustam cene i nudim sama u nadi da ce se nesto pokrenuti, medjutim nista :/ Novi ste i verovatno ne znate pravila. Dodelili ste clanici negativnu bez saradnje, nemate pravo to da radite.
2022 10 25
> Esprit21: > > NatašaIvana: > > Slabo. Generalno sam nova clanica, od juna sam tu, cula sam od drugih da idu stvarcice brzo, medjutim bas retko neko pise, cak i spustam cene i nudim sama u nadi da ce se nesto pokrenuti, medjutim nista :/ > Novi ste i verovatno ne znate pravila. Dodelili ste clanici negativnu bez saradnje, nemate pravo to da radite. Kasnije sam procitala i shvatila da ne mogu da ostavim utisak jer nismo saradjivale pa nisam htela posle ni da nastavljam konverzaciju na konto toga. ALi po meni nije ok da neko trazi dimenzije I raspituje se i da ja pored male bebe od par dana ispunim sve sto je trazila, a da clanica ne moze 2 dana i vise da odgovori bilo sta. Bila sam izrevoltirana iskreno jer mi neko oduzima vreme a onda se ne udostoji bilo sta da odgovori danima, a vidim da je bila ulogovana vise puta . Ako imate savet kako to da izbrisem ili resim vrlo rado cu to uraditi. Imala sam par saradnji sa super iskustvima, a ima iskreno i dosta clanica koje traze svaki detalj da im se slika dodatno, izmeri i sve, pa onda ne odgovore nista sto po meni nije ok, ali eto mozda ja gresim mozda to tako funkcionise ovde.
2022 10 26
> Esprit21: > > NatašaIvana: > > Slabo. Generalno sam nova clanica, od juna sam tu, cula sam od drugih da idu stvarcice brzo, medjutim bas retko neko pise, cak i spustam cene i nudim sama u nadi da ce se nesto pokrenuti, medjutim nista :/ > Novi ste i verovatno ne znate pravila. Dodelili ste clanici negativnu bez saradnje, nemate pravo to da radite. Shvatila kako mogu da resim, i obrisala sam komentar kod clanice
2022 10 26
Meni uvek pisu, pa se posle ne javljaju 😂 Sto se tice prodaje, bude neki nalet, u dva dana prodam 5 stvari, onda mesec dana nista, i tako uvek. Ne opterecujem se, ovo je samo hobi, nije niko lud da se osloni na novac od prodaje krpica na sajtu pa cak i ako se bave komercijalnom prodajom ne znaci da ce svaki mesec biti dobar... kad imam dodatno koji dinar, super, kad nemam, opet ok. ☺️
2022 10 26
1 2 3