Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pitanje - pomoć

Zdravo devojke. Zanima me da li imate određeno vreme u koje kačite stvarčice jer vam se pokazalo kao najbolje po pitanju pregleda ? Ako je to uopšte povezano jedno sa drugim 😅 Od skoro sam na stranici, učim.
2022 10 25
Bitniji ce ti biti dobri tagovi nego vreme. Vrlo brzo ce biti zatrpani, a kako admini ne dozvoljavaju da se oglasi obnavljaju jedino dobar tag moze da ti pomogne oko prodaje
2022 10 25
Jasno mi je za brendirane stvari pa je lako za tagove - ime brenda pa se iskombinuje na nekoliko nacina, ali ovako za neke stvarčice koje nisu neki poznati brend baš nemam ideje za smisljanje tagova koji prolaze. Hvala puno na odgovoru🥰
2022 10 25
Meni se pokazalo kao "najbolje" vreme predvece oko 19-20h a pogotovo vikendom. Nekako tad uvek dobijem bar jednu-dve poruke kad nesto okacim, ako kacim ujutro ili popodne niko nista. 😁
2022 10 26
> Dani88: > Meni se pokazalo kao "najbolje" vreme predvece oko 19-20h a pogotovo vikendom. > Nekako tad uvek dobijem bar jednu-dve poruke kad nesto okacim, ako kacim ujutro ili popodne niko nista. 😁 Hvala puno na odgovoru. Ubacila sam sad neku stvarčicu, i večeras ću u vaše predloženo vreme pa ću videti kako se kod mene pokazuje statistika😂
2022 10 26
Mislim da je vikend za nijansu bolji od radnih dana..
2022 10 26