Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Razočarenje i napuštanje sajta…

marijana, vidim da ste razmenile negativne utiske vi i devojka koja je odustala od torbe pre nego što ste je poslali. bez obzira na razmenu podataka, po pravilima sajta, u tom slučaju ne možete dati negativan utisak, samo neutralan. naravno, druga članica vama ne može ni neutralan. najbolje bi bilo da promenite svoj utisak u neutralan, a da javite adminu da vama ostavljen negativan utisak obriše.
2022 11 04
> Marijana96kg: > Hvala jos jednom devojkama Ejndzi, jelena2606,Amanojlovic i ostalima, divne ste! I zelim vam uspeh u prodaji i sajtu. <3 😘
2022 11 04
> EsBeBe: > marijana, vidim da ste razmenile negativne utiske vi i devojka koja je odustala od torbe pre nego što ste je poslali. bez obzira na razmenu podataka, po pravilima sajta, u tom slučaju ne možete dati negativan utisak, samo neutralan. naravno, druga članica vama ne može ni neutralan. najbolje bi bilo da promenite svoj utisak u neutralan, a da javite adminu da vama ostavljen negativan utisak obriše. Da, i ja sam to primetila, Marijana. Jos ste joj napisali da posle razmene podataka imate pravo na negativan utisak sto nije tacno. "Neutralan utisak se ostavlja nakon što su razmenjeni lični podaci, a do saradnje nije došlo." Treba da ga promenite, svakom se desavalo da kupac odustane, mislim da je takva reakcija preterana.
2022 11 05
Obriši negativnu, nemaš prava na nju. Dobro se sećam teme oko aukcije patika sa članicom DragoslavaCiric.
2022 11 05
Ima tamo još utisaka za brisanje, što negativnih, što neutralnih (za klik na 'želim')...
2022 11 05
> REASHOP: > Ima tamo još utisaka za brisanje, što negativnih, što neutralnih (za klik na 'želim')... Uuuu, daaaa, plus neg za iste stvari kao ovo mega razočaranje oko otvaranja teme.
2022 11 05
> srebrna: > Obriši negativnu, nemaš prava na nju. > Dobro se sećam teme oko aukcije patika sa članicom DragoslavaCiric. Nisam ispratila sta se desilo na toj aukciji ali znam samo koliko je ta zena divna. Ja za Dragoslavu imam samo najlese reci. Morala sam prokomentarisati zaista, zena je predivna 🍀
2022 11 05
Naravno da jeste. Fantastična žena, poštena, ispravna. Takođe sve najlepše o Dragoslavi, sarađivale smo posle toga ali i bez toga, ko je pratio temu bilo je jasno. Pa... Šta se desilo, laž i prevara i zamajavanje puno dana i fortanje do X i na kraju kada je bilo stani-pani povela se debata oko sata aukcije pošto sajt guta vreme, to svako može da primeti po komentarima da ide -1 ili i -2 h pa je ispalo da ponuda nije validna. Sve vreme je samo trebala da kaže da se zeznula, pogrešila, ali nije, lagala je, šarala. I nisu patike bile oglašene za 100 din. a da vrede 10.000.
2022 11 05
Pamtim jer nikada pre i nikada posle se na MK nije povela takva debata u podforumu Aukcije jer je nešto izlicitirano a drugi neće da proda plus laže i maže na veliko umesto da ljudski kaže... pa još kada videh odgovor danas "Sramota me u Vaše ime" mi nije bilo dobro i morala sam da se oglasim. Taj postupak sasvim legitimno zaslužuje negativnu. Ali ovo kukumavkanje plus ovo na šta je ukazala članica REASHOP oko drugih ocena, ma daj...
2022 11 05
Izgleda članica sama kroji pravila na sajtu i isti doživljava preozbiljno, kao daj joj život zavisi od Krpica. Utiske deli bez osnove, ne znam gde su Admini da reaguju, niko od njih se nije žalio na te ocene!? Ne sećam se teme, postoji još negde tema?
2022 11 05
> srebrna: > Naravno da jeste. Fantastična žena, poštena, ispravna. > Takođe sve najlepše o Dragoslavi, sarađivale smo posle toga ali i bez toga, ko je pratio temu bilo je jasno. > Pa... Šta se desilo, laž i prevara i zamajavanje puno dana i fortanje do X i na kraju kada je bilo stani-pani povela se debata oko sata aukcije pošto sajt guta vreme, to svako može da primeti po komentarima da ide -1 ili i -2 h pa je ispalo da ponuda nije validna. > Sve vreme je samo trebala da kaže da se zeznula, pogrešila, ali nije, lagala je, šarala. > I nisu patike bile oglašene za 100 din. a da vrede 10.000. Boze pa zar nam ovde svima nije u interesu da pored razonode na forumu i zaradimo nesto bilo to prodajom ili radovanjem kad se menjamo... 3 ili 4 puta sam sa Dragoslavom saradjivala. Cak jednom je aukcija i istekla i ona me pitala jel jos vazi i naravno rekla sam da vazi jer m je u interesu da em sebe rasteretim sa stvarima pridei zaradim nesto em i usrecim druge... ne znam... Elem, negde sam procitala zbog ostavljanja podataka a nedolazenja do saradnje da se ostavljaju utisci , leleee koliko bih onda ja imala da ostavljam kome sam sve davala podatke za uplatu pa nista od javljanja posle toga... al boze moj navikla sam ... Ne znam sta da kazem na sve 😑
2022 11 05
Nema šta da se kaže. Bljak. Članica patika da obriše sve negativne što je apetitom delila nezasluženo a neutralne za deljenje podataka neka ostavi, jer to je po pravilima, koja su debilna... putera na glavi ima za laganje ihaaaj a ja bih volela da se razjasni da li je profil po čoveku ili možemo nas 8 da ga delimo pa da niko ništa ne odgovara kao skoro članica i njena maloletna Milica za kopiju LV Nike. @AppleRed, ne postoji. Bila je njena, na Aukcijama i tamo se povela debata, obrisano.
2022 11 05
pretpostavljam da se marijana više neće javljati jer joj tema ne ide u željenom pravcu, ali sam sigurna da čita. marijana, prva kršiš pravila sajta, koliko vidim, godinama, i nisi u poziciji da apeluješ na savest i moral drugih članica. ako, kako kažeš, snosiš odgovornost za negativnu ocenu od članice kojoj nisi prodala izlicitirane patike, obriši sramni komentar na negativnu ocenu koju ti je dala. kad si već tu, briši i neutralne koje si podelila, opet, protiv pravila sajta.
2022 11 05
> srebrna: > Nema šta da se kaže. Bljak. > Članica patika da obriše sve negativne što je apetitom delila nezasluženo a neutralne za deljenje podataka neka ostavi, jer to je po pravilima, koja su debilna... putera na glavi ima za laganje ihaaaj a ja bih volela da se razjasni da li je profil po čoveku ili možemo nas 8 da ga delimo pa da niko ništa ne odgovara kao skoro članica i njena maloletna Milica za kopiju LV Nike. > @AppleRed, ne postoji. Bila je njena, na Aukcijama i tamo se povela debata, obrisano. ***tacno su pravila debilna !!! Lepo receno !! Plus vaze samo ako vas neko prijavi...u suprotnom -mozete da radite sta hocete mimo pravila i sve je Ok : ))) Jer admini rade samo po prijavi , blago njima i nama sa njima . Evo saljem im puno poljubaca
2022 11 05
Da li ja tumačim pravilo razmene podatake pogrešno? Meni razmena znači da su obe strane dale svoje podatke i za uplatu i za slanje. Mnogo puta sam dala podatke za uplatu do koje nije došlo ali ni ne računam da je dogovor postignut pre uplate. Činjenica da nekultura vlada sajtom ali ne delim negativne pa čak ni neutralne bez dogovora, tj. obostrane razmene podataka. To što članica ocenjuje je mahom nekultura. Razumem donekle i bes ali preteruje. Desi se da se više članica javi za isti predmet, javim lepo da čekam do uveče uplatu prve osobe koja se javila i javljam drugoj da ako može sačeka da li će prva da uplati. Sve se to rešava kroz dobru komunikaciju i volju. Sve više mi se čini da je ova tema otvorena radi pažnje i podrške. Na kraju će biti obrisana jer nije otišla u planiranom smeru.
2022 11 06