Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Razočarenje i napuštanje sajta…

> KsenijaTasic: > Nema potrebe da se pravdate bilo kome, i da su sve vaše stvari, ne vidim u čemu je problem. Niste dužni nikome da polažete račune i nema potrebe da se diskutuje o tome koliko vam je "dubok novčanik", jer ulaženje u isto je krajnje degutantno i nekukturno. Ja vam želim svu sreću 🍀 Hvala puno!! Divna si. Savet ostalim devojkama da se ugledaju malo
2022 11 06
Ja ne znam devojke da vi citate sta ja pisem. Vidi polemiku o Dragoslavi, gde sam jasno napisala da sa pravom stoji negativna i da o tome nisam nikada polemisala. Tada da, i to je to. Poenta teme je bila druga ne Dragoslava, i to sto vi ne odgovarate kada kako kaze EsBeBe ne ide u zeljenom pravcu ja nemam sa tim problem ako vi imate. Promenicu u neutralnu naravno jer vidim da je par devojaka potvrdilo ali neke devojke su pisale da kada dodje do razmene podataka moze da se stavi negativna. Hahahha malo je glupo pisati da je otvoreno radi paznje pogotovo od strnae APPLERED jer se javljas na svaku temu, tako da moze neko drugi da kaze ali ne ti iskreno . Kao sto se da primetiti nema me po drugim temama i ne pisem sve cisto da pisem, tako da je to glupost. Iskreno nisam procitala sve poruke jer vidim da svako leci svoje licne frustracije zivotne ovde, pa vas pustam da pisete . A ima mnogo divnih devojaka ovde tako da samo napred, temu niti brisem niti sta, ostaje tu gde je da svako iznese svoje misljenje.
2022 11 06
> EsBeBe: > pretpostavljam da se marijana više neće javljati jer joj tema ne ide u željenom pravcu, ali sam sigurna da čita. marijana, prva kršiš pravila sajta, koliko vidim, godinama, i nisi u poziciji da apeluješ na savest i moral drugih članica. ako, kako kažeš, snosiš odgovornost za negativnu ocenu od članice kojoj nisi prodala izlicitirane patike, obriši sramni komentar na negativnu ocenu koju ti je dala. kad si već tu, briši i neutralne koje si podelila, opet, protiv pravila sajta. Taman sam se zahvalila na prvom komentaru sto si mi lepo napisala u ukazala na nesto kad ono evo ga ovaj drugi napisan na koji nacin. Steta sto se utisak sa prvog srozao . Devojke kao sto se po mojim porukama , postavljanju teme ja nikada nikome nista nisam rekla ali ste se svi vi oglasavali kako je sve na ovom sajtu postalo katastrofa tako da ja apsolutno opravdavam svoje neutralne (u smislu postavljanja) jer nailazim na takav bezobrazluk u zadnje vreme da je to neverovatno. Ja sigurno ne bih imala 150 (napisanih) i jedno 20 neostavljenih za ovih kolik ogidina da je sve tako kak vi mislite. Ja sam ponosna na svoje saradnje jer znam koliko sam devojkama izlazila u susret i bila ne fina nego savrsea u svim saradnjama. Svaki put kada nesto nisam uradila kako treba i devojke su mi skretale paznju na civilizovan nacin i lep zaista iskren ja sam poslusala i promenila/ispravila.
2022 11 06
Meni je zao sto su neke devojke ovde pokazale na drugim forumima ko su i sta su ali sada kada dodje par devojaka u coporu da napadaju onda se pridruze i one kako bi bile vidjene. Moja tema sama po sebi ne bi mogla da bude prva negde i vidjena ne znam koliko jer je ovakhiv tema jako puno. Tako da pojedine tako lupetaju (kada vec moram da iskoristim taj recnik) da je to smesno i sramotno. Sa druge strane zaista mi je drago sto su mi neke devojke pisale privatno i lepo mi rekle sta i kako i dale savete. Neke stvari cu poslusati jer verujem da sam dozvolila sebi da zbog vas (kazem vas jer ste primer ostalih 81372 devojaka koje su unistile ovaj sajt) stvorim takav gnev prema ovom sajtu i svemu i podelim svima zasluzeno negativne i neutralne ali nazalost kao sto kazete politike to ne dozvoljavaju. Neka ostalih 80% ne postuje politike ja cu biti u 20 jer iskreno ne zelim da budem kao vi i ne zelim da postanem ono sto me je dovelo do ove situacije. Kao sto rekoh TEMA OSTAJE kao nauk nekim dobrim devojkama da vide kakvih profila sve ima ovde. Ja nemam stvarno vremena da gubim na ove budalastine, jos jednom hvala devojkama koje su bile tu i hvala onima koju su mi i privatno dale konstruktivne savete i rekle na normalan nacin u cemu gresim. Malo vas je ali pronaci cete se <3 Ostalim devojkama bih od sveg srca preporucila da razmislje odakle proizilazi to njihovo nezadovoljstvo i potreba da se priklone coporu kada nemaju svoj licni stav. Radite na sebi da ne budete pune gneva . Ja cu svoje greske da ispravim i kao sto rekoh UVEK sam otvorena za KONSTRUKTIVNE savete i ispravke na NORMALAN NACIN. Za vecinu vas ne bih to rekla. I nemojte da mislite da to sto prihvatam tudje kritike znaci da ci bilo kojoj od vas cutati.Jer postoji neko normalan ko ce bas ovo citati i ukapirati o cemu pricam. Pozdrav svima!
2022 11 06
A svim ovim dusebriznicima da javim da sam svoj odgovor Dragoslavi odavno htela da promenim ali ne postoji mogucnost. Cisto da znate posto vidim da ste prekrstili temu iako sam jasno napisala da snosim odgovornost za tu moju glupost i zaista sam to iskreno rekla.
2022 11 06
Hvala što ste mi skrenuli pažnju da mnogo čitam forum, priznajem, moja greška, zaista prelistam teme skoro svaki dan, petnaestak minuta. Mea culpa, potpuno ste u pravu.
2022 11 06
draga marijana ili sa kim god u ovom trenutku pričam (profil, navodno, vodi više osoba, btw, da li su sve htele da napuste sajt ili...?), evidentno je da su se stvari pomerile i počele da se rešavaju tek kad smo nas nekoliko "zavidnih i zaludnih dušebrižnica" ukazale na nepravilnosti. nestale su neutemeljeno date negativne i neutralne ocene na obe strane, što je za pohvalu. pretpostavljam da je reagovao i admin jer teško da je odjednom proradila savest nekome ko je bio u stanju da ostavi onako sraman komentar na i više nego zasluženu negativnu ocenu, ali, dobro, da to prepišemo nadobudnoj mladosti (ili alteregu?). verujem da taj komentar može da se obriše ako se pošalje zahtev adminu, da li si pokušala i tako? na tvoje, marijana, dodatne postove pravdanja, jadnih pokušaja uvreda i davanja dijagnoza ovom, parafraziraću, "čoporu željnog pažnje, a bez mozga i stava", izlišno je bilo šta dodati. baš kao što sama kažeš - neka stoji, pa neka zainteresovani pročitaju i zauzmu stav ili dožive transfer blama, kad ga već ti nemaš. pozdravljam te.
2022 11 06
Evo ja sam pored troje dece zeljna paznje najvise 🥴🥴🥴 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dfaaf0c7c0c94859389eec64043be3a3.jpg) 🤣 Boga mi milog ja bih temu obrisala pre sumraka da se "čopor" josne rasiri
2022 11 06
Meni se povraća od osoba koje su tip članice koja je pokrenula temu.... Piše samo ono što njoj odgovara, ono što joj ne odgovara gura pod tepih, još i ona jadna mučenica koja kredit od svega toga plaća. Priču povede u pravcu koji njoj odgovara, čekaj malo da se opravda, ček da malo sakupi empatiju i sažaljenje, nije na odmet. Dodaje detalje koji nemaju veze s vezom da bi priča išla u pravcu koji je po njenoj meri. Realno, ljigavo. P. S. Nemam ništa lično protiv članice, niti se znamo niti smo saradjivale, samo eto zaključak na osnovu cele pročitane teme. I bolje nekad unapred razmislite kad otvorite temu, ne blamirajte se
2022 11 07
1 2 3