Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Problem, prevara

Postovanje, imam problem, naime danas mi je stigao paket ali ne ono sto sam porucila, i mislim da sam blokirana sa profila. Da li mogu vratiti novac, sta se moze uraditi po tom pitanju? Hvala unapred
2022 11 01
Žao mi je što Vam se to dogodilo! </3 Vas niko ne može da blokira, jedino ako je admin blokirao profil ali u tom slučaju bi mogli da ga otvorite i vidite da je neki korisnik blokiran.
2022 11 01
Ako joj na profilu pise "Blokiran" onda je ona blokirana od strane Admina. Ako nije blokirana pisite Adminu i postavite o kojem profilu se radi i sta se desilo. Ovo je stvarno sacuvaj Boze koliko prevara i prevaranata hara bez posledica 😤😤
2022 11 01
> Esprit21: > Ako joj na profilu pise "Blokiran" onda je ona blokirana od strane Admina. Ako nije blokirana pisite Adminu i postavite o kojem profilu se radi i sta se desilo. Ovo je stvarno sacuvaj Boze koliko prevara i prevaranata hara bez posledica 😤😤 Da u poslednje vreme bas dosta prevarenih devojaka ..plasim se da ce ih biti sve vise ..mi im ne mozemo nista na zalost... bukvalno su se rasirile po ovom sajtu kao sismisi ..uzas
2022 11 01