Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pomoć u proceni bunde

Pozdrav🌹 Ako neko od Vas može da me posavetuje o proceni bunde. Naime, reč je o bundi staroj baš dosta, čak preko možda i 30 godina. U super je stanju, očuvana maksimalno, stajala je odložena, zapakovana i nenošena.. Da li po Vašem mišljenju ima vrednost, ako da kolika bi mogla biti? Naravno da sam kucala da vidim ostale oglase, ali nije mi puno pomoglo da sagledam i procenim objektivno situaciju. Ne bih znala nikad da procenim krzno, jer ne nosim bunde, niti sam ljubitelj istih. U okruženju isto nemam nekog pouzdanog poznavalaca. Hvala puno unapred.❤️ Evo linka https://mojekrpice.rs/items/zene/9169104/bunda
2022 11 09
Slabo se vidi materijal na slikama, ali prema poslednoj rekla bih da je veštačko krzno. Najbolje na dnevnom svetlu da uslikate izbliza, da se bolje proceni. Cena je korektna.
2022 11 09
> DoliBlack: > Slabo se vidi materijal na slikama, ali prema poslednoj rekla bih da je veštačko krzno. Najbolje na dnevnom svetlu da uslikate izbliza, da se bolje proceni. Cena je korektna. Hvala puno na odgovoru.❤️ Uslikaću i na dnevnoj svetlosti. Htela sam staviti povoljnije , ali sam u pretrazi videla da su i bunde veštačkog krzna s dosta visokom cenom. A da se radi o veštačkom, nadam se da nisam precenila, s obzirom na to da je stara dugo. Hvalaa😃
2022 11 09
Tako je najbolje, jer malo buni činjenica da je dosta teška, što kod veštačkih sa kojima sam se ja susretala uglavnom nije bio slučaj, ali ko zna, ako je veća, sigurno da može imati težinu... Nekad jako lepo urade, ni ne primećuje se razlika na prvi pogled.
2022 11 09
Imala sam bundu pa 40+ god staru,vestacko krzno..bila je poprilicno teska,a krzno nevidjeno dobro, kvalitetno, gusto i mekano.Tako nesto u novije vreme misam vidjala ni priblizno.Tako da ako je to to,onda je bunda za 3000 ispod cene i to dosta. Svakako bi bilo dobro da je bolje slikate i texturu krzna na dnevnom scetlu.
2022 11 09
Daaa... To neko veštačko krzno od pre, ni nalik ovom sad. Baš ima dobrih. 😍 Verovatno je i ovo jedna od tih. 😊
2022 11 09
Sigurno da je kvalitetno, ako je proizvedeno u Jugoslaviji.
2022 11 09
Hvala Vam puno svima na odgovoru. ❤️Danas cu slikati na dnevnoj svetlosti i postaviti ovde slike. Teška je toliko da zaboli ruka držeći je.😃 Pripadala je prabaki, koja se baš damski odevala i imala dobrih komada garderobe. Sve je verovatno bilo kvalietnije u to vreme. Međutim, mislila sam zbog ,,starosti" da nema neku vrednost.
2022 11 09
> DoliBlack: > Daaa... To neko veštačko krzno od pre, ni nalik ovom sad. Baš ima dobrih. 😍 Verovatno je i ovo jedna od tih. 😊 Da To su bile bunde tipa danasnjih tedi bundi s tim sto poredjenje ovih danas i tih je nebo i zemlja.Danasnje tedi bunde meni izgledaju jeftino i ofucano,mislim na krzno..Ove stare su bile ozbiljne.Pritom u Jugoslaviji su se sile stvari za strano trziste,tako da kvalitet odredjenih stvari, moze neretko da bude vrhunski.
2022 11 09
> MaagicniOrman: > Hvala Vam puno svima na odgovoru. ❤️Danas cu slikati na dnevnoj svetlosti i postaviti ovde slike. Teška je toliko da zaboli ruka držeći je.😃 > Pripadala je prabaki, koja se baš damski odevala i imala dobrih komada garderobe. Sve je verovatno bilo kvalietnije u to vreme. Međutim, mislila sam zbog ,,starosti" da nema neku vrednost. Skinite je sa profila pre nego proverite.Mislim super je ako neko prodje povoljno ili ako Vama odgovara cifra od 3000 za nju ali ako je to kvalitet bunde na koju mislim,mislim da je dajete bas ispod cene..A za 3000 i manje, uvek mozete da je postavite ako zelite
2022 11 09
> jelena2606: > > MaagicniOrman: > > Hvala Vam puno svima na odgovoru. ❤️Danas cu slikati na dnevnoj svetlosti i postaviti ovde slike. Teška je toliko da zaboli ruka držeći je.😃 > > Pripadala je prabaki, koja se baš damski odevala i imala dobrih komada garderobe. Sve je verovatno bilo kvalietnije u to vreme. Međutim, mislila sam zbog ,,starosti" da nema neku vrednost. > Skinite je sa profila pre nego proverite.Mislim super je ako neko prodje povoljno ili ako Vama odgovara cifra od 3000 za nju ali ako je to kvalitet bunde na koju mislim,mislim da je dajete bas ispod cene..A za 3000 i manje, uvek mozete da je postavite ako zelite Hvala Vam puno na odgovoru. Hvala na savetu. Postavicu cim stignem i slike s dnevne svetlosti. Pa ne znam sad sta da cinim, da li bi bilo ok da obrisem postavljen oglas? Meni iskreno neće sluziti nikad, a bilo bi mi super da je prodam po bilo kojoj ceni. Nisam ocekivala neku veliku sumu. Hvala Vam na ovolikom odzivu.❤️
2022 11 09
Ako Vam cena odgovara onda je ostavite..samo postavite bolje fotografije
2022 11 09
Ja sam za 1500 prodala svoju vintage tedi bundicu, jer mi je zauzimala prostor, mada je postava imala par tačkica. 😁 Bolje da se što pre udomi. 😊
2022 11 09
> DoliBlack: > Ja sam za 1500 prodala svoju vintage tedi bundicu, jer mi je zauzimala prostor, mada je postava imala par tačkica. 😁 Bolje da se što pre udomi. 😊 Evo ja sada zvala caleta da vidim da li je ova nasa u zivotu ili smo je nokome poklonili nekada...Iskreno ako je tu ne bih je prodavala ispod 6000 din.Pritom ja sam bas iz fazona da ne treba preterivati sa cenama,posebno za ono sto se ne nosi,nije u broju.Na kraju krajeva svi smo ovde da mozemo da kupimo neke specificne komade povoljno :) A ja kod kuce i dalje imam bundu iz devedesetih,nema sanse da je se odreknem iako je slabo nosim...Takvi necu naci nigde,ukoliko bih pozelela opet da nosim cesce.Gomilu stvari sam ispoklanjala tih starih,a sada bi ih bas slatko nosila,tako da sam sada obazrivija :D
2022 11 09
Sve zavisi koliko brzo želiš da je "udomiš" kao i od samog stanja bunde. 3000 je i više nego fer cena ako je u besprekornom stanju i otići će brzo za taj novac. Slikaj obavezno i krajeve oba rukava kao i preklop kod kopčanja, ivice kragne, pošto se tu veštačko krzno najviše troši i tako se najbolje vidi samo stanje bunde uz naravno, opis da li se linja ili ne, da li joj treba hemijsko ili ne. Navedi i mere, ramena, pazuh-pazuh (za bunde je to najbolje meriti iznutra od šava do šava), dužinu merenu od kragne do dole posred leđa; broj je 44 ali možda odgovara i za 42 ili 46, možda i za 40 kao oversize pa ćeš time proširiti krug potencijalnih kupaca, dodaj još tagova tipa: vintage, midi, ispod kolena itd., promeni naslov da bude zvučniji, tipa masivna crna vintage bunda L-XL 😃 i lepše slike na dnevnom svetlu i na ofingeru.
2022 11 09
1 2 3