Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Otkup garderobe ??

Pozdrav. Zanima me da li znate neko mesto ili nekoga ko otkupljuje garderobu po kg ili kako to već tačno ide. Imam jako veliku količinu garderobe koje zaista svim silama želim da se otarasim, uglavom ženske i nekoliko komada muške, a ne želim svoj profil ovde da zatrpavam tom količinom - svim i svačim a i nemam vremena za toliko islikavanje i postavljanje. Svu tu garderobu sam spakovala u jednu veliku kutiju, i sad gledam šta ću sa njom. Baš molim za pomoć. Hvalaaaaa 🍀 Izvinjavam se ako sam na pogrešnom mestu otvorila temu.
2022 11 10
Poklonite.
2022 11 10
Ako ti je cilj da prodas, probaj da stavis kao paket ili lot odece na kupujemprodajem ili na limundu, ali mislim da ces mozda bolje proci na KP
2022 11 10
> Majda87: > Poklonite. Sve što je trebalo da bude poklonjeno, poklonjeno je.
2022 11 10
> AnaDjxx: > Ako ti je cilj da prodas, probaj da stavis kao paket ili lot odece na kupujemprodajem ili na limundu, ali mislim da ces mozda bolje proci na KP Hvala puno na odgovoru, pokušaću na KP
2022 11 10
Mozete i okaciti na aukcije na limundo, kao veliki lot garderobe :)
2022 11 10
Da, najbolje kao paket garderobe da se proda, ali morate slikati, niko nece bez slika da kupuje
2022 11 10
Ne znam da li ste dobro razumeli,zenu interesuje prodaja na veliko. Isto kao sto Vi prodajte,a ne poklanjate,tako želi i ona. 🙄> Majda87: > Poklonite.
2022 11 11
Hvala puno svima na odgovorima. Videću da islikam to pristojno i da postavim kao veliki paket garderobe na sajtovima koje ste mi predložili. Pretražiću malo i na google-u, možda ima negde oglasa ljudi koji se bave tim otkupom, šta znam. 😊
2022 11 11
> Jovanabimh: > Ne znam da li ste dobro razumeli,zenu interesuje prodaja na veliko. > Isto kao sto Vi prodajte,a ne poklanjate,tako želi i ona. 🙄> Majda87: > > Poklonite. Da, zanima me prodaja na veliko, lepo ste rekli 😊 Ono što sam smatrala da je za poklon i što je u veličinama i stilovima ljudi iz okruženja, već je poklonjeno. Ako postoji način da zaradim na ostatku garderobe, zašto ne bih pokušala
2022 11 11