Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

MK je postao katastrofa i zasto se ne radi nista po tom pitanju?

Ovaj sajt postao je sprdnja. Da li iko radi ista da se sajt poboljsa i zasto ne? Napusta ga sve vise clanica. Mojih par drugarica koje su ovde uglavnom kupovale ne ulaze vise,pretraga katastrrofa, nepregledno,stvari prodane stoje mesecima sa naznakom prodano, masa stvari za koje se pita dobije se odgovor da su prodate a i dalje stoje na sajtu kao rasolozive. Ukucas haljina vel 48 izlaze haljine svih velicina koje imaju bilo kakvu meru sa 4 i 8.Oglasi ne smeju da se obnavljaju,zatrpava ih komercijalna prodaja i clanice koje kace opet prodate stvari da bi privukli paznju na profil. Svaki dan neko pise o nekoj prevari,baguje svako malo,ne mogu da se dodaju slike, da se odgovori na poruku... Zar i adminima nije u interesu da poboljsaju sajt?
2022 11 14
Geberalno dugo je vec tako. Sto se tice komercijalnih prodavaca,tj onih koji prodaju zi "dzaka" ili da imaju nove sa etiketom po jedan model i broj.Medjutim smetaju mi komercijani prodavci,koji imaju vise brojeva iste stvari..Zbog toga sam odustala od kupovine stvari na KP,ne mogu da kucam konkretno,ono broj materijal,gaziste a kada nesto trazim izlazi mi po 10 strana komercijalnih prodavaca fejk stvari u svim brojevima..
2022 11 14
Meni nije jasno to oko komercijalne prodaje. Svi smo svedoci popularnih profila koji spadaju pod komercijalna prodaja, nemaju ni opomenu niti bilo sta, dok sa druge strane vidim blokiran korisnik pre 18 dana zbog komercijale. Ne vidim razliku izmedju tog malog blokiranog prodavca i ovih sto nisu blokirani, a slobodno komercijalno prodaju.
2022 11 14
Slazem se sa vama, meni takodje nije jasno fukncionisanje ovog sajta... Meni su profil sa prekio 250 pozitivnih utisaka blokirali, zbog duplih oglasa i nekog ponovljenog pre godinu dana....i od tada svaki novi profil koji napravim blokiraju posle par dana, ne razumem zaista... Razumela bih da sam ostetila tj. prevarila nekoga na bilo koji nacin, ali ovako ne. Dok vidim da par profila, koji se toliko evidentno bave komercijalnom prodajom, normalno bez opomena ovde funkcionisu....
2022 11 14
Meni takođe postaje muka od čudnih i nelogičnih pravila (ponekih) ovog sajta. Ne kapiram ZAŠTO JE ZABRANJENO OBNOVITI OGLAS???? To pitanje sam postavila i adminu koji me je opomenuo za ponovljeni oglas. Milion ponovljenih oglasa normalno egzistiraju ovde,a i godinama unazad je to bilo sasvim normalno. Da li je to neka najava za moguće plaćanje postavljanja oglasa??? Onako...razmišljam
2022 11 14
Nije mi jasno zasto se ne brisu oglasi kad se stvar proda,isto kao sto mi nije jasno zasto se ne prijavljuju oglasi gde stvar stoji a kad pitas kazu da je prodata. U zadnjih 7 dana imala sam.bar 5 takvih odgovora . Sajt se bespotrebno zatrpava,pretraga ne funkcionise ok i sve vise clanica nema zivaca da pretrazuje i okrecu se drugim sajtovima. Ja prva recimo Limundo.Ukucam velicinu, boju,vrstu rukava.. I dobijem tacno ono sto me zanima.Ovde mi postaje smor da vrtim 20 strana.
2022 11 14