Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Utisak bez saradnje

Bez komentara :')
2022 11 17
Ali “cele noći čekam”… Pa ova nije oka sklopila. :')
2022 11 17
Prepisku posaljite adminu i uklonice vam negativni komentar
2022 11 18
Dežurne smaračice. Ne bi ni kupila na kraju, to su takve osobe, traže dimenzije, slike, klipove, sastav materijala. Tačno onaj tip žene kad ode u šoping - ne kupi ništa ali zato proba 100 stvari 😑
2022 11 18
> Njenjam: > Dežurne smaračice. > Ne bi ni kupila na kraju, to su takve osobe, traže dimenzije, slike, klipove, sastav materijala. Tačno onaj tip žene kad ode u šoping - ne kupi ništa ali zato proba 100 stvari 😑 bukvalnooo ili tip osobe udje u pekaru i 5 puta pita "je l' sveže?" 😂😂😂
2022 11 18
Imala sam istu situaciju, iznosila predmet napolju, merila 100 puta i to je u pitanju bila originala LV jakna koju sam prodala za 2000, vrhunska jakna, 100 pitanja slika, a imala sam bar jos 10 kupaca isti dan i ja njoj posaljem. Jos je pitala za snizenje, spustim i cenu. Nije problem. Kad je jakna stigla, nasla joj je 1000 mana. Evo i ja sam 5 godina ovde, ko je sa mnom saradjivao zna da slike ne lickam, slikam realno, pisem realno i obicno predmet i premasi ocekivanja u odnosu na novac za koji se prodaje. Tad mi je preselo, majke mi, nije mi bilo dobro 2 dana, ponudila sam da vrati, da joj vratim pare, nije htela, ali kao da znate nije to to, ima jakna neki odsjaj braon ne znam ni ja vise tako nesto je bilo
2022 11 19
1 2