Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kakve su ovo cene?!?!?

cene su nerealno visoke za polovne stvari, bez obzira koliko su koštale kao nove.
2022 11 22
> jelena2606: > > DoliBlack: > > > jelena2606: > > > Evo jedna zanimljiva paralela oko cena.Trazila sam i ovde u vise navrata sivu usku rolku a da u sastavu ima vunu,.Na kraju kupim kod Kineza za 1300 din 45 posto kasmira,ostalo vuna i viskoza.Mekana lepa dobro stoji.Rolke ovde nisam pronasla ispod 1500 din,tog tipa,stavise no name rolke se krecu od 600 pa nadalje,a da nemaju vunu. > > Meni se činilo da taj materijal sa etikete veze s vezom nema, bar kod stvari koje sam viđala pre. Možda su nešto sad izmenili, ali činilo mi se da je etiketa prevara i da to nije to što piše. > Mozda.Medjutim rolka je preudobna,mekana,cak deluje kvalitetno,a da li je sastav tacan znacu kada je budem nosila jer morala bi da greje zbog sastava,iako je tanka. Da, da. Baš to. Isprobati najbolje. Ima jako mekih materijala, ko zna...
2022 11 22
> Esprit21: > Svakako da jeste primarni cilj ovog sajta zarada, valjda smo svi svedoci da su najpopularniji profili oni koji preprodaju dzakove garderobe, znaci zaradjuju od prodaje na sajtu. I sajt radi za njih jer su im blokirali konkurenciju tj. profile koji se bave preprodajom kao oni, ali je njima iz nekog razloga dozvoljeno da komercijalno prodaju, a tim blokiranim nije. Takodje i nedavno uvedeno pravilo da se roba ne moze obnavljati takodje ide na ruku preprodavcima koji svake 2 nedelje kace nove stvari i zatrpavaju forum. Oni su uvek vidljivi, a ostali nisu. Ovo je suština, u moru profila koji se bave preprodajom i nedeljno ubacuju na desetine novih proizvoda oni koji prodaju svoje krpice se gube jer su im predmeti na 57 strani a toliko niko nema živaca da izlista. Mogu se naći još uvek OK stvari po prihvatljivim cenama ali se gube u moru robe na džakove i preprodaje Zare sa etiketom.
2022 11 22
> AppleRed: > > Esprit21: > > Svakako da jeste primarni cilj ovog sajta zarada, valjda smo svi svedoci da su najpopularniji profili oni koji preprodaju dzakove garderobe, znaci zaradjuju od prodaje na sajtu. I sajt radi za njih jer su im blokirali konkurenciju tj. profile koji se bave preprodajom kao oni, ali je njima iz nekog razloga dozvoljeno da komercijalno prodaju, a tim blokiranim nije. Takodje i nedavno uvedeno pravilo da se roba ne moze obnavljati takodje ide na ruku preprodavcima koji svake 2 nedelje kace nove stvari i zatrpavaju forum. Oni su uvek vidljivi, a ostali nisu. > Ovo je suština, u moru profila koji se bave preprodajom i nedeljno ubacuju na desetine novih proizvoda oni koji prodaju svoje krpice se gube jer su im predmeti na 57 strani a toliko niko nema živaca da izlista. Mogu se naći još uvek OK stvari po prihvatljivim cenama ali se gube u moru robe na džakove i preprodaje Zare sa etiketom. Meni ovo nije jasno, a dosta sam razmišljala. Kako to prodaju zaru sa etiketom? Kako se zarađuje na tome? To ni u radnjama nije jeftino, i isplati li se preprodavati kad se kupi na sniženju, za tako sitnu zaradu?
2022 11 23
Apsolutni se slazem > ubavkam: > Ja sam u proteklih 5 meseci ovde kupila samo jedne cizme, nove, za 1000 din. Ostalo mi se ne isplati, sad ce krajem decembra snizenja po trznim centrima pa cu kupovati . A pre par godina sam stalno kupovala ovde. > Sto se tice prodaje, ide mi solidno. Ali ponudim devojkama po duplo nizim cenama. Nove stvari, sa etiketama, kapute, prodala sam za po 500 din.
2022 11 23
Ono sto na ovom sajtu od samog pocetka vidjam,a i sada,je odlicna obuca po povoljnim cenama.Za mene ,nazalost, to su uglavnom brojevi od 39-41.Dosta puta se cudim kako nije prodato.Sta god da sam kucala sandale, cizme, patike,naletala sam na odlicne komade.zaista povoljno.
2022 11 23
Dovoljno je da se uđe i SH radnje i pogleda koliko su skočile cene. Nedavno me je iznenadila cena H&M jakne koja je sva otrcana bila i prodaje se za 1500 dinara, a za toliko para se mogu naći nove na sezonskim sniženjima. Takva je stvar i ovde. Ja sam ranije imala cene za po malo niže od onih za koje sam kupovala i retko šta sam prodala. Sad sam maksimalno spustila i srećom krenulo je. Međutim, sad je problem ptt koji rezultira ličnim preuzimanjima, odustajanjima, odlaganjima itd.
2022 11 28
> lilali: > Pa sto ne kupite u radnji ako su jeftinije? > Ne morate ovde. Ima sad popusta jos uvek u radnjama pa uhvatite snizenje a uzivo mozete i da probate stvari sto ovde nije opcija . jer je cela poenta second hand kupovine da bude povoljnije nego u radnji?
2022 12 03
> minamijalkovic8: > > lilali: > > Pa sto ne kupite u radnji ako su jeftinije? > > Ne morate ovde. Ima sad popusta jos uvek u radnjama pa uhvatite snizenje a uzivo mozete i da probate stvari sto ovde nije opcija . > jer je cela poenta second hand kupovine da bude povoljnije nego u radnji? Bukvalno 🤣😄
2022 12 04
1 2 3 4