Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kakve su ovo cene?!?!?

> lilali: > > baxdax: > > Ovaj sajt se sveo na sajt za dupliranje cena Zarinih stvari i stvarcica iz Pepca 😂 Razumem da je mnogima cilj da zarade ali se malo otelo kontroli. I dalje ne znam sta je pametno kada je odredjivanje cena u pitanju ali se slazem s tim da ljudi izgleda imaju vise "poverenja" kada vide vise nula... > Mislim da nije bas tako crno i da jos uvek mogu da se nadju ovde dobri komadi po ok cenama. Problem je sto kupci -bar moji konkretno-ocekuju brendiranu stvar ( ne mislim pod tima na zaru) , po moguctvu novu sa etiketom za 3000 din (nesto sto je od ove sezone i placeno je 300eu cene su samo primer) . E to je problem. Za druge ne znam to vezano za pepco i zaru kad u tim radnjama posebno toj prvoj nikad ni ne kupujem Bukvalno. Treba biti realniji sa očekivanjima. Nije isto kupiti u TC nov poliester Zara džemper za 4000 i ovde vunu ili kašmir za dva puta manju cenu ili čak po toj ceni. Jeste da je polovno, ali kvalitet neuporediv. Jakne su u prodavnici po 30 000 malo kvalitetnije i markirane, normalno da će polovna biti bar oko 10 000 ako je u super stanju i novija kolekcija. Isto važi i za obuću.
2022 11 21
Slazem se, totalno.
2022 11 21
Nije poenta da li je nesto markirano ili nije. Poenta moje objave je da cene nisu realne, ni kvalitetnih ni onih drugih manje kvalitetnih stvari. Ili su snizenja tipa ako je u prodavnici 3000, ovde je 2500 ili su cak iste cene ili skuplje. To je ono sto sam htela da kazem. Dakle, sajt je izgubio smisao. Ne mozete nesto sto ste nosili pa i jednom, ceniti isto kao u prodavnici, meni je to van pameti. Cim je izaslo iz prodavnice to vise nije nova stvar i u skladu sa tim treba da bude cena. A o tome koliko su bezobrazni sto se tice cena zare itd, to da ne pričam... Ja sam prošle godine kupila kaput od kašmira za cenu po kojoj sada ovde cene poliesterske jakne iz Sinsaya, a svi znamo koliko košta kašmir a koliko roba u Sinsayu. Ovo bi valjda trebao da bude sajt koji je online verzija Second Handa ( da moze da se nadje i za 100 normalna garderoba i za 10000 din ) a ne sajt precenjene POLOVNE robe. Eto, to je poenta moje objave.
2022 11 21
Da, to sam viđala, pogotovo kod tih stvari iz nove kolekcije Zare. Kad izađe iz radnje, gubi se vrednost naravno, ali ne smatraju svi tako... 😁 Kome je ok kupi, kome ne, traži dalje... Prednost ovih sajtova je što ne mora da se luta po gradu i traži, već se odmah nađe šta treba, pa sad ko ima vremena da kopa po gradu i to je ok, ko ne, naruči ovde i to je to. Nikad mi nije bilo žao kad sam i više platila ako su stvari bile zaista dobre i retke, a čak i ušteda od hiljadu, dve (u odnosu na cenu sa sniženja), ako je stvar zaista jednom nošena, i to mi je bilo sasvim ok, jer sam svakako u radnji htela da uzmem.
2022 11 21
Meni su ove teme o cenama nekako bespotrebne. Svako neka ceni svoju stvar koliko hoce, ako ima kupce prodace, ako nema snizice ili sta vec.
2022 11 21
Svako ima pravo da stavi cenu koju zeli, a nase je da kupimo ili preskočimo oglas, ne vidim poentu otvaranje teme. Mozda je neki Sh bolja opcija 🙄 Za predmete koje ja pretrazujem cena je sasvim ok, a kapiram da ni devojke nece prodati stvari u top stanju bud zasto, a placeno papreno.(mislim na aktuelne modele) Ja pojedine stvari koje ovde vidjam za 100,200,300 dinara ne bih zelela niko ni da mi pokloni, jer je toliko demode.
2022 11 21
Sta znam, ja se radujem niskim cenama jer smo na sajtu (u 98% slucajeva) polovne robe. Nekako su mi MK ranije imale dusu... u smislu da mozes da nadjes neku kul odecu za neku povoljnu cifru, a da se ne hvatas za glavu sto si pukao novac u slucaju da ti nesto ne odgovara; a lepo u butiku- odes, probas i kupis NOVU odecu i imas rok za vracanje ukoliko shvatis da si se zeznuo, koja god da je cifra 🤣 a ovo ovde se pretvorilo sve u "fensi" butike, sa btw polovnom odecom, gde za mnoge stvari ni ne dobijes tacne informacije, pa se svako malo neko zali 🙄
2022 11 21
Slazem se sa Esprit21 i Katarinalokic. Misljenja sam da svako moze za svoj novac da bira gde ce i sta kupiti, s tim u vezi, kome ne odgovara cena, treba da trazi dalje. Novo bez/sa etiketom sam spremna da platim i vise od cene u radnji, ako je to komad koji mi bas u tom trenutku treba, a iz prethodne je sezone npr. ili ga vise nema u prodaji. Vintage stvari ne kupujem preko sajta, iz bojazni da su ustajale, navukle miris naftalina, da se kruni materijal i sl. Takodje mi se ne dopada tema "Precenjeno" iz jednog podforuma. Clanice uglavnom jesu u pravu, ali mi je to kao da komentarisem neku licnu stvar. Neka svako radi kako misli da je najbolje po njega
2022 11 21
Otkad su teme obavezne za citanje i komentarisanje? Ko ne vidi poentu otvaranja teme ili je smatra bespotrebnom nije u obavezi ni da je cita a jos manje komentarise. Ocigledno ima clanica koje je razumeju (koje su razumele sta sam htela da kazem) i sa njima zelim da prodiskutujem, imam puno pravo. Ni forum vise nije ono sto je bio, kao ni ceo sajt. 🙄 Nije ni cudo sto je toliko clanica napustilo sajt.
2022 11 21
Da, svako može da formira cenu kako želi, ali isto tako niko od nas nije pao s kruške pa da ne znamo otprilike kako se cene kreću. Ova tema je upravo o tome. 70% stvari na sajtu je PRECENJENO ili SKUPLJE nego ista ta stvar nova u prodavnici. Dakle, tema nije o tome da li neko sme ili ne da formira neku cenu (naravno da sme🤷‍♀️) već da su cene trenutno na sajtu "podivljale". Dugo sam na sajtu, kupujem isto toliko, ali ovakve cene nikad nisu bile, uvek je bilo prošarano, moglo je da se pronađe stvari za svačiji džep i ukus, trenutno to nije situacija, bar koliko ja vidim tj bar ono što ja tražim da kupim.
2022 11 22
> DandelionFlower: > Sta znam, ja se radujem niskim cenama jer smo na sajtu (u 98% slucajeva) polovne robe. > Nekako su mi MK ranije imale dusu... u smislu da mozes da nadjes neku kul odecu za neku povoljnu cifru, a da se ne hvatas za glavu sto si pukao novac u slucaju da ti nesto ne odgovara; a lepo u butiku- odes, probas i kupis NOVU odecu i imas rok za vracanje ukoliko shvatis da si se zeznuo, koja god da je cifra 🤣 a ovo ovde se pretvorilo sve u "fensi" butike, sa btw polovnom odecom, gde za mnoge stvari ni ne dobijes tacne informacije, pa se svako malo neko zali 🙄 Slazem se,kao i sa VBarbarez. Mislim da bas zbog tih nerealnih cena,kada vide nase onda postaju sumnjivi. Imala sam bas dosta saradnji u zadnje vreme jer sam posvecenija,a cene su mi niske i kako okacim nesto tako stigne 3,4 upita,jedva se odluce posle sto pitanja kako je, jel zaista novo,pa dodatnih slika...i tacno se oseti to nepoverenje..a kad im stigne paket,oni odusevljeni javljaju kako su prezadovoljni. Ne znam,meni je čar sajta upravo to da stavim ok cenu i neko super prodje.Ovako i kad prodam,jak mi je osecaj😀 Ionako da nema sajta otislo bi za 0 dinara ili blejalo po kuci jos neko vreme...😀
2022 11 22
A forum nije što je bio,to svakako. Kada krenu lične prozivke,slikanje tuđih oglasa i deljenje po forumu..to je okej... a kad neka članica diskutuje o cenama uopšte, bez ikakvog prozivanja i uperivanja prsta u nekog konkretno,onda je fazon ne smaraj, svako radi šta hoće... 😵
2022 11 22
Mozda ne mozete da pronadjete stvari zato sto je zabranjeno obnavljanje oglasa i mnogo stvari je zatrpano i nemaju adekvatne tagove, a ni pretraga ne radi kako treba. Sto se podivljalih cena tice, podivljale su i van sajta. Bez krpica se moze, a bez osnovnih stvari ne moze, ja bih pre otvorila temu o podivljalim cenama van sajta, tvrdnjama da je inflacija mala, dok smo svi svedoci da su cene otisle 50-100% a nesto i vise.
2022 11 22
Zasto generalizujete?Nisu sve cene visoke, i zavisi za sta. Ja licno ovde kupim nesto sto bas nisam u mogucnosti da platim u radnji, i ako je cena u radnji 20 000 tog predmeta ne ocekujem da ga clanica da za 2000 logicno. Na sajtu je bas malo pravih vintage komada sa kvalitetnim sastavima i nesvakidasnjim krojevima 'aj da kazem unikatima, ono sto ja pretrazujem pod "vintage" ne bi ni moja baka po kuci nosila 😁 tako da mi cena 200,300,400 din ne znaci nista ako je stvar demode. Meni je sajt i dalje super, ako mi ponuda ne odgovara trenutno cekam bolje dane 😁
2022 11 22
> Esprit21: > Mozda ne mozete da pronadjete stvari zato sto je zabranjeno obnavljanje oglasa i mnogo stvari je zatrpano i nemaju adekvatne tagove, a ni pretraga ne radi kako treba. > Sto se podivljalih cena tice, podivljale su i van sajta. Bez krpica se moze, a bez osnovnih stvari ne moze, ja bih pre otvorila temu o podivljalim cenama van sajta, tvrdnjama da je inflacija mala, dok smo svi svedoci da su cene otisle 50-100% a nesto i vise. ima istine.. bolje i to nego da se hejtujemo po forumu medjusobno
2022 11 22