Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Omiljene stvari - slanje poruka

Zdravo, Zanima me da li šaljete poruke članicama koje su stavile vaše stvari u Omiljene, sa dodatnim popustima ili informacijama? Ne znam kakvo je vaše mišljenje po tom pitanju 😊 Hvala na odgovorima ❤️
2022 11 22
Ja sam probala jer su se mnoge devojke oglasile kako im je to pomoglo da prodaju stvari, medjutim ja tako ne samo sto nisam nista prodala, nego nisam dobila nikakav odgovor (makar hvala, nisam zainteresovana trenutno)
2022 11 22
Ja saljem 😊 A mišljenje je podeljeno, ili s jedne strane budu oduševljene i prodam stvar ili s druge strane ne odgovore, napišu da nisu zainteresovane, da im ne odgovara broj 🤷‍♀️ Nije lose probati na taj način uspostaviti komunikaciju, meni je drago kada naidjem na pozitivan feedback i svi budu zadovoljni 😊
2022 11 22
> TamaraDada: > Ja saljem 😊 A mišljenje je podeljeno, ili s jedne strane budu oduševljene i prodam stvar ili s druge strane ne odgovore, napišu da nisu zainteresovane, da im ne odgovara broj 🤷‍♀️ > Nije lose probati na taj način uspostaviti komunikaciju, meni je drago kada naidjem na pozitivan feedback i svi budu zadovoljni 😊 Sve se slazem. Nekima posaljem i kao da se "zgade" pa izbace iz Omiljenih (iako uvek zavrsim poruku tako da ne moraju da mi se jave ako ne zele) ili su odusevljene popustom i zainteresovane za kupovinu, retko kad je izmedju :')
2022 11 22
Saljem ponekad i ja takodje dobijam poruke takvog tipa. Meni je to ok, pa sad nekad ima rezultata nekad ne, kako kad.🙂
2022 11 22
Samo ukoliko su ozbiljni popusti, recimo 50 posto i vise,u suprotnom me nervira.
2022 11 22
> jelena2606: > Samo ukoliko su ozbiljni popusti, recimo 50 posto i vise,u suprotnom me nervira. to zavisi od pocetne cene, nije isto dati 50% popusta na stvar koja kosta 5000 i 500 dinara
2022 11 22
> SvetlanaRadic: > > TamaraDada: > > Ja saljem 😊 A mišljenje je podeljeno, ili s jedne strane budu oduševljene i prodam stvar ili s druge strane ne odgovore, napišu da nisu zainteresovane, da im ne odgovara broj 🤷‍♀️ > > Nije lose probati na taj način uspostaviti komunikaciju, meni je drago kada naidjem na pozitivan feedback i svi budu zadovoljni 😊 > Sve se slazem. Nekima posaljem i kao da se "zgade" pa izbace iz Omiljenih (iako uvek zavrsim poruku tako da ne moraju da mi se jave ako ne zele) ili su odusevljene popustom i zainteresovane za kupovinu, retko kad je izmedju :') Haha jao bilo je i toga 🤭
2022 11 22
> SvetlanaRadic: > > jelena2606: > > Samo ukoliko su ozbiljni popusti, recimo 50 posto i vise,u suprotnom me nervira. > to zavisi od pocetne cene, nije isto dati 50% popusta na stvar koja kosta 5000 i 500 dinara Slažem se, procenat zavisi od vrednosti..
2022 11 22
I ja saljem, dosta stvari sam ovih dana tako rasprodala :) Obicno snizim sa 1000 din na 500 din. Naravno neke clanice i ne odgovore, sto je potpuno okej. I ja bih volela da dobijam takve poruke za predmete koji su u mojoj listi zelja.
2022 11 22
> SvetlanaRadic: > > jelena2606: > > Samo ukoliko su ozbiljni popusti, recimo 50 posto i vise,u suprotnom me nervira. > to zavisi od pocetne cene, nije isto dati 50% popusta na stvar koja kosta 5000 i 500 dinara Uglavnom sam dobijala ponude tako u inbox izmedju 200 i 500 din,za vec precenjene stvari.Mozda se par puta desilo da mi je ponudjen odlican popust ali nisam bila vise preterano zaibnteresovana za kupovinu tog predmeta.
2022 11 22
> jelena2606: > Samo ukoliko su ozbiljni popusti, recimo 50 posto i vise,u suprotnom me nervira. Upravo, ja sam ta koja na poruku o snizenju predmeta za 100-200 dinara predmet izbacim iz omiljenih. Ja do sad nisam slala takve poruke, ali ako bih i poslala ponudila bih popust od oko 50%, za manje bi me iskreno bilo i sramota.....
2022 11 22
Ja sam pre par dana isto poslala poruke, ali su to više-manje bili ozbiljniji popusti. Recimo, predmet od 4000 sam spustila na 2000, sa 2500 na 900 i slično. Predmete od po 500 sam spustila na 100-200 i uglavnom su mi devojke odgovorile da im se ne isplati zbog poštarine. Uspela sam prodati par stvari i osloboditi deo ormara. Pre mi je bilo bez veze da šaljem poruke, ali sam posle uvidela da stvarno funkcioniše. 😊
2022 11 22
> NeeveenaJ: > Zdravo, > Zanima me da li šaljete poruke članicama koje su stavile vaše stvari u Omiljene, sa dodatnim popustima ili informacijama? > Ne znam kakvo je vaše mišljenje po tom pitanju 😊 > Hvala na odgovorima ❤️ Da, svaki put uspem da prodam stvar na taj način. Ali moja ponuda bude na primer sniženje sa 4.500 na 2500din. I meni da ponudi neko takav pospust za stvari iz Omiljenih naravno da bih pristala :)
2022 11 22
Zašto onda ne spustite cenu artikla na cenu koju ponudite samoj članici ? Pa bi se onda javila ona koja je zainteresovana. Meni je to kao napad na kupca. Ne stavljaju se stvari u omiljene samo zato što nam cena ne odgovara,već iz više razloga,možda nam taj predmet trenutno ne treba,možda nam se predmet svidjaa ali nije naša veličina,možda je samo tu ako budemo nekad trebale bas takav predmet za odredjenu priliku,možda nije na listi sta sledeće kupiti,itd... Pa kupac treba sam da odluči kad on bude želeo,a ne da mu se nameće.
2022 11 22
1 2 3