Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Aplikacije koje veštački dižu broj pregleda, dozvoljeno ili ne?

Ne znam šta bih vam rekla devojke, pisala sam adminima, videle ste, jedino da i vi pišete i pitate pa se možda oglase javno, meni je odgovoreno u inbox i na tome je ostalo.
2022 12 10
Prvi put sam čula za tu auto clicker aplikaciju na ovoj temi,rekoh ajd da probam da vidim šta je to...E pa izbrisalo mi je 3 predmeta,a nista mi nije povećalo broj pregleda🤣🤣🤣 Em sam neupućena,em ne znam da koristim🤣🤣
2022 12 18
Bump, autoklikeri nisu dozvoljeni niti će ikad biti dozvoljeni.
2023 01 09
> leptirica: > Ja kao pala sa kruske, godinama sam ovde i nemam pojma ni da postoje te aplikacije, niti imam pojma ko je Martina i Vedrana Hahaha, isto i ja... Citam i ne verujem... Nemam pojma ni za aplikaciju... Kazite nam makar kako se zove app! 😂😂😂
2023 01 15
Pojma nisam imala o ovoj temi, pa su mi sad neke stvari jasnije. Jedan moj oglas za zimski sal imao je oko pedesetak pregleda a u isto vreme postavljen, identican komad, najobicniji sal preko 2000 pregleda za kratko vreme Ja mislila da je u meni problem (ne umem, ne ide mi, moja fotka je bzv, ja sam anti- talenat, eto ista stvar 25 puta gledanija....bla bla). Bila sam bas razocarana i na ivici da ugasim profil jer sam i inace u nekom najudaljenijem zapecku i cosku ovog sajta i to se ne menja iako sam na krpicama skoro dve godine. Znam za klik aplikacije, naravno, al pojma nisam imala da to ovde tolko radi. Videla sam da je adminka postavila post gde pise da su zabranjene, ali ne vidim da se ista menja, naprotiv, sve je otislo u nekom cudnom pravcu i mnogo mi je zao zbog toga jer je ovo bio fini sajt sa povremenim tehnickim problemima koje su u hodu nekako popravljali. Naravno, ovo je sajt u privatnom vlasnistvu, nije to neko javno dobro, i moze da ide gde god su vlasnici sajta zamislili....
2023 01 25
Mene zanima zašto Martini1 dozvoljeno nakon blokiranja da ponovo otvori profil, prepoznatljiv na kilometre pod nickom SenaSena? Zar nije blokirana zbog veštačkih klikova????
2023 02 16
> AppleRed: > Mene zanima zašto Martini1 dozvoljeno nakon blokiranja da ponovo otvori profil, prepoznatljiv na kilometre pod nickom SenaSena? Zar nije blokirana zbog veštačkih klikova???? Kao da si sa kruške pala, ne razumem tvoj komentar kao članice koja je konstantno na forumu i zna sve i kako se dešava. Nove naloge otvaraju silni prevaranti povratnici i one što hoće da se oglase, vređaju i psuju na forumu posle bloka sa istog a sad je Martina1 problem, ma zasmejavaš me! Piši adminima pa nas javno obavesti što je to dozvoljeno x-)
2023 02 16
Hvala na lepim rečima Srebrna. Bila tema o tome da uznemirava članicu. Ne brini, ne komuniciram sa adminima i ne prijavljujem duge članove. Tvoja je tema isključivo. Neću da ti smetam više. Konstantno nisam, pratim neke teme ali čisto da se zna, imam posao, radim. Koliko često sam na forumu je moja stvar.
2023 02 16
Tu temu o uznemiravanju nisam ispratila, svakako joj nije mesto u ovoj. Ne smetaš na temi, dapače, svi su dobrodošli u diskusiji, ali tužibaba fazon mi je zasmetao, jer ako žena više ne koristi autoclik, neka prodaje i sama rešava svoje stvari. I druge članice su otvarale nove naloge u aktuelnijim temama pa ih niko nije prozivao zbog toga. A otvorila je jer joj se može, kao i svima što nanovo otvaraju nove naloge, sajt to omogućava. Naravno da je tvoja stvar koliko si često na forumu, ali često si, uostalom kao i ja. Nema potrebe da te to vređa ali vala smo obe konstantno prisutne i često pišemo, pa se ne može reći da smo neupućene.
2023 02 16
Isto tako omogućava i autoklik očigledno tako da ni ova tema nije više aktuelna. Kome šta smeta je očigledno do osobe, nismo isti. Meni smeta bilo koja nepravda ali hvala bogu svi smo različiti.
2023 02 16
Pa nije, tresla se gora, rodio se miš, davno sam rekla. Za sve je to tako ovde.
2023 02 16
Eh, bre, ne mogu da ispratim edit. Svašta je nepravedno. Članica ex Martina1, nova SenaSena ako je nepravedna biće opet blokirana. Nadam se opet i za autoclick ako ga opet koristi jer bi to u tom slučaju značilo da admini prate situaciju. A ako je uznemiravala nekoga, onda neka je taj isti i prijavi.
2023 02 16
Uviđam da ništa ovde ne ide po takozvanim pravilima, džabe se bilo ko buni.
2023 02 16
Ja sam pre neki dan platila promociju i nisu mi objavili moj artikal. Ne znam kome da se zalim, jako neprofesionalno 😕 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/96a42a059651a923c695cd6893b8720a.jpg)
2023 02 19
https://mojekrpice.rs/senasena-308698 NAJNOVIJI PROFIL https://mojekrpice.rs/ix35hm78-320948
2023 04 15
1 2 ... 5 6 7 8