Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Aplikacije koje veštački dižu broj pregleda, dozvoljeno ili ne?

Svaka čast devojke, ali otvorite drugu temu za pošalice i pravopis.
2022 11 27
> srebrna: > Svaka čast devojke, ali otvorite drugu temu za pošalice i pravopis. prihvatam kritiku i izvinjavam se. nisam mogla da odolim, a nije bio trenutak. praštaj. :(
2022 11 27
Svim članicama: odgovorio je AdminJunior, moj zahtev je prosleđen. Takođe je predloženo rešenje za naslovnu stranu za koje se čeka potvrda i realizacija a koje podrazumeva ukidanje ili premeštanje najpopularnijih predmeta sa iste.
2022 11 28
Pratimo. 🙂
2022 11 28
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d6595e66df1dfe136b4baf94f9529401.jpg)
2022 11 28
Ako je istina to za vestacko podizanje pregleda, nadam se da ce admini reagovati jer pre svega nije fer prema nama koji postujemo pravila, imamo po max 50 pregleda na nekim artiklima, samim tim manje uspemo da prodamo. A da neko koristi muljazu da bi imao preglede i prodaje, svima nama pred ocima. Fuj! Toliko dugo sam na sajtu, nikad cula za te app... U soku sam... A uvek sam se pitala KAKO u neke stvari u popularnim predmetima i sa toliko pregleda... Uzas!
2022 12 04
Tresla se gora, rodio se miš, od ove vajde/teme nemam ništa ni ja a ni svi korisnici sajta, čista klasika, već viđeno za razne druge probleme. Doduše, ne očekujem nažalost ikakav angažman admina (mada sam se ponadala!) da će biti nešto. Hvala svim devojkama što su učestvovale na temi i hvala i onoj ili onom što mi više ne aktivira autoclicker <3
2022 12 05
Klasika za sajt, šta reći, očekivano. Svaki dan brišu oglase zbog nepravilnosti ali selektivno. Makar znamo da se nekima može a nekima ne. Odvratno.
2022 12 05
Znači, korisnice autoklika, slobodno da nastave, bez ikakvih opomena, samo čista korist. Ne sviđa mi se ova predstava. Inače, (da li ste primetile da) se pojavila još jedna (kao) nova članica, ali nova među autokliktačicama.
2022 12 05
> REASHOP: > Znači, korisnice autoklika, slobodno da nastave, bez ikakvih opomena, samo čista korist. > Ne sviđa mi se ova predstava. > Inače, (da li ste primetile da) se pojavila još jedna (kao) nova članica, ali nova među autokliktačicama. Ima ih više a biće još pošto im je dato zeleno svetlo.
2022 12 06
Ja sam oko ove teme bila optimista,u smislu da cemo barem dobiti odgovor javno.Me samo zbog koriscenja te aplikacije,nego sto moze po tudjim profilima da se postavlja,..
2022 12 06
Mislim da ne bi trebale da dozvolimo da ova tema bude zatrpana ...
2022 12 06
Ja bih da tema bude na prvoj strani dok se Admini javno ne oglase i zauzmu stav.
2022 12 07
Da, krenulo je! Još novih autokliktačica. (Npr. no name patike postavljene danas imaju preko hiljadu pregleda. Ma, kako da ne!)
2022 12 07
Jel ovo sad sto se desava, ove greske, bagovi imaju veze sa aplikacijama za autoklik?
2022 12 09
1 2 ... 4 5 6 7 8