Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoc! Na kom sajtu prodati monitor?

Cao! Treba mi savet na kom sajtu da ponudim monitor? Gde se tehnika najbolje prodaje iz vaseg iskustva? :)
pre 2 dana, 16:56
Kupujem prodajem def 😁
pre 2 dana, 17:20
Kupujem prodajem,Limundo
pre 2 dana, 18:40
Kupujem Prodajem, to govorim iz iskustva kupca uvek sam nalazila tamo najbolju ponudu
pre 2 dana, 20:17
Pa ja postavila na KP ali ima bas malo pregleda a dosta vremena je proslo. Na Limundu se sve slabo prodaje, mislim da je zbog velikih provizija. Nadala sam se da mozda postoji jos neki sajt :D Verovatno je do krize, gledacu da cesce obnavljam oglas... Svakako hvala na savetima :)
pre 2 dana, 21:02
Probajte sasomange ili halo oglasi,nista ne gubite OSTAVITE obavezno svoj br na KP,oni vole da pozovu na br telefona jer su ugl stariji ljudi
pre 2 dana, 22:32
E, toga se nisam setila... Ja namerno nisam ostavila broj da me neko ne bi uznemiravao, svakakvih slucajeva ima... Ostavicu ipak pa sta bude... Hvala :)
pre 1 dana, 18:51
Ja na Sasomange imam oglase od prvog dana njihovog postojanja, niko me nikad nije ni pitao a kamoli kupio a na Halo oglasima imam oglase 3 godine, prodala sam jednu stvar, na Limundu prodajem skoro svakodnevno po jednu stvar... jeste provizija 8% ali bar ode...
pre 1 dana, 22:14
> jelenauu: >na Limundu prodajem skoro svakodnevno po jednu stvar... jeste provizija 8% ali bar ode... Kako fuknkconise Limundo? Ja se nisam pronasla tamo,🙄 a vidim da svi hvale prodaju.🙂
pre 1 dana, 06:48