Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoc! Na kom sajtu prodati monitor?

Cao! Treba mi savet na kom sajtu da ponudim monitor? Gde se tehnika najbolje prodaje iz vaseg iskustva? :)
2022 11 23
Kupujem prodajem def 😁
2022 11 23
Kupujem prodajem,Limundo
2022 11 23
Kupujem Prodajem, to govorim iz iskustva kupca uvek sam nalazila tamo najbolju ponudu
2022 11 23
Pa ja postavila na KP ali ima bas malo pregleda a dosta vremena je proslo. Na Limundu se sve slabo prodaje, mislim da je zbog velikih provizija. Nadala sam se da mozda postoji jos neki sajt :D Verovatno je do krize, gledacu da cesce obnavljam oglas... Svakako hvala na savetima :)
2022 11 23
Probajte sasomange ili halo oglasi,nista ne gubite OSTAVITE obavezno svoj br na KP,oni vole da pozovu na br telefona jer su ugl stariji ljudi
2022 11 23
E, toga se nisam setila... Ja namerno nisam ostavila broj da me neko ne bi uznemiravao, svakakvih slucajeva ima... Ostavicu ipak pa sta bude... Hvala :)
2022 11 24
Ja na Sasomange imam oglase od prvog dana njihovog postojanja, niko me nikad nije ni pitao a kamoli kupio a na Halo oglasima imam oglase 3 godine, prodala sam jednu stvar, na Limundu prodajem skoro svakodnevno po jednu stvar... jeste provizija 8% ali bar ode...
2022 11 24
> jelenauu: >na Limundu prodajem skoro svakodnevno po jednu stvar... jeste provizija 8% ali bar ode... Kako fuknkconise Limundo? Ja se nisam pronasla tamo,🙄 a vidim da svi hvale prodaju.🙂
2022 11 25