Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Zašto ne mogu da okačim oglas?

Molim vas za pomoć, nova sam na sajtu. Juče sam okačila 8 oglasa, pratim sva pravila, ali od sinoć ne mogu da okačim nijedan oglas. Nije mi jasno zašto? Kada kliknem na dugme za objavu, ne dešava se ništa. Unapred zahvalna na bilo kakvom odgovoru.
2022 11 27
Probajte preko drugog veb pretrazivaca tipa Firefox ili Opera na primer ili preko racunara. Neka od tih solucija mora da upali.
2022 11 27
Jako sam razocarana u ovaj sajt ,pre svega obrisano mi je vise od polovine predmeta,admini su objavili da svi predmeti stariji od dve ipo godine su obrisani ali obrisani su i noviji . Sad ponovo slikajte ,merite ovo je postala teska zajeb......Danima ne mogu postaviti slike ,sajt uopste ne radi. Lepo neka ugase sajt ovo uopste nije fer .. Nesto sto sam radila iz hobija pretvorilo se u mucenje i smaranje
2022 11 27
Uzas!!!
2022 11 27
> Ejndzi: > Probajte preko drugog veb pretrazivaca tipa Firefox ili Opera na primer ili preko racunara. Neka od tih solucija mora da upali. Ne pomaze nista
2022 11 28
I ako uspes da okacis,pola slika se obrise
2022 11 29
Ja I dalje ne mogu da okačim ništa, kao da uopšte nemam pristup sajtu.
2022 11 29
Blago receno,katastrofa...
2022 12 09
Ovo je postalo uzasno, dva sata pokusavam sve i svasta, ne mogu da ubacim ni jedan predmet… koliko los sajt
2022 12 10
Isti slucaj, danima pokusavam i kad klinkem da se postavi oglas, bukvalno stane i nista. I jedan sto sam uspela da okacim, obrisali su posle 24h. Od tad ne mogu nista
2022 12 11
Zasto nestaju slike predmeta,ovo je smesno
2022 12 11