Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

cene na oglasima

Da,na sajtu je totalni neprofesionalizam i ne razumem koji je cilj takvog selektivnog ophođenja od strane admina. Ovakvim potezima se jedino postiže nepoverenje i gnev,a užitak kreiranja oglasa se potpuno gubi ( bar kod mene)
2022 12 06
Da,admini selektivno rade.Po principu: Sve svinje si jednake ali neke su jednakije. A neke clanice se ponasaju kao da treba da ih molis da ti prodaju stvar.Ja stvarno ne razumem poentu.
2022 12 06
Meni se čini da se kače za one koji pišu po forumu. Dok nisam pisala ovde, nisam imala problem sa njima. A jedino ako ne dobijaju, kao bus plus kontrolori, bonuse za svaki obrisan oglas :') Ako je tako, dajte da im pripomognemo, možda sajt postane ozbiljniji :')
2022 12 06
A ja sam baš primetila da se ne brišu nepravilno postavljeni oglasi kod nekih sa foruma a da ne pričam o komercijalnoj prodajj koja iskače na prvoj strani svaki dan, sve sa etiketom, biraj boju i veličinu.
2022 12 07
Slazem se da su mnogi predmeti precenjeni. Ali svako ima pravo da stavi cenu koju zeli i dokle god je opis tacan meni licno ne smeta. Na meni je da procenim da li neki komad vredi taj novac ili ne.Ako je nekome cilj da im proizvod stoji mesecima njihova stvar. Ja sam na primer pre par meseci odustala od kupovine haljine zato sto devojka nije htela da spusti cenu.( haljina je bila tipa 2.2000, nova sa etiketom, zarina)Pritom nisam ocekivala neki veliki popust , nego tipa 200-300 dinara, cisto da ustedim na postarini. Haljina i dalje stoji, cak sam videla da je cenu spustila cenu na 1700.
2022 12 07
> AppleRed: > A ja sam baš primetila da se ne brišu nepravilno postavljeni oglasi kod nekih sa foruma a da ne pričam o komercijalnoj prodajj koja iskače na prvoj strani svaki dan, sve sa etiketom, biraj boju i veličinu. Komercijalne prodaje ima kolko hoces :D Zara, Instagram, Aliexpress :D
2022 12 07
Ima nas raznih. Najvise mi smeta kad posaljem upit za stvar a clanica ne odgovora. Ne znam jel prodato, stavljeno samo da privuce paznju,nece da proda,nece meni da proda. 😂 Treba uvesti pravilo i da se to prijavljuje adminu i da se ti oglasi brisu.Samo zatrpavaju sajt i pretragu pa drugi oglasi clanica koje bi prodale svoj predmet nisu vidljivi.
2022 12 07
1 2