Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Zar svi nose samo S i XS?

Šalu na stranu, nije nikakav hejt, samo imam utisak da se ovde najviše postavljau stvari u S i XS veličinama, kao i brojevi 34 i 36. Čak i kad odem u kabinu u prodavnicama čujem oko sebe samo S i XS :') Međutim, na rasprodajama nikad nema 38, 40, L i XL :') Meni je zanimljiv fenomen.
2022 12 03
> Išizzzu: > Šalu na stranu, nije nikakav hejt, samo imam utisak da se ovde najviše postavljau stvari u S i XS veličinama, kao i brojevi 34 i 36. Čak i kad odem u kabinu u prodavnicama čujem oko sebe samo S i XS :') > Međutim, na rasprodajama nikad nema 38, 40, L i XL :') > Meni je zanimljiv fenomen. I ja sam to primetila :)
2022 12 04
Možda mi elegantno popunjeni kupujemo samo na rasprodajama 😂😂😂
2022 12 04
Na rasprodajama nalazim xs i xl, medjutim, primetila sam da se svima više dopadaju stvari u manjoj veličini, lepše im komad izgleda kad je mali. Npr. udjem u sh radnju i krupnije žene skontaju da nema ništa adekvatno za njih, dok sam ja već uočila nekoliko super velikih komada, bas kvalitetnih i lepih, ali njima se bas svidja nesto sto nema u njihovom broju
2022 12 04
Pa kad sve prave da utroše što manje tkanine :')
2022 12 04
Pogledaj na mom profilu možda nadješ nešto odgovarajuće u svojoj veličini, fleksibilna sam što se tiče cena 🍀
2022 12 18
> Išizzzu: > Šalu na stranu, nije nikakav hejt, samo imam utisak da se ovde najviše postavljau stvari u S i XS veličinama, kao i brojevi 34 i 36. Čak i kad odem u kabinu u prodavnicama čujem oko sebe samo S i XS :') > Međutim, na rasprodajama nikad nema 38, 40, L i XL :') > Meni je zanimljiv fenomen. Bravo, upravo sam to konstatovala pre par dana.
2022 12 22
Kod mene ima XS i S velicine bas dostaa, pogledajte🤗
2023 02 13
> Išizzzu: > Šalu na stranu, nije nikakav hejt, samo imam utisak da se ovde najviše postavljau stvari u S i XS veličinama, kao i brojevi 34 i 36. Čak i kad odem u kabinu u prodavnicama čujem oko sebe samo S i XS :') > Međutim, na rasprodajama nikad nema 38, 40, L i XL :') > Meni je zanimljiv fenomen. Ja sam takodje primetilaa i da je sajt prepun XS I S stvarima i obucom 36,37 Ja sam jedna od sitnijih takodje 😂 Cak i XXS mogu da udjem
2023 05 15
Nosim veličinu m
2023 07 27