Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc oko posiljke

Poslala sam u petak cc paket iz Nisa za Beograd. Clanica me je kontaktirala da jos nije dobila. Znam da je rok za cc paket 5 dana. Nego me buni ovo, da li mozete da protumacite, posiljka je stigla u Beograd i sta dalje? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4a5a6371e412f781fcc2fa2d881b17dd.jpg)
2022 12 06
Nemoj da te buni,nije tacna ta provera cc paketa,u mom slucaju nije bila,isto mi je pisalo tako a paket je stigao. Ako si poslala u petak,ne salje se istog dana,vec sl. Tako da je paket sigurno poslat juce,i danas ili sutra bice dostavljen.
2022 12 06
Moguce da im azuriranja nisu dobra. I ja cekam posiljku, doduse nije CC nego iz inostranstva, ali je pratim preko istog sajta i pisalo je ono standardno da sam zaduzena za isporuku, malopre pogledam i nema tog teksta, sklonili
2022 12 06
Ja sam se uplasila da ne bude vracena posiljka, jer nakon Beograda, opet pise Nis, ovaj poslednji podatak
2022 12 06
Bez brige, stici ce, to sa cc-om nijd uvek tacno, ali uveo na kraju stigne :)
2022 12 06
Pošta Srbije iduće godine postaje akcionarsko društvo.
2022 12 06
> ubavkam: > Ja sam se uplasila da ne bude vracena posiljka, jer nakon Beograda, opet pise Nis, ovaj poslednji podatak Ne brinite,CC paketi stoje u pošti 20 radnih dana ( isto kao i postexpress )
2022 12 07
Opet imam problem sa jos jednom posiljkom ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/82e42d4c9b3604367e7c5c708eff9f69.jpg)
2022 12 08
Ovde su verovatno pogrešni ili adresa, ili broj telefona.
2022 12 08
Ako Vas buni status koji su uneli,okrenite ujutru tu poštu 21101,evo ja sam našla njihov broj telefona 021 4807069 i pitajte o čemu se radi.Ja da sam na Vašem mestu ne bih se nervirala,jer imaju rok 5 dana da isporuče paket a samo je 2 prošlo. To nije do Vas. Videćete ujutru gde se nalazi pošiljka,moraju da je unesu u sistem. Moguće je da su pogrešili adresu i da ne pripada tom reonu,kao što je i rekla članica emilyy.
2022 12 08
Upravo sam proverila, adresa je dobra, ali su ispustili jednu cifru u broju telefona. Da li cu to moci da resim ako ujutru pozovem postu koju je Saki82 navela?
2022 12 08
Jutros rano je otpremljena nazad, nista nisam mogla da uradim, nisam znala da je toliki problem ako je adresa dobra, a telefon ne. Valjda pokusaju da dostave i bez telefona, ili bar da saceka posiljka 20 dana u posti
2022 12 09
> ubavkam: > Jutros rano je otpremljena nazad, nista nisam mogla da uradim, nisam znala da je toliki problem ako je adresa dobra, a telefon ne. Valjda pokusaju da dostave i bez telefona, ili bar da saceka posiljka 20 dana u posti Svasta, pa mogli su da ubace papiric u sanduce. Koji kreteni
2022 12 09
Kod mene su pogresili broj telefona i postar nije doneo ali je paket zaduzen za dostavu narednih 20dana. Dok smo mi shvatili o cemu se radi proslo je vise od 7 dana. Kada sam preuzela paket videla sam da nedostaje broj ali ne na podacima sto je ona napisala vec na adresnici. Ovo se nije desilo samo jednom, zato pocinjem da mislim da ima veze sa pokusajima da se ljudi vrate sa CC na Px. Ubedjena sam da je to bio Px da bi ga uredno zaduzili i pokusali dostavu.
2022 12 12