Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Novosti za CC paket

Poslala mi zena paket bez otkupa i zove i kaze kako joj rekli da sad razdvajaju manje glomazne i vece glomazne pakete i naplatili joj ptt 300.A paket do 3kg bez otkupa.Sad kazu kao drugacije se tarifira manje glomazni paketi a drugacije vece glomazni.U cemu je stos? Ja sam danas poslala manji paket kao CC i nista mi nisu rekli za te novine.
2022 12 12
Ja sutra saljem jedan veci cc paket pa cu bas proveriti i javiti
2022 12 12
Ja sam danas bila do poste i bas su pomenuli nesto u vezi te podele, odnosno podele na vece i manje pakete.
2022 12 12
Au Boze dragi...oni stvarno nemaju ni stida ni srama ]:)
2022 12 12
Evo u cenovniku, tacno pocinju da odvajaju glomazne ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f5291403cb19a5de20bbcec47132bf8f.jpg)
2022 12 12
> KristinaCa12: > Poslala mi zena paket bez otkupa i zove i kaze kako joj rekli da sad razdvajaju manje glomazne i vece glomazne pakete i naplatili joj ptt 300.A paket do 3kg bez otkupa.Sad kazu kao drugacije se tarifira manje glomazni paketi a drugacije vece glomazni.U cemu je stos? > Ja sam danas poslala manji paket kao CC i nista mi nisu rekli za te novine. Da li nam mozes reci o kojoj vrsti robe se radi? Nadam se da nije garderoba, sta je tu glomazno :D
2022 12 12
Ovo vise nema smisla.Meni ce sutra da salje jedna clanica pa cu videti sta ce joj reci.
2022 12 12
> SandraKg93: > > KristinaCa12: > > Poslala mi zena paket bez otkupa i zove i kaze kako joj rekli da sad razdvajaju manje glomazne i vece glomazne pakete i naplatili joj ptt 300.A paket do 3kg bez otkupa.Sad kazu kao drugacije se tarifira manje glomazni paketi a drugacije vece glomazni.U cemu je stos? > > Ja sam danas poslala manji paket kao CC i nista mi nisu rekli za te novine. > Da li nam mozes reci o kojoj vrsti robe se radi? Nadam se da nije garderoba, sta je tu glomazno :D Ranac,igracke i neki novcanici.Samo lepo upakovano u kutiju.Nije bas glomazno.Zove me zena i kaze rekli joj da je glomazan paket i da je za to ptt 300.Kutija za obucu za mene nije glomazan paket
2022 12 12
Ja sam danas prvi put slala CC i rekla mi je zena da vise nece biti te opcije (cini mi se od 1. januara).
2022 12 12
ja sam danas poslala 5 paketa, jedan je bio manji a ostali za cipele..sve je proslo sa dostavom 200din,taj sa otkupom 290+85 sto je isto kao ranije..nisu mi napomenuli nista u vezi promene cene i sl,samo da ide tek sutra
2022 12 12
Ja sam baš danas poslala CC, preko 4kg, veća kutija i naplatili su mi 250,00 din Mislim da to glomazan/lomljiv puštaju da bude percepcija samog službenika
2022 12 12
Danas sam poslala cc paket: kožne pantalone, sako i džemper. Glomazno..da! U tamnoj kesi kvalitetno upakovano i izlepljeno širokom trakom, bez kutije, skoro 3kg. 200din poštarina naplaćena. Sve zavisi od radnika na šalteru i njihove procene, koliko vidim.
2022 12 12
Ovo je bilo i ranije tj od 1. januara, proverite zvanicni cenovnik i videcete da nista nisu menjali sto se cena tice. CC lomljiv paket se uvek naplacivao 300din. Nista se ne menja za manje pakete, odnosno obucu i odecu, ali ko saljete lomljive stvari i zelite da se na paketu zalepi nalepnica lomljivo onda se placa 300din. Kopirano sa sajta poste za CC: "Збир дужине и обима пакета на најширем месту попречно може бити највише 300 цм, с тим да највећа димензија може бити до 150 цм, изузев ако је у питању гломазни пакет. Гломазни пакет је сваки пакет чије димензије прелазе утврђене границе, као и онај који се због свог облика или структуре не може сложити и преносити са осталим пакетима. Збир дужине и обима гломазног пакета на најширем месту попречно може бити највише 350 цм, с тим да највећа димензија може бити до 200 цм, уколико постоје техничке могућности за пријем и пренос гломазног пакета. Гломазни пакети примају се као издвојени и подлежу наплати поштарине за издвојено руковање."
2022 12 13
> cveticbg: > Ovo je bilo i ranije tj od 1. januara, proverite zvanicni cenovnik i videcete da nista nisu menjali sto se cena tice. CC lomljiv paket se uvek naplacivao 300din. Nista se ne menja za manje pakete, odnosno obucu i odecu, ali ko saljete lomljive stvari i zelite da se na paketu zalepi nalepnica lomljivo onda se placa 300din. > Kopirano sa sajta poste za CC: > "Збир дужине и обима пакета на најширем месту попречно може бити највише 300 цм, с тим да највећа димензија може бити до 150 цм, изузев ако је у питању гломазни пакет. > Гломазни пакет је сваки пакет чије димензије прелазе утврђене границе, као и онај који се због свог облика или структуре не може сложити и преносити са осталим пакетима. Збир дужине и обима гломазног пакета на најширем месту попречно може бити највише 350 цм, с тим да највећа димензија може бити до 200 цм, уколико постоје техничке могућности за пријем и пренос гломазног пакета. Гломазни пакети примају се као издвојени и подлежу наплати поштарине за издвојено руковање." Meni nije lomlji niti glomazan i naplatili 300.
2022 12 13
Meni u istoj pošti jedna žena prihvati manje pakete od telefona,plazme,a druga neće. Tako da verujem da i to zavisi od volje radnika..😐
2022 12 13
1 2