Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

DA LI CETE PONOVO NASESTI...

Morala sam da pokrenem temu .Vidim da nove clanice izbacuju bundu za 6000 dinara ..krzno cincile ili sta vec ..cisto da zapocnemo temu da ne bi posle bilo kuknjave kako je neko prevaren zbog zaletanja na dzabalesku robu ...samo malo upozorenje ...prosto ..pazi cincila pa jos 6000 a vec ima clanica koje su je brze bolje stavile u omiljeno ..eeee jedino ako nije 6000 evra onda ok
2022 12 13
Taj model je u mom gradu, u jednom butiku nov bio 200 e. Mozda je clanica kupila polovno, pa joj 6000 dovoljno. Svakako je ispod cene, treba povesti racuna.
2022 12 13
Ovde i u Beogradu su se prodavali prsluci od zecjeg krzna.Moja drugarica je u radnji platila oko 150 e.Ovde su polovne u onako stanju prodavane za 6000 panavise.identicni prsluci na Aliecpresu su 50 dolara..Tako da relativno je..
2022 12 14
> jelena2606: > Ovde i u Beogradu su se prodavali prsluci od zecjeg krzna.Moja drugarica je u radnji platila oko 150 e.Ovde su polovne u onako stanju prodavane za 6000 panavise.identicni prsluci na Aliecpresu su 50 dolara..Tako da relativno je.. Sve ok do skoro sam nalazila takve bunde ovde na sajtu ne ispod 20000 sta znam ...nula utisaka... jeftino...daj boze da nisam u pravu
2022 12 14
> ninanica: > > jelena2606: > > Ovde i u Beogradu su se prodavali prsluci od zecjeg krzna.Moja drugarica je u radnji platila oko 150 e.Ovde su polovne u onako stanju prodavane za 6000 panavise.identicni prsluci na Aliecpresu su 50 dolara..Tako da relativno je.. > Sve ok do skoro sam nalazila takve bunde ovde na sajtu ne ispod 20000 sta znam ...nula utisaka... jeftino...daj boze da nisam u pravu Ja iskreno ne bih kupila od novog člana sa 0 utisaka nešto i od 2.000,a tek od 20.000...ko kupi mora da je stvarno lud 🤪
2022 12 14
Veliki pozdrav treba biti obazriv ,zamoliti za dodatne slike snimak.Skoro sam kupila monton kratki sa tragovima nosenja koji su meni skroz minimalni za 6000. Sama sam prodava bundu apsolutno bez tragova ostecenja novu za 10000 sto clanica moze da potvrdi.Ipak je ovo sajt za polovnu garderobu.Nekad su cene previsoke ovde, cesto se i zacudimo kada je nesto povoljnije . Pritom ovo su takodje visoke cene ali dosta nize od realne vrednosti,razumemo se.
2022 12 15
Mene iznenade cene koje su kao u radnji,ili nize za 300 din danas videh takav oglas,onda porucite sa sajta novo.
2022 12 15
> ninanica: > > jelena2606: > > Ovde i u Beogradu su se prodavali prsluci od zecjeg krzna.Moja drugarica je u radnji platila oko 150 e.Ovde su polovne u onako stanju prodavane za 6000 panavise.identicni prsluci na Aliecpresu su 50 dolara..Tako da relativno je.. > Sve ok do skoro sam nalazila takve bunde ovde na sajtu ne ispod 20000 sta znam ...nula utisaka... jeftino...daj boze da nisam u pravu Treba dobro procackati sta koliko kosta.Ova moja drugarica kada smo videle takav prsluk na Aliju posizela.Nije to mala razlika.Generalno mnogo sta dovlace iz Kine i prodaju ovde za besne pare.Takodje i iz Turske.Da ne pricam o brendiranoj felericnoj robi u oficijalnim radnjama kod nas,koje se prodaju po punim cenama.
2022 12 15