Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ostecenja CC paketa i bezobrazluk poste

Pre 10 dana kupim haljinu na Limundu,od zene koja je perfektan prodavac i cesto kupujem od nje.Kesa zamrljana necim belim i vlazna.Haljina unutra mokra i lepljiva.Kao da je nesto prosuto po paketu. Prodavac kaze da je sve regularno poslato.i da je artikal bio kao sa slike i verujem joj, jer cesto saradjujemo. Znam da zena tako nesto poslala ne bi.. Bacim je,naravno. Prosle nedelje posaljem clanici haljinu tuniku.Devojka se javlja kad je dobila CC paket,izvinjava se kaze brojevi koji su na crnoj haljini beli na nekim mestima imaju zute fleke. Posalje slike,stvarno neke zute fleke,a neki i skroz pozuteli, ono kao kad nesto stoji na mokrom pa povuce vlagu.Vratim naravno novac i kazem devojci da proba da opere a ako se ne skine da brise njome prasinu,da mi vraca nema potrebe jer svakako je takvu ne bih prodavala nikome. Danas koleginica sa posla dobila paket od sestre.Ide u svatove pa joj sestra poslala njene cizme da ih obuce u subotu pa da joj vrati.Kutija ulubljena skroz sa jedne strane i stikla iskrivljena ko da je na kutiju stavljeno nesto jako tesko i stikla se od pritiska skrivila.Ode u postu,oni u fazonu CC paketi stoje u sporednom magacinu,salju se sutradan,nemaju gde da ih drze jer se razdvajaju od postexpresa... I da ako hoce sigurnu dostavu plati 150 dinara vise jer TO NISU NEKE PARE. I posle svega sad se uopste pitam da li da saljem i kupujem stvari kao CC paket?
2022 12 14
Što se tiče CC paket, kasne sa isporukom i ko zna gde ih drže. Ne volim da šaljem kao CC, ali šta ću kad neke članice traže, a kada kupujem uvek tražim da se pošalje post expresom.
2022 12 14
Ja sad vec razmisljam da kada kupujem dostavu trazim postexspresom. Za prodaju svi traze CC paket ali ako se ovako nastavi meni je to manjak jer nekom stigne ostecen artikal i ja moram da vratim novac. Da,i ja mislim da ko zna gde drze i u kojim uslovima jer realno nemaju sve poste toliki magacin da skladiste odvojeno cc pakete i postexpres.A jos CC paketi ne idu istog dana nego sutradan.
2022 12 14
Cesto dobijam CC pakete i nikad mi se nije desilo da mi stigne osteceno,mokro i flekavo.Tako isto saljem i niko se do sada nije zalio.Bex je po meni najgori.Oni ne vode racuna.Vozila im krsevi,prokisnjaju,bacaju stvari.Ja saljem iskljucivo preko Poste i primam tako pakete.Bitno je da je dobro upakovano i ko zeli da plati 100din za nalepnicu Lomljivo super.Tako moze da se osigura od bacanja,lomljenja i slicno
2022 12 14
Šaljem sve kao cc,dosta sam šminke tako prodala i sve je preživelo. To je bila osetljiva roba,što zbog ogledala senki,što staklenih pudera..Ništa nije imalo oznaku lomljivo. Ali više mi ne prihvataju slabije kutije pa pretpostavljam da je baš zbog ovoga,a sada još i stoje u magacinu pa me i ne bi čudilo da se takve stvari dešavaju baš zbog toga...Pritom,ne prihvataju čak ni majce sa slabijom kutijom,što mi nije imalo logike jer to sve i da pritisne neki teži paket,nema šanse da joj se nešto desi. Bar sam tako mislila do sad..🤔
2022 12 14
Ni ja nikad do sada nisam imala problema sa CC paketom.Ali evo u zadnjih deset dana i ja i ljudi oko mene. Realno nas ne treba da zanima da li posta ima mesta i gde drze pakete. Placamo postarinu.
2022 12 14
Kada sam slala paket od 13 knjiga koje su bile samo u kutiji, imala sam sreće da je stigao za 2 dana, nisam razmišljala da mogu da se iskvase. A recimo od vulkana mi je stigao paket preko aksa, knjige su unutar bile nekako vlažne, šta im se desilo ne znam 😒 A i za CC nema opcije da je nešto lomljivo, dok za post expres ima
2022 12 14
> MilkaCanic: > Kada sam slala paket od 13 knjiga koje su bile samo u kutiji, imala sam sreće da je stigao za 2 dana, nisam razmišljala da mogu da se iskvase. A recimo od vulkana mi je stigao paket preko aksa, knjige su unutar bile nekako vlažne, šta im se desilo ne znam 😒 > A i za CC nema opcije da je nešto lomljivo, dok za post expres ima Vulkan u 80% slucajeva salje pocepane i ostecene knjige. Pouzdano znam, aktivna sam u knjiskim grupama i malo-malo se neko zali, a onda se i meni desilo: 6 knjiga su mi poslali u obicnoj kesi a pritom su dve bile u uzasnom stanju, knjiga je doslovno bila izgazena sa potpuno izlomljenom koricom. Sva sreca, cim Vam stigne takav paket-napisite im reklamaciju u e-mailu (sa slikom stanja knjige) i oni istog dana vrate kurira da preuzme od Vas ostecene knjige a posalju nove sutradan.
2022 12 14
Ima i za CC, doplacuje se 100 dinara. > MilkaCanic: > Kada sam slala paket od 13 knjiga koje su bile samo u kutiji, imala sam sreće da je stigao za 2 dana, nisam razmišljala da mogu da se iskvase. A recimo od vulkana mi je stigao paket preko aksa, knjige su unutar bile nekako vlažne, šta im se desilo ne znam 😒 > A i za CC nema opcije da je nešto lomljivo, dok za post expres ima
2022 12 14
> njelena360: > Ima i za CC, doplacuje se 100 dinara. > > MilkaCanic: > > Kada sam slala paket od 13 knjiga koje su bile samo u kutiji, imala sam sreće da je stigao za 2 dana, nisam razmišljala da mogu da se iskvase. A recimo od vulkana mi je stigao paket preko aksa, knjige su unutar bile nekako vlažne, šta im se desilo ne znam 😒 > > A i za CC nema opcije da je nešto lomljivo, dok za post expres ima Onda se za lakše pakete ne isplati doplata, ispada onda ista cena za post expres i cc
2022 12 14
> MALAODSTILA: > > MilkaCanic: > > Kada sam slala paket od 13 knjiga koje su bile samo u kutiji, imala sam sreće da je stigao za 2 dana, nisam razmišljala da mogu da se iskvase. A recimo od vulkana mi je stigao paket preko aksa, knjige su unutar bile nekako vlažne, šta im se desilo ne znam 😒 > > A i za CC nema opcije da je nešto lomljivo, dok za post expres ima > Vulkan u 80% slucajeva salje pocepane i ostecene knjige. Pouzdano znam, aktivna sam u knjiskim grupama i malo-malo se neko zali, a onda se i meni desilo: 6 knjiga su mi poslali u obicnoj kesi a pritom su dve bile u uzasnom stanju, knjiga je doslovno bila izgazena sa potpuno izlomljenom koricom. Sva sreca, cim Vam stigne takav paket-napisite im reklamaciju u e-mailu (sa slikom stanja knjige) i oni istog dana vrate kurira da preuzme od Vas ostecene knjige a posalju nove sutradan. Zavisi odakle se knjige šalju i koliko dugo im stoje a i kako ih pakuju. Desilo se da su mi poslali ukoričene knjige, Stiven King, i paket ispadne iz kola u Smederevu, i zove mene vulkanizer koji je pronašao paket na putu jer je video moj broj na pošiljci 😂 kaže da ti pošaljem pa plati samo ptt, ili zovi njih nek pošalju nekog da reši ovo. I ja dođem do broja neke žene što je nešto u Vulkanu (jer su me svi koje sam zvala bukvalno vozali, baš ih briga, u smislu kurir će da plati jer je izgubio) i ona je pozvala kurirsku službu da ode i pokupi to. Rekla mi je naravno da ako su u lošem stanju da će poslati druge. I stignu meni u extra stanju te knjige što su ispale, kao da im se ništa nije desilo 😁
2022 12 14
> MilkaCanic: > Zavisi odakle se knjige šalju i koliko dugo im stoje a i kako ih pakuju. Desilo se da su mi poslali ukoričene knjige, Stiven King, i paket ispadne iz kola u Smederevu, i zove mene vulkanizer koji je pronašao paket na putu jer je video moj broj na pošiljci 😂 kaže da ti pošaljem pa plati samo ptt, ili zovi njih nek pošalju nekog da reši ovo. I ja dođem do broja neke žene što je nešto u Vulkanu (jer su me svi koje sam zvala bukvalno vozali, baš ih briga, u smislu kurir će da plati jer je izgubio) i ona je pozvala kurirsku službu da ode i pokupi to. Rekla mi je naravno da ako su u lošem stanju da će poslati druge. I stignu meni u extra stanju te knjige što su ispale, kao da im se ništa nije desilo 😁 Wow! Zvucin kao filmska prica a bogami stvarno ste i imali srece da su dosle u super stanju posle svega. 😃 moja je bila.kao posle.Solunskog fronta, za onoliko pocepanu koricu se bas moralo "potruditi" 🙄🙃
2022 12 15
> MALAODSTILA: > > MilkaCanic: > > Zavisi odakle se knjige šalju i koliko dugo im stoje a i kako ih pakuju. Desilo se da su mi poslali ukoričene knjige, Stiven King, i paket ispadne iz kola u Smederevu, i zove mene vulkanizer koji je pronašao paket na putu jer je video moj broj na pošiljci 😂 kaže da ti pošaljem pa plati samo ptt, ili zovi njih nek pošalju nekog da reši ovo. I ja dođem do broja neke žene što je nešto u Vulkanu (jer su me svi koje sam zvala bukvalno vozali, baš ih briga, u smislu kurir će da plati jer je izgubio) i ona je pozvala kurirsku službu da ode i pokupi to. Rekla mi je naravno da ako su u lošem stanju da će poslati druge. I stignu meni u extra stanju te knjige što su ispale, kao da im se ništa nije desilo 😁 > Wow! Zvucin kao filmska prica a bogami stvarno ste i imali srece da su dosle u super stanju posle svega. 😃 moja je bila.kao posle.Solunskog fronta, za onoliko pocepanu koricu se bas moralo "potruditi" 🙄 Mislim da nije samo do vulkana nego i do kurira kako se odnose prema paketima. Naručivala sam gomilu šolja i nekih drugih lomljivih predmeta, uvek su uredno bile upakovane i zaštićene. E sad zašto više knjige ne pakuju kao pre malo bolje, nego samo direktno u aks kesu, to stvarno ne razumem 😒 Kada se poručuje preko vulkan izdavaštva, nekako se manje trude nego preko knjižare vulkan, mada mnogo češće poručujem preko ovog drugog jer imaju i drugih stvari sem knjiga a do skoro im je bila i besplatna poštarina
2022 12 15
> MilkaCanic: > Kada sam slala paket od 13 knjiga koje su bile samo u kutiji, imala sam sreće da je stigao za 2 dana, nisam razmišljala da mogu da se iskvase. A recimo od vulkana mi je stigao paket preko aksa, knjige su unutar bile nekako vlažne, šta im se desilo ne znam 😒 > A i za CC nema opcije da je nešto lomljivo, dok za post expres ima Za CC ima opcija lomljivo tj.nalepnica koja se placa 100din
2022 12 15
Ti u Vulkanu stvarno imaju neki problem sa slanjem. Jednom prilikom zove me kurir da preuzmem paket knjiga. Ja sva u čudu jer nisam ništa poručila. Dolazim do kurira i pokušavam da objasnim da ja nisam to poručila, on proveri moje podatke, stvarno piše moje ime, adresa i broj telefona na paketu. Apsolutno ga nije zanimalo što ja nisam mesecima ništa poručila od Vulkana, ćušne mi paket i onako besno kroz zube mi kaže "evo ti ovo i budi srećna što ne moraš da platiš dostavu". Otpakujem kod kuće paket a ono u njemu još jedan omot samo sa drugim imenom i adresom. Zvala sam ih onda pa su poslali istog čoveka ponovo po paket da dostavi kome treba.
2022 12 15
1 2