Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Uplata na racun preko menjacnice

Zdravo. Desila mi se situacija da je clanica uplatila novac juce nesto posle 17 h u menjacnici i uredno mi slikala priznanicu tj nalog ulza uplatu. 3 puta sam proverila podatke i broj ziro racuna i tacni su. A meni novac jos nije legao na racun,a platni promet je sigurno prosao jer je vec skoro 1. Da li ste imale takva iskustva,da li je moguce da su nesto zeznuli u menjacnici?
2022 12 16
Moguće da će leći u toku dana uplata, svakako ne šaljite dok ne legne. Meni je kasnilo par puta, od uveče do sutradan, ne znam tačno kad je leglo, moguće da je bilo posle 13h
2022 12 16
Naravno,ja sam i napisala clanici da ne mogu da saljem dok uplata ne legne. Ali hvalaaa 😊❤️ Trebala mi je povratna informacija da se desava sa nekada kasni uplata
2022 12 16
Desava se da platni promet zakoci ili s’obzirom da je petak a vikendom ne radi,da kasni.Sacekajte do veceras. Ja sam jutros uplatila clanici u menjacnici i cesto to radim.Nije se zalila zena da joj nije legao novac
2022 12 16
Hvala,hvala. Sacekacu do veceras 😊😊
2022 12 16
Mada verujem da jeste neko zakocenje,ili u platnom prometu ili sa mojom bankom
2022 12 16
Uplate izvršene do 16h u menjačnici budu realizovane istog dana. Nakon tog vremena, narednog radnog dana.
2022 12 16
> emilyy: > Uplate izvršene do 16h u menjačnici budu realizovane istog dana. > Nakon tog vremena, narednog radnog dana. Da, bas tako je kako ste rekli. Ako je neko manje mesto i uplati se u petak kasno popodne, meni se desavalo da legne tek u ponedeljak uplata
2022 12 17
> leptirica: > > emilyy: > > Uplate izvršene do 16h u menjačnici budu realizovane istog dana. > > Nakon tog vremena, narednog radnog dana. > Da, bas tako je kako ste rekli. Ako je neko manje mesto i uplati se u petak kasno popodne, meni se desavalo da legne tek u ponedeljak uplata Da, prosle nedelje u petak popodne oko 13h sam imala neku uplatu i prosla je tek u ponedeljak kasno popodne. U menjacnici sam uplatila. Isto tako kad izvrsim uplatu radnim danima ( ne racunajuci petak) u menjacnici desi mi se da tek posle par sati legne uplata, ne odmah.
2022 12 17
Da li je moguce da ne legne uplata nekoliko dana ako je npr covek uplatio u cetvrtak?! Evo vec je petak vece...
2023 02 10