Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko stranice

Zdravo devojke, imam jedno pitanje. Već neko vreme imam stranicu ali imala sam samo jednu pošiljku,videla sam da su par devojaka stavile neke od predmeta u omiljeno i imala sam par poruka ali niko nije poručio. Zanima me da li su možda moje cene koje sam stavila previsoke ili su možda slike te koje nisu dobre? Hvala vam unapred. 😊❤
2022 12 19
Nije samo dovoljno okaciti garderobu i povoljne cene,vec i biti aktivan na forumu,da bi neko eto slucajno usao na vas profil i slucajno video nesto sto bas trazi. I naravno dobri tagovi kada neko nesto trazi. Generalno je sve slabo...
2022 12 19
Cene su Vam sasvim u redu. Nazalost nema nekih pravila. Da bih ista prodala, trebalo mi je bas dosta vremena. I sto kaze Selena86 puno aktivnosti na sajtu na razne teme. Vreme, samo vreme, a nekad ni to. S druge strane, nekad je dovoljna sreca. Potrefi se da neko trazi bas ono sto Vi nudite. Samo napred, srecno, strpljivo, i bice.. 🌹
2022 12 19
Samo dobre slike,i polako neko ce naleteti. Pravila nekih i nema,samo sreca i strpljenje...Srecnoo.
2022 12 19
Ne bih se složila da aktivnost na forumu utiče na prodaju. 80% članica forum ni ne posećuje. Sve zavisi od ponude,najviše se prodaju stvari koje su trenutno u modi,sezonski modeli,brendovi poput Zare itd,ili unikatni predmeti.
2022 12 19
Aktivnost neće nužno uvećati promet, ali kroz komunikaciju i konekciju s ljudima, neko ko inače ne bi, možda će baciti pogled na vašu ponudu..🙃 Ranije nisam imala vremena, a ni želje da provodim puno vremena na sajtu. U poslednje vreme sam više tu, i upoznala sam divne devojke, bilo da smo razmenili samo reči, garderobu ili kupile nešto jedna od druge. Ima i odličnih komada perfektno slikanih s pristojnom cenom, pa ostaju nezapaženi. A rekla bih da je najviše u sreći🥰
2022 12 19