Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

OGLASI - postavljanje istih

Pozdrav svima ! Nova sam na sajtu, uspela sam da okačim jedan oglas, no međutim sledeći odbija da okači, probala sam i sa kompijutera i sa telefona, neće pa neće. Kako sam ne uka, da li bi mi neko ljubazan objasnio šta se dešava i kako da postavim sledeći oglas? :) Hvala unapred puno! :")
2022 12 19
Ne mogu znati gde gresite. Mozda Vam fotografije nisu odgovarajuce velicine. Mozda stavljate vise od dozvoljenih tagova. Mozda naslov oglasa sadrzi nedozvoljene elemente. Kad napisete opis oglasa, skrolujte gore dole i proverite da li su fotografije ucitane i da li Vam je izaslo neko crveno obavestenje gde gresite. Takodje, na prethodnom oglasu mozete iskoristiti opciju "izmenite" kako biste rotirali fotografije (ispod svake slike imate kruznu strelicu). Pokusajte ponovo. Takodje, s obzirom da ste novi, mozete procitati odredjene smernice, klikom na ovaj profil. Pogledajte objave. Srecna prodaja! https://mojekrpice.rs/adminrs-24708
2022 12 19
Ja sam slucajno pre neki dan stavila u opisu "tj." .... I nije htelo jer je kao postavljanje nekog sajta ka tome i samo sam stavila tj bez tacke. Eto to je bio problem
2022 12 19
> Selena86: > Ja sam slucajno pre neki dan stavila u opisu "tj." .... I nije htelo jer je kao postavljanje nekog sajta ka tome i samo sam stavila tj bez tacke. Eto to je bio problem Da,često registruje tačkice kao link adresu. Ako se ne stavi razmak posle 3 tačke obavezno baguje.
2022 12 19