Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sniženo ili poklon - šta je bolje?

Zdravo :) Treba mi mala pomoć, šta Vas konretno više privlači pri kupovini na sajtu? Da li su to neki poklončići uz kupljen predmet, snižena cena ili besplatan PTT? Dosta predmeta koje prodajem članice su stavile u svoje omiljene, ali u poslednje vreme sve je manje upita, pa me zanima kako da poboljšam prodaju, odnosno da li poklon i snižene cene mogu da utiču poovljno na buduće kupovine? Hvala na odgovorima! :)
2022 12 20
Sigurna sam da bi se najvise clanica obradovalo besplatnoj dostavi 😊
2022 12 20
Ja sam do sada nudila snizenu cenu, i to bas dobar popust. Ali mislim da cu sada pokusati sa besplatnom postarinom.
2022 12 20
U mom slucaju, popust mi se nikada nije isplatio. Besplatna postarina sigurno vise, a poklon mozda najvise(odnosno zavisi da li sami kupci mogu da ga odaberu ili je po Vasem izboru). 😊
2022 12 20
A meni je logicnije da se ipak vise isplati popust od 500, 1000 dinara, nego postarina od 200. Mada cu probati sad sa postarinom
2022 12 20
Ja uz svaku kupovinu prepuštam članicama da izaberu predmet sa profila u određenoj vrednosti kao poklon. Neke to prihvate, a neke ne
2022 12 20
Meni je bez veze da ponudim samo besplatnu poštarinu. Pogotovo zato što šaljem kao CC paket, koji je 200 dinara. Ni sama nikada ne gledam na poštarinu kad kupujem, jer to često bude zanemarljiva cifra u odnosu na cenu predmeta. A što se tiče sniženja, ja sam na taj način prodala skoro ceo profil za manje od mesec dana. Obožavam kad mi se neko javi za puno predmeta, tu spustim cene i do 80%. Produžila sam sniženje da bih se rešila i tih par predmeta koji su mi ostali. Po mom mišljenju, popusti od 50% i više najbolje prolaze, a malo koga će privući samo ptt i poklon.
2022 12 20
Ja bih pre preporučila da objavljuješ nove artikle po 3,4 na 2,3 dana oko 8,9 uveče. Od kada to praktikujem,nedeljno imam 3-5 paketa. Što se cena tiče,stavim u startu neku ok cenu pa brže i prodam,jer uz to dodaju nešto od ranije sa profila i svima se isplati.😊 -Sniženje pa i bespl.ptt često zna i da odbije ako je previše sniženo. To je mač sa dve oštrice. -Pokloni nikako ne pospešuju prodaju, ali svako se time dodatno obraduje i lep je gest. Srećno. 🤞
2022 12 20
Hvala svima na odgovorima :)
2022 12 25