Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Ideje za novogosinje poklone i rucni rad

Pozdrav svima :D Ja sam mlada krojacica i sijem svecane haljinice za devojcice, pidzame za zene, satenske kape i jastucnice...pa ukoliko ste zainteresovani ili poznajete nekoga ko bi bio, pokazite mu moj profil ili me pronadjite na instagramu _tnt_style ili facebook-u Tntstyle Sivenje Odece. Sad je sezona poklona, pa i kod mene ima lepih stvarcica koje mozete pokloniti dragoj osobi
2022 12 23
Prelepo Vam je sve :") <3
2022 12 26
> DankaTadic: > Prelepo Vam je sve :") <3 Hvala Vam :") :") :")
2022 12 26
Drage članice, i ja bih se predstavila ovim putem. Akademski sam slikar i kod mene mozete povoljno naći minijature kao poklon ili pokloniti sebi 😊. Više o mom radu mozete videti na instagramu: ana. komatina. art
2022 12 31
> tandtstyle: > Pozdrav svima :D > Ja sam mlada krojacica i sijem svecane haljinice za devojcice, pidzame za zene, satenske kape i jastucnice...pa ukoliko ste zainteresovani ili poznajete nekoga ko bi bio, pokazite mu moj profil ili me pronadjite na instagramu _tnt_style ili facebook-u Tntstyle Sivenje Odece. > Sad je sezona poklona, pa i kod mene ima lepih stvarcica koje mozete pokloniti dragoj osobi Baš je lepo 😊 ❤️
2022 12 31
> Anastia: > > tandtstyle: > > Pozdrav svima :D > > Ja sam mlada krojacica i sijem svecane haljinice za devojcice, pidzame za zene, satenske kape i jastucnice...pa ukoliko ste zainteresovani ili poznajete nekoga ko bi bio, pokazite mu moj profil ili me pronadjite na instagramu _tnt_style ili facebook-u Tntstyle Sivenje Odece. > > Sad je sezona poklona, pa i kod mene ima lepih stvarcica koje mozete pokloniti dragoj osobi > Baš je lepo 😊 ❤️ Hvalaaa :") ❤️ ❤️
2023 01 02