Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Dobar dan prevara

> Milica9933: > Sto je onda pomenula 04.01. Hoce ili nece da vrati pare? > Slazem se, nevezano da li je predmet lep, ako je originalnost upitna, mora se naglasiti. Tj, kopije nisu ni dozvoljene na sajtu. Hoce, al ja ne zivim ovde, tako da nema ko da joj posalje niti vrati. Da slazem se 😊 ADMIN RS OGLASI SE.
2022 12 26
A kako ste onda mislili da joj vratite jaknu? 🤷‍♀️ Razumem, niste planirali da je vraćate, jer ste mislili da je original, ali sada, u ovoj situaciji, kakvo ste Vi rešenje ponudili?
2022 12 26
Pa mogla joj sutra da vrati ali naravno da neće dok ne dobije novac. Kad Vam stigla jakna, pretpostavljam da ste još u Srbiji.
2022 12 26
> AppleRed: > Pa moga joj sutra da vrati ali naravno da neće dok ne dobije novac. Kad Vam stigla jakna? jutros, ponudila sam odmah da joj vratim. Nema para pre 4 januara.
2022 12 26
> emilyy: > A kako ste onda mislili da joj vratite jaknu? 🤷‍♀️ > Razumem, niste planirali da je vraćate, jer ste mislili da je original, ali sada, u ovoj situaciji, kakvo ste Vi rešenje ponudili? Da joj odmah danas ili sutra vratim jaknu, al naravno uplata na racun.
2022 12 26
Nek traži zajam ako je potrošila unapred uplaćen novac a da nije ni sačekala da potvrdite da je sve u redu.
2022 12 26
Moze i 4000 da mi vrati, s obzirom da je kopija, al ne odgovara. Ja cu je proslediti.
2022 12 26
> AppleRed: > Nek traži zajam ako je potrošila unapred uplaćen novac a da nije ni sačekala da potvrdite da je sve u redu. Bravo, hvala na podrsci. ❤❤❤
2022 12 26
Najjace mi je kad prodaju nesto, potrose isti dan. Dok se kupac ne javi i potvrdi (ne)zadovoljstvo preuzetim paketom, novac uvek treba drzati sa strane.
2022 12 26
Sad kad ste se počastile negativnim utiskom novac sigurno neće da vrati.
2022 12 26
> AppleRed: > Sad kad ste se počastile negativnim utiskom novac sigurno neće da vrati. Ne mora. Ona tvrdi da je original. 🥰🥰🥰
2022 12 26
> AppleRed: > Sad kad ste se počastile negativnim utiskom novac sigurno neće da vrati. Gadja se ciframa, a nema 8500 da vrati, i jos insisira da platim ptt. 🥰🥰🥰
2022 12 26
> Milica9933: > Najjace mi je kad prodaju nesto, potrose isti dan. > Dok se kupac ne javi i potvrdi (ne)zadovoljstvo preuzetim paketom, novac uvek treba drzati sa strane. Bravo. 🥰🥰🥰 Gadja se ciframa, a nema 8500 da vrati.
2022 12 26
Stalno ovakve teme. Ako ne znaš da proceniš original, a ne nosiš fejk, nemoj kupovati na sajtu, skupljaj godinama i kupi original u radnji. Pre kupovine mozes da tražiš dokaz o originalnosti, ali ako ne znaš kako treba da izgleda etiketa, onda ne znam šta da komentarišem više o fenomenima sajta. I naravno da nema da vrati, od ove jakne je kupila kolica hrane za Novu godinu; da ima da kupi original jaknu, imala bi i da vrati novac, ali ovo joj je bila džek pot prodaja.
2022 12 26
> jacaikaja: > Stalno ovakve teme. Ako ne znaš da proceniš original, a ne nosiš fejk, nemoj kupovati na sajtu, skupljaj godinama i kupi original u radnji. Pre kupovine mozes da tražiš dokaz o originalnosti, ali ako ne znaš kako treba da izgleda etiketa, onda ne znam šta da komentarišem više o fenomenima sajta. I naravno da nema da vrati, od ove jakne je kupila kolica hrane za Novu godinu; da ima da kupi original jaknu, imala bi i da vrati novac, ali ovo joj je bila džek pot prodaja. Vala baš džek pot. I tu je priča gotova. Nek ostane ocena pa možda i drugi posumnjaju u originalnost proizvoda u ponudi.
2022 12 26