Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako skloniti utisak?

> Debela_devojka: > Videla sam vas utisak, uzela podatke i predomislila se. Pa, ja bih do sad imala bar 10 negativnih koliko puta sam uzela podatke pa mi se nesto izjalovilo i dosta puta se nisam javila prodavcu, mislim, ako stignem javim se, ako se zanesem na poslu i sl ni ne setim se. Niko se nije obavezao da mora nesto da kupi ili da mora da se pravda zasto ipak ne zeli da kupi, tako da mi nikada nece biti jasno zasto se prodavci zbog toga toliko potresaju. > A inace i meni kao prodavcu stignu bar 2 poruke svaki dan gde mi traze podatke za uplatu i ne jave se. Zato sam stavila broj racuna na profil i ko hoce da kupi uglavnom pita jel dostupno, uplati na broj racuna Isto kad me neko pita u inbox za uplatu, napisem ime prezime i broj racuna ponovo, dok ne uplati ne saljem, ako vidim da se ne javlja, eventualno sibnem poruku zbog pakovanja da li uzima ili se predomsilla da znam i cao. Msilim, nije bas da sam se sad ne znam ni ja koliko iscimala sto sam napisala jednu recenicu, pa da nekome dajem negativnu. Ko prvi uplati, njemu predmet i to je ro Slazem se.
2022 12 28
> ZeljkaRaskovic: > Oneblack cat je bila vrlo jasna šta je njen problem - ton i rečnik članice kupca. Dakle,ne vidim razlog da druge članice daju objašnjenja oko davanja utisaka,ukoliko nije došlo do saradnje. Otišlo se od teme...A i slažem se ,usput,apsolutno sa mišljenjem da je krajnje neozbiljno što pojedini kupci rade : jave se,traže podatke,sve deluje da će ostvariti saradnja i ,puf,nestanu. Ako se tako nešto ne sankcioniše ili se ignoriše ta pojava,to može da se pretvori u standard ponašanja na sajtu,pa da se igramo Valjda se zato i otvaraju teme i moze se komentarisati da svako da svoj sud, predlog, savet, misljenje. Pa gde tema dogura, dogurala je... Vaznije je da se iz teme nesto moze videti, procitati pa nekome nekad moze koristiti, ne za ovu sad konkretno nego bilo koju temu na forumu. "Sto ljudi, sto cudi".
2022 12 28
> Milica9933: > Ne moze negativan utisak bez saradnje. > Mozete neutralan. > https://mojekrpice.rs/help/20/koja-su-pravila-za-ostavljanje-utiska ovo treba da se urami za neke "osvetnicke" clanice
2022 12 28
Tema je otvorena da bi se napljuvala clanica koja je odustala od kupovine. To se vidi po odgovoru Oneblackcat na njen negativan utisak (Porbrinucu se da ostanete bez Vaseg naloga ). Nije bilo uopste potrebe da se otvori tema, neko ko ima 190 utisaka zna vrlo dobro da treba da se javi adminima. A i da ne zna tema je mogla da se obrise onog momenta kad je dobijen odgovor.
2022 12 28
> masha91: > Tema je otvorena da bi se napljuvala clanica koja je odustala od kupovine. To se vidi po odgovoru Oneblackcat na njen negativan utisak (Porbrinucu se da ostanete bez Vaseg naloga ). Nije bilo uopste potrebe da se otvori tema, neko ko ima 190 utisaka zna vrlo dobro da treba da se javi adminima. A i da ne zna tema je mogla da se obrise onog momenta kad je dobijen odgovor. > To sam ja htela da napisem bas
2022 12 28
> masha91: > Tema je otvorena da bi se napljuvala clanica koja je odustala od kupovine. To se vidi po odgovoru Oneblackcat na njen negativan utisak (Porbrinucu se da ostanete bez Vaseg naloga ). Nije bilo uopste potrebe da se otvori tema, neko ko ima 190 utisaka zna vrlo dobro da treba da se javi adminima. A i da ne zna tema je mogla da se obrise onog momenta kad je dobijen odgovor. > Baš tako.. Ako je tema otvorena znači da svako ima pravo da napiše svoje mišljenje.. Slažem se i sa Debelo devojče i njenim mišljenjem.... 😆
2022 12 28
> MiciZara: > > masha91: > > Tema je otvorena da bi se napljuvala clanica koja je odustala od kupovine. To se vidi po odgovoru Oneblackcat na njen negativan utisak (Porbrinucu se da ostanete bez Vaseg naloga ). Nije bilo uopste potrebe da se otvori tema, neko ko ima 190 utisaka zna vrlo dobro da treba da se javi adminima. A i da ne zna tema je mogla da se obrise onog momenta kad je dobijen odgovor. > > > Baš tako.. > Ako je tema otvorena znači da svako ima pravo da napiše svoje mišljenje.. > Slažem se i sa Debelo devojče i njenim mišljenjem.... 😆 Pa, de si Mici jbt :D nema te, nema, pa ne dodjes :D
2022 12 28
> Debela_devojka: > > MiciZara: > > > masha91: > > > Tema je otvorena da bi se napljuvala clanica koja je odustala od kupovine. To se vidi po odgovoru Oneblackcat na njen negativan utisak (Porbrinucu se da ostanete bez Vaseg naloga ). Nije bilo uopste potrebe da se otvori tema, neko ko ima 190 utisaka zna vrlo dobro da treba da se javi adminima. A i da ne zna tema je mogla da se obrise onog momenta kad je dobijen odgovor. > > > > > Baš tako.. > > Ako je tema otvorena znači da svako ima pravo da napiše svoje mišljenje.. > > Slažem se i sa Debelo devojče i njenim mišljenjem.... 😆 > Pa, de si Mici jbt :D nema te, nema, pa ne dodjes :D Tu sam, malo špijuniram😈🤣😆
2022 12 28
> masha91: > Tema je otvorena da bi se napljuvala clanica koja je odustala od kupovine. To se vidi po odgovoru Oneblackcat na njen negativan utisak (Porbrinucu se da ostanete bez Vaseg naloga ). Nije bilo uopste potrebe da se otvori tema, neko ko ima 190 utisaka zna vrlo dobro da treba da se javi adminima. A i da ne zna tema je mogla da se obrise onog momenta kad je dobijen odgovor. > Ni u jednom trenutku clanica niti je opljuvana niti ponizavana. Ko smatra da tema nije trebala da bude otvorena, prosto nemoj ni da je komentarise. Adminu sam pisala i nije ni ulazio na sajt, bio je aktivan tek danas ali mi nije odgovorio. 🙂
2022 12 28
ja i dalje vidim oba vasa negativna utiska, tako da ne znam kako vam je sklonjeno? ali slazem se da je van pameti lepiti nekom negativan kad do saradnje nije ni doslo.
2022 12 28
> MimiBoraDrljaca: > ja i dalje vidim oba vasa negativna utiska, tako da ne znam kako vam je sklonjeno? > ali slazem se da je van pameti lepiti nekom negativan kad do saradnje nije ni doslo. Jos se vodi polemika?Ja sam mislila da je ovo vec reseno.Kakav bre utisak ako nije doslo do saradnje.Onda bi svi mi koji smo nekad iz nekog razloga odustali,imali mali milion negativnih a i ako nam se neko javio za predmet a nije kupio a dao podatke,trebao biti napljuvan i razvlacen po temama.Treba reci da se odustaje,to se slazem,ali ne vidim poentu da se diskusija vodi dalje.Dato je misljenje od par clanica.Ja ostajem pri svom da ovde nije trebala negativna jer do saradnje nije doslo.Kad posaljete paket i ako neko ne preuzme,vrati se ili sta vec onda je za davanje utisaka.
2022 12 28
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8a6d6384486f12c4271f120a353013f1.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dfcd5a0eb2e644fe342e73cf4992c633.jpg) HVALA ADMINIMA! 😘
2022 12 28
> Mantalija: > > Milica9933: > > Ne moze negativan utisak bez saradnje. > > Mozete neutralan. > > https://mojekrpice.rs/help/20/koja-su-pravila-za-ostavljanje-utiska > ovo treba da se urami za neke "osvetnicke" clanice Da, da, samo se Vi javite da kažete nešto na tu temu :') Dogovorite preuzimanje, pa se ne javljate jer Vam je Dom omladine 3 km udaljen od Kneza i pada kiša :')
2022 12 29
Meni je za negativnu ukoliko neko dogovori lično preuzimanje i ne pojavi se ili ako rezerviše stvar i onda se ne javlja. Možda se u međuvremenu jave zainteresovani kupci i te prodaje propadnu.
2022 12 29
> oneblackcat: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8a6d6384486f12c4271f120a353013f1.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dfcd5a0eb2e644fe342e73cf4992c633.jpg) > HVALA ADMINIMA! 😘 Sujeta zadovoljena :D Svakako ce otvoriti nov profil :D Ovime nista nisi postigla .. Da si u startu ostavila neutralnu , s obzirom da je vec imala negativnu ocenu od jedne clanice , svaka clanica bi pregledala ocene i na osnovu tih ocena procenila da li je clanica za saradnju, ovako moze ispocetka da zajebava ljude. Ja ne znam kada cete shvatiti da se blokiranjem profila ne postize nista (pogotovo ne ovih profila koji imaju mali broj ocena).
2022 12 29