Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuka za astrologa?

Ostavite mi kontakte ispod.
2023 01 04
Ne znam za dobrog astrologa, ali odlicnog numerologa mogu da preporucim. U pitanju je Milica, pouzdano mogu reci da zena odlicno zna numerologiju. Njeni podaci: Insta: moj_numero_svet_ja Ukoliko Vam je potreban broj telefona, pisite mi u inbox. :)
2023 01 04
> darkacademia: > Preporuka je da ne bacate pare u vodu. U 21. veku smo Isto sam i ja pomislila ali sam se uzdržala od komentara jer ljudi zaista imaju pravo na sopstvene gluposti...ali je stvarno za nevericu...
2023 01 04
> ubavkam: > Nikada nisam shvatala ljude koji se cude astrologiji. Ako znamo sta Mesec radi vodi (plima i oseka), zar ne mislite da ima bar nekog uticaja na ljude koji se sastoje od recimo 70% vode? Ja bih radije da mi neka naučna grana objasni uticaj i Meseca i svega ostalog.... Zar ne mislite da bi dosad astrologija bila naučno verifikovana da ima bilo kakvog osnova za to? Ali dobro, sloboda izbora....
2023 01 04
Meni je astrologija hobi, tokom studija sam gledala natalne karte po ceni daj sta das. Pa eto ako ima zainteresovanih odgovoricu 3ma clanicama na po 1 pitanje o vasem natalu za po 1 humanitarnu poruku
2023 01 12
> ubavkam: > Ja sam skoro radila natalnu. Bila sam u soku kako je zena pogodila neke dogadjaje. Odmah na pocetku mi je rekla da je mama sklona saobracajnim nesrecama i da se pazi u ovom periodu. Mama je imala saobracajnu nesrecu mesec dana pre toga i to trecu po redu! > Rekla mi je da nije bilo to, bio bi mozda infarkt, a zena imala u tom periodu pritisak oko 200. > Mogu ti poslati kontakt preko poruke. Može li meni kontakt ? Unapred puno hvala
2023 04 16
> loving1210: > Meni je astrologija hobi, tokom studija sam gledala natalne karte po ceni daj sta das. Pa eto ako ima zainteresovanih odgovoricu 3ma clanicama na po 1 pitanje o vasem natalu za po 1 humanitarnu poruku Može li preporuka dobrog astrologa ? Unapred puno hvala
2023 04 16