Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Preporuka za ginekologa

Treba mi preporuka za ginekologa u Beogradu . U drugom stanju sam , sedma nedelja, prva trudnoca. Zakazala sam prvi pregled u drugom gradu , jer inace nisam iz Beograda, samo zivim ovde , jer nisu imali termine za naredna 2 dana koji bi mi odgovarali . E sada , moje pitanje je , ja mogu da idem na taj prvi pregled kod jednog ginekologa , a posle toga da promenim i da odlucim ko ce da mi vodi trudnocu ? Da li je neko bio u Euromediku u Kosovskoj ?
2023 01 04
Vodim trudnocu u Euromedic-u u Cvijicevoj, isla sam i u Visegradsku i na Slaviji. Svi su korektni. Mozete da menjate, naravno.
2023 01 04
Dr Tomislav Stefanovic, ima svoju privatnu ordinaciju a inace je u zemunskoj bolnici
2023 01 05
-Zaklina Jurisic-imaju svoju privatnu kliniku (rade po principu oni ti vode celu trudnocu-oni te porode u Narodnom fronu) Profesor Zeljko Mikovic ja sam vodila kod njega i najiskrenija preporuka. Malo se ceka za prvo zakazivanje ali kada kazes da si trudna ubaci te ranije Prof. je inace direktor Narodnog Fronta, ako ti on vodi celu trudnocu uglavnom posle te i porodi. Meni je vodi celu trudnocu i vecno sam mu zahvalna zaista.
2023 01 14
> Ljilja89: > -Zaklina Jurisic-imaju svoju privatnu kliniku (rade po principu oni ti vode celu trudnocu-oni te porode u Narodnom fronu) > Profesor Zeljko Mikovic ja sam vodila kod njega i najiskrenija preporuka. > Malo se ceka za prvo zakazivanje ali kada kazes da si trudna ubaci te ranije > Prof. je inace direktor Narodnog Fronta, ako ti on vodi celu trudnocu uglavnom posle te i porodi. > Meni je vodi celu trudnocu i vecno sam mu zahvalna zaista. Poštovana, možete li mi kazati gde Doktor Željko Mikovic radi privatno?
pre 8 dana, 20:02