Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Klik aplikacije

Drage Krpičarke, Klik aplikacije apsolutno nisu dozvoljene jer osim što utječu na neometan rad sajta, privlače sav onaj spam/scam s kojim se i dalje borimo, a koji se s foruma premjestio u inboxe. Ako se takva praksa nastavi, svi takvi profili će biti blokirani. Osim toga, to je strašno nepoštena praksa, a volimo da su Krpice zajednica ljudi u kojoj smo otvoreni dobroljudskim odnosima, novim prijateljstvima i prekrasnim krpicama za obnovu naših ormara. Hvala svima što ste ovdje, a pogotovo dugogodišnjim članovima kojima su Krpice prirasle srcu.
2023 01 09
Pozdrav, imam problem čini mi se baš taj. Danima pokušavam da otkrijem šta je u pitanju, možda sam greškom negde kliknula. Mnogo sam tužna i ne znam kako da ispravim, ne mogu videti poruke, ni pretražiti šta me zanima😒.
2023 02 18
> VandaF: > Drage Krpičarke, > Klik aplikacije apsolutno nisu dozvoljene jer osim što utječu na neometan rad sajta, privlače sav onaj spam/scam s kojim se i dalje borimo, a koji se s foruma premjestio u inboxe. Ako se takva praksa nastavi, svi takvi profili će biti blokirani. > Osim toga, to je strašno nepoštena praksa, a volimo da su Krpice zajednica ljudi u kojoj smo otvoreni dobroljudskim odnosima, novim prijateljstvima i prekrasnim krpicama za obnovu naših ormara. > Hvala svima što ste ovdje, a pogotovo dugogodišnjim članovima kojima su Krpice prirasle srcu. Ja imam taj problem, ali ne znam da ga otklonim jer ni ne znam šta su klik aplikacije. Molim za pomoć.
2023 02 19
I ja imam taj problem, ne znam o čemu se radi. Ništa ne mogu da pročitam, niti da pogledam. Kako da rešim problem?
2023 02 19
Boze... da li iko cita ostatak foruma ili vas bas mrzi? Problem je u sajtu, niste nista skrivile, ne jadajte se vise. Pokrenuto je zilion i po tema o ovom problemu, te sad znamo da smo svi u istom sosu. Dok se sajt ne sredi, ima metoda za citanje poruka, snalazi se ko kako ume.
2023 02 19
> darkacademia: > Boze... da li iko cita ostatak foruma ili vas bas mrzi? Problem je u sajtu, niste nista skrivile, ne jadajte se vise. Pokrenuto je zilion i po tema o ovom problemu, te sad znamo da smo svi u istom sosu. Dok se sajt ne sredi, ima metoda za citanje poruka, snalazi se ko kako ume. Koja je metoda? 😊
2023 02 19
Metoda za čitanje poruka je da se mogu lepo pročitati samo na laptopu ili računaru, dok je ostavljanje utisaka moguće samo na mobilnom telefonu o:)
2023 02 19
> DubiTam: > Metoda za čitanje poruka je da se mogu lepo pročitati samo na laptopu ili računaru, dok je ostavljanje utisaka moguće samo na mobilnom telefonu o:) Hvalaaa
2023 02 19
> darkacademia: > Boze... da li iko cita ostatak foruma ili vas bas mrzi? Problem je u sajtu, niste nista skrivile, ne jadajte se vise. Pokrenuto je zilion i po tema o ovom problemu, te sad znamo da smo svi u istom sosu. Dok se sajt ne sredi, ima metoda za citanje poruka, snalazi se ko kako ume. Vala baš... tolika je panika da ne vide ni prethodne komentare ni 100 istih tema
2023 02 19
.
2023 02 20
> TanjaSusic: > > VandaF: > > Drage Krpičarke, > > Klik aplikacije apsolutno nisu dozvoljene jer osim što utječu na neometan rad sajta, privlače sav onaj spam/scam s kojim se i dalje borimo, a koji se s foruma premjestio u inboxe. Ako se takva praksa nastavi, svi takvi profili će biti blokirani. > > Osim toga, to je strašno nepoštena praksa, a volimo da su Krpice zajednica ljudi u kojoj smo otvoreni dobroljudskim odnosima, novim prijateljstvima i prekrasnim krpicama za obnovu naših ormara. > > Hvala svima što ste ovdje, a pogotovo dugogodišnjim članovima kojima su Krpice prirasle srcu. > Ja imam taj problem, ali ne znam da ga otklonim jer ni ne znam šta su klik aplikacije. Molim za pomoć. Ne znam ni ja sta su klik aplikacije? Ukoliko neko zna, bila bih zahvalna da nam objasni.
2023 02 20
> DubiTam: > Metoda za čitanje poruka je da se mogu lepo pročitati samo na laptopu ili računaru, dok je ostavljanje utisaka moguće samo na mobilnom telefonu o:) Stari "dobri" srpski običaj "Zašto prosto kad može komplikovano"
2023 03 16
> Ne znam ni ja sta su klik aplikacije? Ukoliko neko zna, bila bih zahvalna da nam objasni. Niko još nije shvatio, izgleda. Šta bi bilo da je nuklearni napad, kad niste u stanju da shvatite šta gore piše? Najbolje da naručite narikače kad se ovako nešto desi. Degeneracija u punom planu.
2023 04 07
> VandaF: > Drage Krpičarke, > Klik aplikacije apsolutno nisu dozvoljene jer osim što utječu na neometan rad sajta, privlače sav onaj spam/scam s kojim se i dalje borimo, a koji se s foruma premjestio u inboxe. Ako se takva praksa nastavi, svi takvi profili će biti blokirani. > Osim toga, to je strašno nepoštena praksa, a volimo da su Krpice zajednica ljudi u kojoj smo otvoreni dobroljudskim odnosima, novim prijateljstvima i prekrasnim krpicama za obnovu naših ormara. > Hvala svima što ste ovdje, a pogotovo dugogodišnjim članovima kojima su Krpice prirasle srcu. Poštovani, predložila bih, ako je moguće, da otvorite zasebnu stranicu za nas starije.
2024 01 15