Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

zasto ne stavljaju bitne informacije prilikom oglasa?

Nova sam na sajtu i cesto vidim oglase koje na prvu ruku izgledaju top sve super, cena visoka i onda kad im pustim poruku da li ima ostecenja oni kao " e pa ima ali se ne vidi toliko" , ne znam da li postoji neki pravilnik za postavljanje oglasa ali ako nema treba da se uvede da se ostecenje OBAVEZNO naglasi.
2023 01 15
Postoje pravila i obavezno je naznačiti oštećenja.
2023 01 15
Najčešća pojava, koja po meni zauzima prvo mesto, pa 10 prazno, i koja mene jako nervira je oznaka novo bez etikete, a u opisu nošeno samo par puta, samo jednu sezonu i ostale moguće gluposti ili ništa, pa kad pitate u poruci, onda to saznate... 🤣
2023 01 15
Kad vidim da je cena baš.. Zgodna, redovno.. "a da, malo je isprano, nije strasno"
2023 01 16
Ali toga ima još više na limundu, lalafo i kupujem prodajem. Bukvalno kupim nesto, I onda topim u venišu I skidam fleke
2023 01 16
Mene iskreno odbije i kad ne piše apsolutno ništa o predmetu. Samo slike i to je to, ni slovce od opisa. Ne mora sastav ali ono,makar nešto da se opiše
2023 01 16
Ja licno imam iskustva da je nesto naglaseno kao original pa onda u poruci kad trazim odredjene slike da proverim autenticnost naidjem na uvrede jer sam ih provalila valjda.Iako licno nemam nista protiv ko zeli kopije imam jako protiv da se ljudima uvaljuju muda za bubrege. Ne mozete pobogu prodavati fejk Gucci cipele za 20000-30000 din, nije eticki budite iskreni prema kupcu narocito kad trazite uplatu unapred. Ako ljudi prodaju i kupuju preloved originale ne znaci da su budale , samo hoce da obnove svoje kolekcije i to rade ljudi svuda u svetu.
2023 01 18
Takodje kada sam zainteresovana za nesto al clanica je neaktivna i nikad ne odgovori. Zasto admini drze po 2-3 godine neaktivne profile? Totalno gubljenje vremena na profilu kad ima gomila oglasa koje jednostavno ne mozete da kupite jer prodavci ne gledaju poruke.
2023 01 18
> AppleRed: > Postoje pravila i obavezno je naznačiti oštećenja. E pa vidite ne rade to, i sta cemo sad s tim?
2023 01 19
Adekvatna tema za nas koji vecinom kupujemo . Ono sto bi trebalo da bude pravilo su mere.. ni kupci ne bi bili" dosadni" ( posto sam procitala komenatre clanica koje prodaju ) pored upitnika koji se popunjava o time sto prodaju bilo bi dobro da se odmah zna npr: za obucu - pored broja i gaziste sto je zapravo najmerodavnije , torba - dimenzije i dubina ( jer je najcesce dubina zapravo najrealnija sirina torbe) kaput - dimenzije posebno sirina u ramenima... kao i to da li je cena podlozna korekciji ... itd - Imale bismo bolji uvid i svima bi nam bilo puno lakse a rasteretile bi se clanice koje prodaju . Ako izuzmemo ovu situaciju sa sajtom ( koja bi trebalo da bude objasnjena od admina makar na neki formalan nacin ) neke clanice ne daju odgovor uprkos tome sto ulaze na profil ... malo je to glupo jer im je valjda cilj da prodaju ...i ma i divnih osoba ... vecinom sam i saradjivala sa takvim clanicama ... to je jedan od razloga zasto jos uvek kupujem na sajtu. Svima nam zelim lepu saradnju i da tako jedna drugu obradujemo . Iskreno se nadam sto brzem" oporavku " sajta jer je nemoguce sa telefona imati uvid u predmete kada trazite po temi koja vas zanima ..(. suzene su slike sa leve strane ) kao i ogromne ikone u inboxu koje sakrivaju konverzaciju.
2023 02 20
Slazem se apsolutno, sve treba da se naglasi. Bukvalno samo udjem i kad vidim da nema opisa, samo izadjem, ili samo jedna slika. Meni se desilo pre par meseci kad sam ovde kupila torbu, da mi je stigla sa ostecenjem i to ne malim iako mi je cura snimila, ali naravno na snimku to niti naglasila, a kad mi je dosla na adresu tako ostecena, ona kao jao to je sigurno u transportu , a torba lepljena, nisam mogla da verujem sta ljudi rade, ali hajde 🫣 sad mi zao sto nisam ostavila ocenu, jer posle kad sam se aktivirala i skontala da treba da gledam utiske, sam videla da nisam prva koju je tako zeznula 😶
2023 02 26