Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hitna pomoć!

Nosila sam maminu jaknu perjanu ili sta vec trpaju unutra i budala operem je na 60 i sad se sve skupilo u grudvice iznutra, mama stize za vikend pomozite kako da je sredim ubice me kao zeca
2023 01 19
Pa.zar na 60, da je bar na 40...kad perete perjanu jaknu, ne stavlja se omeksivac, u bubanj idu teniske loptice bas da bi stalno udarcima rastresle perje iznutra. Jedino da sad rukom idete deo po deo i probate kroz materijal.da.te.grudvice razbijete, razdvojite i ucinite rastresitim-da manuelno rasporedite perje ako se nije "(ra)skuvalo" na 60 stepeni. 😬. Srecno!
2023 01 19
Pa, budala ne znam sta mi bi 😂😂😂 uvek jakne perem na 40 i nesto sam se istripovala 😂😂😂😂 hvala probacu. Mislim ona inace nije bila mnogo napumpana, nosiva je, ali nije to to
2023 01 19
Operite je ponovo na onaj najkrćci program i obavezno ubacite teniske loptice, slažem se sa devojkom koja je isto napisala, jedno 4-5 loptica, malo ce lupati u mašini ali moze pomoći. Nakon toga, nemojte jaku centrifugu nikako (u zavisnosti od podešavanja na masini), lepo je istresite više puta i dok se suši ponavljajte to. Nadam se da ce pomoci. Pozdravljam Vas :)
2023 01 19
Hvala!!!!
2023 01 19
Debela,nemoj da se brines tako se ja us.... svaki put kada izvadim iz masine nesto sto je perjano😂 i zena iz cistionive mi je rekla da kada susim takve stvari uvek budu ravno postavljene,ne okacena da visi,i recimo stavis zicu za ces pa preko nje peskir pa onda to sto si prala,i jako je bitno da je protreses jako,u svim sverovima.
2023 01 19
Imamo dobru skijasku jaknu u kuci, poluperjanu, na samoj jakni su prisivene instrukcije za pranje sa teniskim loptama tako da bi i ja to preporucila da probas
2023 01 19
Srećno 😊😊 Nadam se da će upaliti
2023 01 19
Ja sam slučajno stavila vuneni sako na 40 stepeni sa crnim stvsrima, nisam ga videla...🤣i naravno skratio se... Tu više nije bilo pomoći, jer vuna...
2023 01 19
Deluje strasno, ali se lako razbiju grudve kad se osuse, a najbolje da se suši jakna na vetru. Ja sam znala da uključim fen da dosušim jaknu i onda istrljam grudve i rasporedim. Zgrudva se svakako i na nižoj temperaturi, a preporucljiva je veća centrifuga, da bi se brze osusilo
2023 01 19
Možda staviti u sušilicu da produva. 😁 Pre toga oprati na nekom blagom programu.
2023 01 19
Imaju one loptice teniske koje se stave u sušilicu ili u mašinu sa jaknom i one razbiju kuglice i jakna bude kao nova. Dešavalo nam se svima to po nekad 😆
2023 01 19
Hvala svima! Sutra cu da kupi kod kinwza teniske loptice, pa da probam
2023 01 19